Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Büyükçekmece’de Evden Eve Nakliyat arıyorsanız doğru yer Egesoy Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat. Firmamız tarafından yapılan temiz, güvenilir bir işçilik sizi oldukça mutlu edecektir ki zaten bizim de istediğimiz öncelikle müşteri memnuniyeti. Müşteriye ait tüm eşyalarının özenli bir şekilde taşınmasına dikkat ediyoruz, bize emanet etmiş olduğunuz bütün eşyaları ayırt etmeden Egesoy Evden-Eve Nakliyat olarak oldukça temiz ve özenli bir şekilde taşıyoruz. Firmamızda çalışan işçilerimizin de bir o kadar temiz ve güvenilir olmasına dikkat ediyoruz. Egesoy Evden-Eve Nakliyat olarak sizler için profesyonel şekilde toplama ve paketleme hizmeti veriyoruz, Büyükçekmece’de bulabileceğiniz en doğru nakliyat firması Egesoy Evden-Eve Nakliyat.
Sizler için elimizden gelen her şeyin en iyisi yapmaktan gurur duyarız, bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Egesoy Evden-Eve Nakliyat olarak sizle çalışmaktan şeref duyarız.

Kırılabilir Eşyalar Nasıl Kolilenir?

Kırılacak diye adlandırılan cam, porselen, kristal, seramik eşyalar kırılacak eşyalar grubuna dahildir. Bu eşyaların taşınmasına çok dikkat edilmelidir aksi takdirde çok sevdiğiniz yemek takımlarınızı yeni evinizde paramparça bulmanız işten bile değildir. Kırılacak eşyaların hazırlanması için Egesoy nakliyat olarak hizmetinizdeyiz. Güvenilir olmayan firmalar taşıma sırasında eşyaların zarar görmesine yol açabileceği gibi sürecin aksamasına da neden olur.
Kırılacak eşyaların hazırlığıda dikkat edilmesi gereken çok önemli detaylar vardır. Cam, porselen, kristal, seramik eşyaların paketlenmesi ve kolilenmesi oldukça zaman alır.
Her eşyanın ayrı ayrı sarılması koliye güvenli bir şekilde yerleştirilmesi ve gerekli görülen durumlarda aralarına tamponlar yapılması gerekmektedir. Tabaklar tek tek kağıtlara sarılmalı ve koliye dik olarak yerleştirilmelidir. Bardakların içleri kağıt ile doldurulmalı daha sonra dış tarafları kağıt ile sarılmalıdır. Koliye bu eşyaları yerleştirmeden önce kolinin alt kısmına kağıtlardan oluşan bir tampon yapabilirsiniz. Daha sonra tabaklar dik olacak şekilde koliye konulmalı, ardından aralarında kalan boşluklara kağıt sıkıştırılmalıdır. Kolinin alt kısmı dolduktan sonra üst kısmına bardaklarınızı koyabilirsiniz. Kolilerinizi güvenli bir şekilde hazırladıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız. Kolinin içindekiler hakkında bilgi verecek notlar yerleştiriniz. Kolilerinizin çok ağır olmamasına özen gösteriniz. Ağır kolilerin çevresindeki başka eşyalara zarar verebileceğini unutmayınız.
Siz de bu bilgilere uyarak bize yardımcı olursanız, işimiz daha temiz bir şekilde biter. Sizlerin istediği bütün temizlik ve güvenlik bizim firmamızda bulunmaktadır. Egesoy evden eve taşıma oldukça güvenilir ve temiz bir hizmeti sunmaktadır. Müşteriye ait tüm eşyalarının özenli bir şekilde en uygun araçlarla ve güvenli bir şekilde teslim edileceğini garanti etmektedir. Firmamızda çalışan işçilerimizin bu virüs döneminde oldukça hassas bir şekilde çalıştığını söylemeliyiz. İki tarafın da sağlığı için sizin de sağlımız için gereken bütün önlemleri almanızı arz ederiz. Egesoy Evden-Eve Nakliyat
Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.