İzmir Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

İzmir evden eve nakliyat hizmetini veren çok sayıda firma olmasına rağmen, sözleşmeli ve profesyonel olarak hizmet veren taşıma şirketi bulmak her zaman kolay olmaz. Ev eşyalarının zarar görmeden taşınması, monte durumdaki eşyaların demonte edilmesi ve mobilya ya da beyaz eşya bağlantılarının çıkarılması gibi hizmetler ev taşımada oldukça önemlidir. Ambalaj ve paketleme işlemlerinin etkili bir biçimde yapılmaması, eşyaların zarar görmesine neden olabileceği gibi; taşıma sırasında personellerin dikkatsiz davranması da eşyaların ezilmesine ya da kırılmasına neden olabilir.

Nakliyat Firması Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaliteli ve profesyonel hizmet almak nakliye sürecinin hem stressiz geçmesini sağlar hem de taşınacak eşyaların zarar görmesini engeller. Peki İzmir’de evden eve nakliyat hizmeti alırken nelere dikkat edilmelidir?
İzmir’de evden eve taşıma için hizmet alacağınız nakliye firması eşyalarınız için ekspertiz hizmeti vererek ihtiyaçlarınızın belirlenmesini sağlamalıdır. Aksi durumda eşyalarınızın sığamayacağı kadar küçük boyutlu nakliye araçları gönderilebilir ya da ihtiyaç duyduğunuzdan çok daha büyük bir araç gönderilerek fazladan ücret ödemeniz gerekebilir.
Nakliye firması, eşyaların ambalaj ve paketlenme aşamasında bu alanda deneyimli personeller ile hizmet vermelidir. Beyaz eşyalar, mobilyalar ve cam ya da aynalı eşyaların zarar görmemesi için paketlemenin dikkatli şekilde yapılması gerekir. Eşyaların paketlenmeden taşınması ise nakliye aşamalarında ciddi düzeyde zarar görmelerine neden olabilir.
Firma, taşıma hizmetleri için güvence vermeli ve sigorta imkanı sunmalıdır. Böylece taşıma sırasında oluşabilecek zararlara karşı güvende olursunuz.
İhtiyaçlarınız doğrultusunda, demonte ve montaj hizmetleri ile beyaz eşyaların bağlantısının yapılması gibi hizmetleri de verebilecek donanıma sahip olmalıdır.
Evden eve nakliye hizmeti veren firma, Ulaştırma Bakanlığı tarafından zorunlu kılınan K3 belgesine sahip olmalı ve taşıma sonrasında belge ve fatura vermelidir.
İzmir evden eve nakliye firmaları tarafından hizmet alırken ilk dikkat etmeniz gereken koşul, firmanın güvenilirliği ve profesyonelliği olmalıdır. Özellikle eşyalarınızın maddi ya da manevi değeri yüksekse firma seçiminde çok daha titiz davranmanız gerekir.
Evden eve nakliye fiyatları için oldukça düşük ücretler sunan firmalara karşı da dikkatli olmak gerektiği unutulmamalıdır. Düşük bir taşıma ücreti veren bazı firma görünümlü oluşumlar, eşyalarınızı nakliye aracına yükledikten sonra adrese teslim etmeyerek dolandırıcılıkta bulunabilir. Bu nedenle firmanın güvenilir olması en temel hususların başında gelir.

İzmir Evden Eve Nakliye Ücretleri

Evden eve nakliye ücretleri, bazı etkenler dikkate alınarak hesaplanır:
Taşıma mesafesi,
Taşınacak eşyaların türü ve boyutları,
Nakliye hizmetinin verileceği evlerin hangi katta yer aldığı ve binada asansör olup olmadığı,
Taşıma sırasında ambalaj, yerleştirme, montaj gibi hizmetlerin talep edilip edilmemesi,
Firmanın eşyalara karşı güvence vermesi ve eşyaların sigortalanması
Bu kıstaslar doğrultusunda İzmir evden eve nakliye fiyatları değişiklik gösterebilir. İzmir içinde ya da başka bir şehir ile İzmir arasında nakliye ücretleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.