Ankara Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ankara, Türkiye’deki en fazla konut sayısına sahip kentlerden biri olduğundan, evden eve taşımacılık hizmetlerinin de en fazla alındığı şehirlerden biridir. Ankara evden eve nakliyat hizmeti veren çok sayıda firma, hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık yapmaktadır. Birçok insan için oldukça stresli olan ve taşınmaya hazırlık sürecinin oldukça uzun zaman aldığın nakliye işlemi, profesyonel firmalar tarafından hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Ankara evden eve nakliyat hizmeti veren bazı firmalar taşımanın yanı sıra paketleme, kolileme, monte ve demonte ile yerleştirme işlerini de yapmaktadır. Böylece taşınmaya karar vermeniz durumunda eşyalarınızın hazırlanması, monte eşyaların demonte hale getirilmesi, taşınma ve yerleştirme işlemleri aynı gün içerisinde tamamlanabilir.

Nakliye Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Taşıma sürecinde strese neden olan temel faktör eşyaların zarar görme ihtimalidir. Özellikle çok sayıda eşyanız varsa veya eşyalarınız sizin için değerliyse taşıma süreci işkenceye dönebilir. Kırılabilir eşyalar, aynalı mobilyalar, elektronik eşyalar derken işin içinden çıkamayacak gibi hissedebilirsiniz. Bu noktada profesyonel olarak hizmet veren Ankara nakliye firmaları tarafından yardım almanız işinizi hayli kolaylaştıracaktır. Hangi firmadan hizmet alacağınıza karar verirken şu özellikleri dikkate alabilirsiniz:
Kolileme hizmetlerinin verilmesi,
Değerli eşyaların ya da zarar görme riski yüksek olan eşyaların önlem alınarak taşınması,
Aracın eşyalar için yeterli büyüklükte olması ve sürüşün güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi,
Nakliye sürecinde çalışan elemanların bu alanda eğitimli ve deneyimli olması,
Eşyaların alındığı ve nakledileceği evlerin bulunduğu kat sayısına bağlı olarak personel görevlendirilmesi,
Eşyalarda bir hasar ya da deformasyon oluşması durumunda zararınızın karşılanacağına dair güvence verilmesi,
Taşınma sırasında binaya ya da evin zeminine zarar verilmemesi,
Eşyaların yerleştirme sürecini kolaylaştıracak şekilde araca nakledilmesi,
Kırılabilir eşyaların nakliye aracında ayrı bir bölümde tutulması ya da yol boyunca zarar görmeyecek bir şekilde araca yerleştirilmesi,
Eşyaların taşınacağınız eve yerleştirilmesi için hizmet verilmesi
Evden eve taşıma hizmeti kapsamında eşyaların güvenliğini sağlamak ve yerleşmeyi kolaylaştırmak adına firmaların bu hizmetleri vermesi oldukça önemlidir. Kolileme hizmetine ihtiyacınız olmasa dahi, eşyaların çizilmesini ya da ezilmesini engellemek için firmanın ek önlemler alması şarttır.

Ankara Evden Eve Nakliye Fiyatları

Ankara evden eve nakliye fiyatları, eşyalarınızın toplam boyutuna, taşındığınız ve taşınacağınız evin bulunduğu kat sayısına, taşıma işleminde kaç personelin çalışacağına ve taşıma mesafesine göre belirlenir. Birçok şirket fiyat belirlemek için hesaplama modülü kullanır. Dolayısıyla evden eve nakliye fiyatları aldığınız hizmetlerin türüne ve kapsamına göre belirlenir.