Egesoy eşya depolama müşterilerin ihtiyacına göre ev ofis eşyasını istedikleri süre içinde depolatmaktadır.

Egesoy Nakliyat nakliye işlemlerinde eşyalarınıza verdiği değeri, eşyalarınızı korurken de verir. Şirketimizin kendi depolarında ihtiyacınıza göre her türlü ev ve ofis eşyanızı depoluyoruz.
Değerli müşterimiz İstanbul eşya depolama denilince akla gelen ilk şey eşyalarınızın ambalaj malzemeleriyle sarılıp su, toz, kir almayan bir yerde uzun süre muhafaza edilmesidir.
Firmamız evden eve nakliyat hizmetleri içinde eşya depolama, hizmetine büyük önem vermiştir. Eşya depolama firmalarında, depolama işlemi genelde havalı naylon, kraft kâğıt kullanılarak yapılır. Depolatmak istediğiniz eşya ve mallar firmamızın en tecrübeli elemanları tarafından ambalajlanıp, de-monte hale getirilip kapalı kasa kamyonlarla bulunduğu adresten, depomuza taşınır.
Depomuza getirdiğimiz eşyalarınızı yangın, sel, deprem vb. afetlere karşı sigortalatıp depolama süresi içinde bütün olumsuz şartları engelliyoruz.
İstanbul ev eşyası depolama, işlemindeki avantajınız çok fazladır. Bunlardan en önemlisi zaman ve fiyattır.
Nedeni ise depolama ücretinin, ev kirası ücretlerinden düşük olmasıdır. Ayrıca eşyalarınız güvenli bir mekânda olup, evinizden daha garantilidir. Yurtdışı görevleriniz, tayinleriniz, görev değişikliği nedeniyle evinizden ayrı kalmanız durumunda eşyalarınıza en az sizin kadar değer veren firmamız, evden eve nakliyat hizmeti dışında eşyalarınızı betonarme bina içlerinde, odalı sistem dâhilinde istediğiniz süre zarfında muhafaza etmektedir. Bu süre istediğiniz süreye kadar olabilir.
Firmamızda süre ayrımı yoktur. Depolarımızda kesinlikle su basması, yangın vb. sıkıntılar yaşanmamaktadır.