Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken 2008 yılında ayrılarak ilçe olan Esenyurt, her geçen yıl fazlasıyla göç almaya devam ediyor. Çevre ilçelerden ve illerden gelenler sayesinde şehir içi ve şehirlerarası taşımacılığın geliştiği bölgelerden biri olan Esenyurt’ta evden eve taşımacılık firmaları oldukça fazladır. Fakat her firmanın güvenilirliği tartışılır niteliktedir. Eşyalarınızı taşırken güvenli ve hasarsız taşımanız için seçeceğiniz firmanın profesyonel ve kalite standartlarına uygun olduğunu bilmeniz gerekir. Bu tür firmaların standartlarının neler olduğunu bilmek sizlere firma seçiminde büyük fayda sağlayacaktır. Peki nedir profesyonel firmaların özellikleri? Kalite standartlarına uygun olup olmadığını nasıl anlarız?

Nakliye firmalarının standartları neler olmalıdır?

Hizmet alacağınız nakliyat firmasının; eşyaların zarar görmemesi ve kaybolmaması, taşıma sürecinin uzamaması ve alacağınız hizmet koşullarının değişmemesi gibi kriterleri yerine getirebilecek kapasitede olması büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle kalite standartları olan, deneyimli ve donanımlı personelleri barındıran, profesyonelce hizmet veren ve prensipli bir şekilde faaliyet gösteren bir nakliye firması tarafından hizmet almanız gerekmektedir. Esenyurt’ta evden eve nakliyat firmaları tarafından hizmet almadan önce aramanız gereken kriterler şöyledir:

Firmanın resmi bir şekilde faaliyet göstermesi ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından izne sahip olması.

Paketleme, taşıma, monte ve demonte gibi alanlarda deneyimli, donanımlı ve prezantabl personellerle çalışması. Yeterli donanıma sahip personellerin eksik olduğu firmalar ile anlaşırsanız yeni evinizde sabitlenmemiş dolaplar ve çalışmayan makineler ile karşılaşabilirsiniz.

Ekspertiz hizmeti sunabilmesi. Ekspertiz sizin nakliyat için olan ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve o doğrultuda bir planlama ile nakliye sürecine başlanmalıdır. Aksi takdirde eşyalarınızın sığmayacağı kadar küçük bir nakliye aracı göndererek mağdur olmanıza ya da ihtiyacınız olandan daha büyük bir nakliye aracı göndererek fazladan ücret ödemenize yol açabilir.

Bu özellikleri öğrendikten sonra Esenyurt’ta evden eve taşımacılık firması bulmak daha kolay olacaktır. Eğer siz de tüm bu özelliklere sahip bir firma arıyorsanız egesoy.com.tr tam sizin için bir internet sitesi. Sadece nakliye alanında değil aynı zamanda eşya paketleme,eşya depolama ve ofis taşıma alanlarında da hizmet veren Egesoy Nakliye ve Depolama sizleri mutlu etmek ve işinizi kolaylaştırmayı hedefliyor. Peki bunu nasıl mı yapıyor?

Bünyesi dahilindeki profesyonel çalışma arkadaşları sayesinde Egesoy Nakliye ve Depolama sizlerin yalnızca nakliye alanında değil aynı zamanda paketleme alanında da sizlerle çalışıyor. Eşyalarınızı herhangi bir kırılma, çizilme ve bozulma durumlarına karşı sigortalayarak aklınızda soru işareti bırakmayarak hizmet veriyor. Eşyalarınızı güvenceye alarak sizleri mağdur etmemek adına elimizden geleni yapıyoruz.

Tıpkı paketleme gibi depolama alanında da sizlerle buluşmayı bekleyen Egesoy Nakliye ve Depolama geniş ve ferah depolama alanları sayesinde eşyalarınızı yığmadan düzenle yerleştiriyor ve bünyesinde saklıyor. Yine oluşabilecek sel, deprem gibi doğal afetlere karşılık eşyalarınızı sigortalayarak güvence altına alıyor

Siz de Esenyurt’ta güvenilir bir evden eve taşımacılık firması arıyorsanız egesoy.com.tr sizleri bekliyor. Siz de Egesoy Nakliye ve Depolama firmasını tercih ederek mutlu ve kolay bir şekilde taşınabilirsiniz.