Esenler Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Esenler, çevresindeki ilçelerden farklı olarak, sanayi merkezi olmasından çok, bir yerleşim yeri merkezi özelliğindedir. Esenler evden eve nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda, seçeceğiniz firma taşınma sürecinin nasıl yönetileceğini belirler. Sürecin aksamaması ve eşyaların zarar görmemesi için taşımacılık alanında deneyimli ve profesyonel olarak çalışan firmalarla anlaşmanız fayda sağlayacaktır. Birlikte çalışacağınız firmanın ekspertiz hizmeti sunması çok önemlidir. Ekspertiz sizin ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri belirler ve nakliye firması sizin için belirlenen bu ihtiyaçlar doğrultusunda hareket eder. Ekspertiz hizmetinin sunulmadığı durumlarda, eşyalarınızın sığmayacağı kadar küçük bir nakliye aracı gönderebilir ya da sizin ihtiyacınız olandan daha büyük bir nakliye aracı göndererek fazladan ücret ödemenize yol açabilir. Bunun yanı sıra monte demonte ya da beyaz eşya bağlantıları yapamayan personeller ile sizi mağdur edebilir. Zaten oldukça zorlu geçen nakliyat sürecinde bir de böyle aksaklıklara ile uğraşmak ve zaman kaybı yaşamak istemezsiniz. İşte bu nokta da Egesoy Nakliye ve Depolama olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti sayesinde ihtiyaçlarınız doğru şekilde belirlenir ve o doğrultuda bir planlama ile nakliye sürecine başlarız. Siz değerli müşterilerimizin stressiz, hızlı ve güvenilir bir şekilde bu süreci atlatmalarına olanak sağlarız.
Egesoy Nakliye ve Depolama olarak verdiğimiz başka bir hizmet olan Eşya Depolama Hizmeti ile bir takım sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldığınız eşyalarınız firmamızın bünyesinde ve güvence altında olarak itina ile saklanır.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Eşya depolama hizmeti; yurt dışı görevlendirmeleri, geçici süreyle başka bir şehir görevlendirmeleri ya da yeni bir ev bulmadan önce eşyaların önceki evden çıkarılması gerektiği durumlarda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Eşya depolama hizmetinde eşyalarınız nakliye firması tarafından özel ambalajlar ile ambalajlanarak korunaklı alanlarda bekletilir. Profesyonel nakliye firmalarına ait eşya depolama alanları yangın, su baskını, hırsızlık, haşere ve kemirgenlerin neden olabileceği zararlara karşı korumalıdır. Depolama alanında eşyalarınız talep ettiğiniz süre boyunca muhafaza edildikten sonra, istediğiniz adrese de taşınır. Eğer profesyonel Eşya Depolama Hizmeti almak isterseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak sunduğumuz eşya depolama hizmetimiz ile tüm eşyalarınızı güvenli depolarımızda haşerelere, kemirgenlere, tozlanmaya ve tüm dış etkenlere karşı muhafaza ediyoruz. Eşya depolama hizmetlerinden yararlanmanızı gerektiren zorunlu durumlarda uygun fiyatlarımız ile eşyalarınızı güvende tutmanızı sağlıyoruz. Eşyalarınızı teslim almaya karar verdiğinizde ise belirttiğiniz adrese hızlı ve sorunsuz şekilde teslim ediyoruz.
Egesoy Nakliye ve Depolama olarak profesyonelce evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve paketleme hizmetlerimizle Türkiye’nin her yerine sizleri güvenle taşıyoruz. Egesoy Nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.
Esenler Evden Eve Nakliyat hizmeti almaya karar verdiyseniz önce bize danışın.