Şehirlerarası Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Firmamız güvenlik önlemleri eşliğinde şehirler arası veya şehir içi nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı çalışan firma çalışanlarımız sayesinde, şehirlerarası nakliyat işlemlerinizi en kısa sürede ve vaktinizden zaman ayırmanıza gerek kalmadan gerçekleştirmenize olanak tanıyoruz. Gelişen nakliyat işlemleri prosedürleri kapsamında haklarınızı savunabilir ve eşyalarınızın herhangi bir zarar görmeden istediğiniz yerlere taşınmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek ve nakliyat tarihi için bir randevu ayarlamaktır.

Güvenilir Nakliyat Hizmeti Sunuyoruz

Nakliyat işlemleri her zaman zorlu ve uzun süre alan bir işlem türü olmuştur. Fakat bu durum artık mazide kaldı. Yıllardır elde etmiş olduğumuz birikim ve tecrübeler sayesinde, şehirlerarası nakliyat artık çok kolay. Uzman çalışanlarımız sayesinde kaliteli nakliyat işlemlerimiz yardımıyla vakitten tasarruf etmenizi olanaklı kılıyoruz. Sunmuş olduğumuz imkanlar arasında çeşitli avantajlar yer alıyor.
Nakliyat hizmetlerimizden elde edebileceğiniz avantajların bir kısmı şunlardır;
Zamandan tasarruf elde edersiniz,
Randevuda yer alan tarih ve saate kadar tüm şehirlerarası nakliyat işlemleriniz hallolur,
Önemli ve kırılması muhtemel olan eşyalarınız ayrı bir özen ile taşınır,
Hızlı bir şekilde nakliyat işlemleri gerçekleştirilir,
Profesyonel taşımacılığımız sayesinde eşyalarınız kesinlikle zarar görmez,
Tüm eşyalarınız K3 belgesine sahip olan firmamızın garantisi altındadır.
Sunmuş olduğumuz bu avantajlı fırsatlar sayesinde endişe duymanıza gerek kalmaz. Hızlı ve profesyonel işlemlerimiz sayesinde rahat bir şekilde bu süreci atlatmanıza olanak tanıyoruz.
Kaliteli ve Sağlam Paketleme İşlemi Yapılmaktadır
Uzman çalışanlarımız kırılması muhtemel olan ve zarar görebilecek olan eşyaların en kaliteli şekilde paketlenmesi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yetkili çalışanlarımız profesyonel bir şekilde tüm eşyaların paketlenmesi sonrasında dikkatli bir şekilde nakliyat işlemlerini gerçekleştirmektedirler.
Beyaz eşyalar da dahil olmak üzere tüm eşyalarınız paketlenir. Paketleme işlemleri sayesinde hiçbir eşyanız azıcık bile zarar görmez. Bu işlemlerimiz siz müşterilerimize vermiş olduğumuz değerden kaynaklanmaktadır.
Paketleme işlemlerini yapmış olduğumuz eşyaların sarsılma geçirmeden ve nakliyat boyunca çeşitli şehirlerarası yollardan geçişler sırasında hareket etmeyecek şekilde araçlara yerleştirilmesini sağlıyoruz. Böylelikle yol boyu emniyetli bir şekilde nakliyat sürecini gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ve Hızlı Taşıma İşlemleri Yapıyoruz

Profesyonel olarak gerçekleştirmiş olduğumuz nakliyat hizmetimiz, hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Randevu sistemi oluşturulduktan hemen sonra paketleme işlemleri gerçekleştirilmeye başlanır.
Tüm eşyalarınız en iyi şekilde paketlenir ve zarar görmeleri engellenir. Daha sonrasında ise montajlı halde bulunan diğer eşyaların montaj söküm işlemleri yapılır. Ardından nakliyat aracına uygun bir şekilde eşyalar yerleştirilir. En hızlı şekilde nakliyatın yapılacağı noktaya eşyalar iletilir. Ardından montaj işlemleri tekrardan gerçekleştirilir.
Avizeler ve diğer montaj işlemleri gerekli olan tüm eşyalar tekrardan montaj edilir. Paketli olan eşyalar aynı şekilde yeni nakliyat noktasına taşınır. Paketler açılarak taşıma işlemi sonlandırılır. Nakliyat süreci boyunca nakliyatı yapılan eşyalarınızın nerede olduğu hakkında bilgi alabilir ve eşyaları güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz Nerelerdir?

Hizmet bölgelerimiz oldukça geniştir. Sadece şehir içi değil şehirlerarası nakliyat işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. İzmir, İstanbul ve Ankara illerimiz başta olmak üzere evden eve nakliyat işlemlerinin gerçekleşmesini sağlıyoruz. İsterseniz şehir içi isterseniz de şehirlerarası taşımacılık hizmetimizden yararlanabilme imkanınız bulunmaktadır. Yapmanız gereken yetkili çalışanlarımız ile iletişime geçmek ve taşınma süreci hakkında bizleri bilgilendirmek. Sonrasında süregelen süreç ise endişe duymanıza gerek olmayan nakliyat sürecidir. Paketleme ve yerleştirme işlemleri yapılarak süreç başlatılır.

Yetki Belgeli Taşıma Belgemiz Bulunuyor

Firmamız kaliteli hizmetini sahip olduğu yetki belgeleri sayesinde daha da pekiştirmeye devam ediyoruz. Çalışan nakliye elemanlarımızın tamamı alanında uzman olan kişilerden oluşmaktadır. Çalışanlarımı sayesinde K3 yetki belgemizi almış bulunmaktayız. Belgelerimiz siz hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin haklarını tamamen savunmaktadır. Paketlenmiş olan eşya ve ürünlerinizin şehirlerarası taşımacılık boyunca zarar görmeden taşınması için bu yetki anlaşmasına sahibiz. Bu yetki belgesi sayesinde tüm yasal haklarınız savunulur ve endişe duymanıza gerek kalmadan bu süreçten kurtulmanıza destek oluyoruz.

Montaj İşlemlerinin Yapılmasını Sağlıyoruz

Avizeler ve diğer sabitlenmiş olan cihaz ve eşyalar başta olmak üzere tüm montaj işlemlerinin yapılmasını sağlıyoruz. Montajlanmış bir şekilde bulunan avizeler, dolaplar ve diğer montajının yapılması gereken teknolojik aletlerin montajı yapılarak nakliyat işlemlerinin en iyi şekilde gerçekleştirilmesini olanaklı kılıyoruz.