Maltepe Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’un Maltepe ilçesinde bir evden eve nakliyat firmasına ihtiyacınız var ise doğru adres Egesoy Nakliye ve Depolama. Verdiğimiz kapsamlı hizmetlerimizle her ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasiteye sahibiz. Ayrıca hizmetimizi profesyonelce yapıyoruz böylece nakliye sürecinin de hem siz değerli müşterilerimiz için stressiz hem de eşyalarınızın için zararsız geçmesini sağlıyoruz.
Evden eve nakliye hizmetimiz ile güvenle yeni evinize taşınırken, ofis taşıma hizmetimiz ile de tüm ofis eşyalarınızı da yeni ofisinize taşıyabilirsiniz. Paketleme hizmetimiz ile tüm eşyalarınız koruyucu ambalajlar ile taşıma sırasında zarar görmemesi için paketlenir. Paketleme işlemi sizin belirlediğiniz gibi yeni evde karışmaması için sınıflandırılır(odaya göre, türüne göre vb.). Eşya depolama hizmetimiz yurt dışı görevlendirmeleri ya da yeni bir ev bulmadan önce eşyaların önceki evden çıkarılmasının gerektiği gibi durumlarda eşyalarınızın güvenli depolarımızda dilediğiniz kadar zaman bekletilmesidir. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak tüm bu hizmetlerimiz ile emrinizdeyiz. Maltepe’de bir evden eve nakliyat firması araştırıyorsanız Egesoy Nakliye doğru adres.

Nakliyeye Hazırlık Süreci

Yeni bir eve taşınmaya karar verdiğinizde, taşınma sürecine başlamadan önce yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bu hazırlıklar nakliye esnasında eşyalarınızın güvende olmasını sağlar. Nakliyeye hazırlık sürecinde yapmanız gereken başlıca hazırlıklar şöyledir:
Eşyalarınızın hangilerini taşınacağına hangilerinin ise taşınmayacağına karar veriniz. Beyaz eşya, mobilya ya da tekstil eşyalarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, bu eşyaları taşımak yerine elden çıkarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı spotçular ya da hurdacılar arayıcılığı ile de satabilirsiniz.
Eşyalarınızı toplamaya başlayın. Tekstil eşyaları, gıda ürünleri ve mutfak eşyalarını toparlayarak işe başlayabilirsiniz. Bununla birlikte eşyaların taşınmadan önce temizlenmesi yeni evinizde yerleşmenize kolaylık sağlayacaktır.
Paketleme aşamasını planlayın. Paketleme aşamasında Maltepe Egesoy Evden Eve Nakliyat Olarak profesyonel paketleme hizmetimiz ile de yanınızdayız. Firmamızın paketleme departmanından destek aldığınız zaman koli vb. malzemeleri temin etmenize gerek yoktur. Paketleme işlemlerinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bu işlem taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmesini, kaybolmasını ve yeni evinizde uzun uzun arayışlara girmenize engel olur.
Temel hazırlıkları tamamladıktan sonra eşyalarınızı odalara göre ya da türlerine göre düzenli bir şekilde ayırabilir ve taşıma sürecine hazır edebilirsiniz.
Bu hazırlıkların dışında monte halindeki eşyaların demonte yapılması gerekmektedir. Bu işlem için profesyonel destek almanız önerilir. Maltepe evden eve firmalarından bu hizmeti alabilirsiniz. Anlaşacağınız firmanın monte, demonte ve beyaz eşya bağlantılarının yapılması konusunda deneyimli ve donanımlı personellerinin olmasına dikkat etmekte fayda var. Aksi takdirde yeni evinizde sabitlenmemiş dolaplar ve çalışmayan makineler ile karşılaşabilirsiniz.
Buzdolabındaki gıdaların tüketilmesini sağlamak ve mutfak eşyalarını toplamaya başlamak da önemlidir. Egesoy Nakliyat olarak sizler için profesyonel şekilde toplama ve paketleme hizmeti veriyoruz

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.