Eşya Depolama

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetimiz ile tüm eşyalarınızı dış etkenlere, haşerelere ve tozlanmaya karşı korumalı alanlarda muhafaza ediyoruz. Görev yeri değişikliği, yurt dışı görevlendirmeleri ya da geçici bir süre ile şehir değişikliği yapmanız gereken durumlarda eşya depolama hizmetimizden yararlanarak uygun fiyatlarla eşyalarınızı güvende tutmanızı sağlıyoruz.
Odalı sisteme dahil olan ve su baskını, yangın gibi dış etkenler ile hırsızlık gibi durumlara karşı korumalı olan depolama alanlarınızda eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca muhafaza ediyoruz. Eşyalarınızı teslim almaya karar verdiğinizde ise size hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Güvenli ve Korunaklı Eşya Depolama Alanları

Egesoy Nakliyat olarak sunduğumuz eşya depolama hizmetimiz ile ev, yazlık, iş yeri gibi alanlara ait eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca depolama alanlarımızda saklıyoruz. Eşya depolama hizmeti kapsamında verdiğimiz hizmetler ve depolama alanlarımızın özellikleri şu şekilde:
Depolama alanımız su baskını, sel, yangın gibi durumlara karşı korumalıdır ve hırsızlık gibi durumlara karşı alarm sistemi bulunmaktadır.
Eşyalarınız depolama alanına taşınmadan önce sigorta ile güvence altına alınır.
Depolama alanında haşere ya da kemirgen oluşumunu engellemek için düzenli olarak ilaçlama yapılır.
Odalı sistemlerde, eşyalarınız başka birine ait eşyalarla karışmaz. Eşyalarınız sadece sizin için ayrılmış olan alanlarda saklanır.
Depolama alanına taşınmadan önce tüm eşyalarınız havalı naylon ve Kraft kağıtlar kullanılarak paketlenir. Böylece tozlanma karşı korunma sağlanmış olur.
Monte durumdaki eşyalarınız demonte edilerek güvenli bir şekilde saklanır. Eşyalarınızı yeni bir adrese taşıyacağınız zaman eşyalarınız yeniden monte edilerek yerleştirme hizmeti sağlanır.
Eşyalarınız için istediğiniz süre boyunca depolama hizmeti verilir. Eşyalarınızı talep ettiğiniz tarihte teslim alabilirsiniz. İsterseniz şehir içi isterseniz şehirlerarası taşıma hizmetlerimiz ile eşyalarınız adresinize teslim edilir.
Depolama süreci sırasında eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda sigorta tarafından zararınız karşılanır. Taşıma için size özel bir alan ayırdığımız için eşyalarınızın kaybolması gibi durumlar söz konusu olmaz.
Nakliye ve paketleme süreçleri alanında deneyimli personellerimiz tarafından eşyalarınız hiçbir zarar görmeden istediğiniz süre boyunca depolama alanlarımızda saklanır.

İhtiyaçlarınıza Yönelik Depolama Hizmeti

Egesoy Nakliye olarak eşya depolama hizmetini, ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirerek size en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Eşyalarınızın zarar görmeyecek şekilde paketlenmesinin yanı sıra, depolama alanlarında üst üste yığılmadan, aralıklı şekilde saklanır. Avrupa Standartlarındaki depolama alanlarımızda rutubet ve nem bulunmaz. Havalandırma sistemi sayesinde eşyalarınız yıllarca zarar görmeden saklanabilir. Talep ettiğiniz depolama hizmetleri doğrultusunda hazırladığımız sözleşme ile eşyalarınız ve almak istediğiniz hizmetler güvence altına alınır ve istediğiniz zaman eşyalarınızın tarafınıza teslim edilmesi sağlanır. Eşyalarınızı depodan almak istediğiniz takdirde istediğiniz adrese teslim ederiz ve talep ettiğiniz takdirde yeni adresinize yerleştirme, beyaz eşya bağlantısı ve monte hizmetleri sunarak eşyalarınızı kullanıma hazır halde sunarız.