Kartal Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kartal, İstanbul’un Anadolu Yakasında, Marmara Denizi kıyısında yer alan bir ilçedir. İstanbul’un en yüksek yeri olan Aydos Dağı ve İstanbul’un Balkonu diye adlandırılan Yakacık Tepesi Kartal’da bulunmaktadır. Kartal’dan taşınmak ya da Kartal’a taşınmak için güvenilir ve profesyonel hizmet veren bir evden eve nakliyat firması arıyorsanız egesoy.com.tr sizin için doğru adres. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak evden eve nakliye alanında deneyimli personellerimiz ile Avrupa kalitesinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Evden eve nakliye işi yanlış firma seçimleri dolayısıyla çoğu zaman çok zahmetli ve bir o kadar da zararlı bir sürece dönüşebiliyor. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak bu süreci en az zahmetle ve zarar vermeden yönetmektir amacımız. Verdiğimiz nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve eşya paketleme hizmetleriyle taşınmayı keyifli hale getiriyoruz. İşimizin bir adresten başka bir adrese eşyaların naklinden daha fazlası olduğunun bilincindeyiz ve bu titizlikle çalışıyoruz. Kartal evden eve nakliyat firması araştırıyorsanız Egesoy Nakliye olarak bu süreçte yanınızdayız.

Kartal Evden Eve Nakliye Firmaları

Kartal’da evden eve nakliyat firmalarından hizmet alırken dikkat etmeniz gereken unsurların başında güvenilirlik gelir. Özellikle evden eve nakliyat alanında deneyimli, yeterli donanım ve personele sahip olan firmalara öncelik vermeniz nakliye sürecinin sizin için stressiz geçmesini sağlarken taşınacak eşyalarınsa zarar görmesini engeller. Eşyaların türüne ve ebatlarına göre firmadan alacağınız hizmetler de farklılık gösterebilir. Bu nedenle ihtiyaçlarınızın doğru belirlenmesi için anlaşacağınız firmanın ekspertiz hizmeti olmasına dikkat etmekte fayda var.

Mobilyalar Nakliye İçin Nasıl Hazırlanır?

Nakliye süreci esnasında mobilyalar zarar görebilen eşyaların başında gelir. Bu yüzden mobilyaların özenle paketlenmesi gerekmektedir. Mobilyaların taşınmaya iyi hazırlanmaması mobilyaların zarar görmelerine yol açacaktır. Mobilyaların taşınmadan önce iyi paketlenmeleri şarttır ancak bunun için zamanınızın olmaması ya da paketleme konusunda profesyonel destek almak istemeniz durumunda Egesoy Nakliye ve Depolama olarak profesyonel paketleme hizmeti sağlayarak da siz kıymetli müşterilerimizin yanınızdayız. Paketleme işlemini firmaya bırakmak istemiyor ve kendiniz yapmak istiyorsanız ise, işte size dikkat etmeniz gerekenler:
Mobilyaların köşeleri darbe almaya en yatkın bölgelerdir. Bu bölgeler karton koli parçaları ile sarılıp desteklemelidir.
Mobilyaların ayakları araç hareket halinde iken çok fazla gerilime maruz kalır bu yüzden ayaklar sökülmelidir.
Demonte edilebilen mobilyalar demonte edilip taşınmalıdır.
Mobilyanın kirlenmesini önlemek için streç ile sarılmalıdır.
Sivri çıkıntılar(kol, kulp, süs) sökülebilir ise sökülmelidir.
Mobilyaların kapakları, rafları ve cam parçaları sökülüp karton ile desteklenmelidir.
Mobilyaların nakliye aracında çizilmelerini önlemek için nakliye battaniyelerine sarılmaları gerekmektedir.
Mobilyaların taşınmaya hazırlanması kadar araca da doğru ve düzenli bir şekilde konulması çok önemlidir. Tüm bu zahmetli işleri sizler için profesyonelce yapıyoruz. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak Kartal evden eve nakliyede de yanınızdayız.