Pendik Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Pendik ilçesinde hizmet veren çok sayıda küçük ve büyük ölçekli nakliyat firması bulunmaktadır. Hal böyle olunca nakliye firması seçerken de ekstra dikkatli olmak gerekiyor. İstanbul’un Pendik ilçesinde Egesoy Nakliye ve Depolama olarak her türlü evden eve nakliyat, eşya paketleme ve eşya depolama hizmetlerini vermeteyiz. Profesyonel olarak verdiğimiz nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve paketleme hizmetlerimizle, evden eve nakliyat hizmetinin kapsamlarının farkındalığı ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Pendik evden eve nakliyat araştırması yapıyorsanız Egesoy Nakliyat olarak hizmetinizdeyiz. En büyük değerimiz güveniniz diyerek çıktığımız bu yolda, amacımız siz değerli müşterilerimiz için nakliye sürecini en az zahmetle ve zarar vermeden yönetmektir. Bu amaç doğrultusunda ekspertiz hizmetimizle önce ihtiyaçlarınızı ve özelliklerinizi belirliyor ardından siz değerli müşterilerimiz ile yaptığımız doğru planlama ile oluşabilecek aksaklıları ortadan kaldırıyor daha sonra bu plan ve ihtiyaçlar ışığında nakliye sürecine başlıyoruz. Vaat ettiğimiz zamanda vaat ettiğimiz şekilde nakliye sürecini tamamlıyoruz. Deneyimli ve donanımlı personellerimiz ile nakliye sürecini yapılan plan dahilinde zararsız şekilde sonlandırıyoruz. Siz de zahmetsiz, hızlı, güvenilir ve kaliteli bir evden eve nakliyat deneyimi yaşamak için Egesoy Nakliyat’a danışın.
Ağır ve ebat olarak büyük olan eşyaların taşınmasına ve taşınmadan önce hazırlanmasına çok dikkat edilmelidir. Mobilyalar ve beyaz eşyalar gibi hem yükte hem de pahada ağır olan eşyaların zararsız taşınması için profesyonel nakliyat firmalarından hizmet alınması şarttır.

Mobilyalar Nakliye İçin Nasıl Hazırlanır?

Nakliye süreci esnasında mobilyalar zarar görebilen eşyaların başında gelir. Bu yüzden mobilyaların özenle paketlenmesi gerekmektedir. Mobilyaların taşınmaya iyi hazırlanmaması mobilyaların zarar görmelerine yol açacaktır. Mobilyaların taşınmadan önce iyi paketlenmeleri şarttır ancak bunun için zamanınızın olmaması ya da paketleme konusunda profesyonel destek almak istemeniz durumunda Egesoy Nakliye ve Depolama olarak profesyonel paketleme hizmeti sağlayarak da siz kıymetli müşterilerimizin yanınızdayız. Paketleme işlemini firmaya bırakmak istemiyor ve kendiniz yapmak istiyorsanız ise, işte size dikkat etmeniz gerekenler:
Mobilyaların köşeleri darbe almaya en yatkın bölgelerdir. Bu bölgeler karton koli parçaları ile sarılıp desteklemelidir.
Mobilyaların ayakları araç hareket halinde iken çok fazla gerilime maruz kalır bu yüzden ayaklar sökülmelidir.
Demonte edilebilen mobilyalar demonte edilip taşınmalıdır.
Mobilyanın kirlenmesini önlemek için streç ile sarılmalıdır.
Sivri çıkıntılar(kol, kulp, süs) sökülebilir ise sökülmelidir.
Mobilyaların kapakları, rafları ve cam parçaları sökülüp karton ile desteklenmelidir.
Mobilyaların nakliye aracında çizilmelerini önlemek için nakliye battaniyelerine sarılmaları gerekmektedir.
Mobilyaların taşınmaya hazırlanması kadar araca doğru ve düzenli bir şekilde konulması da çok önemlidir. Tüm bu zahmetli işleri sizler için profesyonelce yapıyoruz. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak Pendik evden eve nakliyede de yanınızdayız.
Evden eve nakliyat süreci zorlu bir süreçtir ve iyi yönetilmesi gerekir. Hayatınızda nadir olarak aldığınız bu hizmet kötü sonuçlar doğurmadan bize danışın Egesoy Nakliye ve Depolama.