Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa bölgesinde evden eve nakliyat firması araştırıyorsanız Egesoy Nakliye olarak bu süreçte yanınızdayız. Gaziosmanpaşa ilçesinde amatör ve profesyonel olarak hizmet veren çok sayıda nakliye firması bulunmaktadır. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak Avrupa kalitesinde hizmetlerimizle Gaziosmanpaşa’da da faaliyet göstermeye devam etmekteyiz. egesoy.com.tr ‘de aradığınız tüm hizmetleri bulabilir, canlı destek seçeneklerimiz ile hızlıca bilgi alabilirsiniz. Egesoy Nakliyat olarak işimiz işinizi kolaylaştırmak. Amacımız ise zorlu geçen nakliyat sürecini siz kıymetli müşterilerimizin stressiz eşyalarınızın ise zararsız bir şekilde geçirmesini sağlamak. Gaziosmanpaşa ilçesinde faaliyet gösteren amatör firmalara da çok dikkat etmekte fayda var. Amatör olarak evden eve nakliye hizmeti veren firmalar eşyalarınıza türlü zararlar verebileceği gibi bu sürecin uzamasına da yol açabilir. Bu yüzden anlaşacağınız firmanın hizmet kalitesine, personel donanımına ve malzemelerine çok dikkat etmek gerekir.
Egesoy Nakliye ve Depolama olarak eşyalarınızın hayatınızda çok fazla yer kapladığının farkındayız, bu farkındalıkla hizmet veriyor ve personellerimizi seçiyoruz. En büyük değerimiz güveninizdir.

Beyaz Eşyaların Zarar Görmemesi İçin Taşıma Nasıl Yapılmalıdır?

Ev nakliye aşamasında buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar ebatlarından dolayı zarar görebilir eşyaların başında geliyor. Günümüzde bu eşyaların hem yükte hem de pahada ağır olması bu eşyaların hayatlarımızda daha fazla yer kaplamasını sağlıyor. Hal böyle olunca bu eşyaların taşınması konusunda çok daha titiz davranmak gerekiyor. Beyaz eşyaların taşınması sırasında karşılaşacağımız sorunlar şöyledir:
Beyaz eşyanın üzerinde çökme olması.
Darbeye bağlı olarak motorun arızalanması.
Beyaz eşyaların köşelerinde ezilmelerin ve çiziklerin meydana gelmesi.
Kapakların veya menteşe bölümlerinin arızalanması ya da kırılması.
Maddi değeri yüksek olan ve taşıma sırasında bozulma ihtimali olan bu eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamak için öncelikle beyaz eşya bağlantılarının deneyimli ve donanımlı personeller tarafından yapılması gerekir. Daha sonra paketleme işlemlerinin profesyonel şekilde yapılması gerekir. Kapakların açılmayacak şekilde paketlemesi ve fişlerin sabitlenmeleri çok önemlidir. Bunun yanında eşyaların darbelerden korunacak şekilde ambalajlanmaya da dikkat etmekte fayda var.
Egesoy Nakliyat olarak tüm eşyalarınız sigorta altına alınır. Deneyimli ve donanımlı personellerimiz tarafından nakliyesi, montesi, demontesi ve bağlantıları yapılır.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Eşya depolama hizmeti; yurt dışı görevlendirmeleri, geçici süreyle başka bir şehir görevlendirmeleri ya da yeni bir ev bulmadan önce eşyaların önceki evden çıkarılması gerektiği durumlarda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Eşya depolama hizmetinde eşyalarınız nakliye firması tarafından özel ambalajlar ile ambalajlanarak korunaklı alanlarda bekletilir. Profesyonel nakliye firmalarına ait eşya depolama alanları yangın, su baskını, hırsızlık, haşere ve kemirgenlerin neden olabileceği zararlara karşı korumalıdır. Depolama alanında eşyalarınız talep ettiğiniz süre boyunca muhafaza edildikten sonra, istediğiniz adrese taşınır. Eğer Gaziosmanpaşa’da profesyonel Eşya Depolama Hizmeti almak isterseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Egesoy Nakliye ve Depolama

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.