Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat talepleri, Kocaeli’nde şehir içi ve şehir dışı olarak yoğun şekilde yapılır. İstanbul’a yaklaşık 90-100 dakika mesafede olan Kocaeli’ne şehir dışından taşınanların sayısı fazla olduğu gibi, Kocaeli’nden İstanbul gibi daha büyük şehirlere taşınanların sayısı da hayli fazladır. Kocaeli evden eve nakliyat firmaları hem şehir içi taşınmalarda hem de şehirlerarası taşınmalarda hizmet sunduğu gibi; nakliye işlemlerinin yanı sıra eşyaların paketlenmesi ve taşınmaya hazır duruma gelmesi gibi süreçler için de çalışma yapmaktadır.

Kocaeli Şehir içi ve Şehirlerarası Taşınma

Kocaeli’ndeki bir evden yine Kocaeli’nde yer alan başka bir eve taşınıyorsanız taşınma masrafları düşecektir. Özellikle aynı semt ya da ilçede gerçekleşen taşıma işlemlerinde ücretlendirme daha düşüktür. Şehir içi taşımada, yol ücretleri olmadığı ve nakliye aracının yaktığı yakıt miktarı daha az olduğu için maliyetler daha düşüktür. Ancak taşıma maliyetlerini etkileyen tek nokta taşıma mesafesi değildir. Eşyaların ebatları ve büyüklüğü ile evlerin hangi katlarda yer aldığı da taşıma maliyetlerini etkiler.
Şehir içi taşımaların yanı sıra şehirlerarası taşıma talepleri de Kocaeli kentinde yaygındır. Yakın kentlere yapılan nakliye ücretleri çok yüksek olmadığı gibi; uzak kentlere yapılacak taşımaların fiyatları daha yüksektir. Bu nedenle özellikle çok fazla eşyası bulunmayanlar, eşyaları taşımak yerine yeniden satın almayı tercih edebilir.

Evden Eve Nakliye Şirketleri

Evden eve nakliye şirketleri; eşyaların nakliye için hazırlanması, profesyonel şekilde paketlenmesi ve taşınması ile demonte & monte işlemleri, gider ve gaz bağlantılarının yapılması, eşyaların kurulumu ve yerleştirilmesi gibi konularda da hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin sağlanması, aynı gün içerisinde taşınmanın ve yerleşmenin tamamlanmasını sağlar. Nakliye firmalarından sadece taşıma hizmeti almak eşyaların toplanması ve paketlenmesi ile yerleştirilmesi gibi aşamaların uzamasına neden olacağından, yeni eve tam olarak yerleşme süresinin 1 haftayı bulmasına neden olabilir. Ancak az sayıda eşya varsa ve demonte ve montaj gibi işlemler gerekmiyorsa taşınma işlemleri nispeten kısa sürebilir.
Günlük yaşamı aksatmadan aynı gün içerisinde taşınabilmek için taşımacılık alanında profesyonel olarak hizmet veren deneyimli firmaları tercih etmek gerekir. Kocaeli evden eve nakliye firmaları tarafından hizmet alırken dikkat edilmesi gerekenler şöyledir:
Firmanın Ulaştırma Bakanlığı izni ile sertifika ile hizmet vermesi,
Taşıma alanında deneyimli olan personeller ile profesyonel olarak çalışması,
Yeterli donanıma ve materyallere sahip olması,
Nakliye araçlarının modern taşımacılık yöntemlerine uygun olması,
Taşımanın yanı sıra yerleştirme gibi hizmetleri de opsiyonel olarak sunması
Kocaeli evden eve taşımada gerek şehir içi gerekse şehirlerarası taşımalar için bu alanda profesyonel olarak hizmet veren firmaları tercih etmek önemlidir. Ev taşıma sürecinin hızlı bir şekilde tamamlanması ve bu süreçte eşyaların zarar görmemesi için deneyimli firmalarla çalışmak büyük önem arz eder.