Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Zeytinburnu’nda nakliye hizmetleri, öğrencilerin daha çok olarak ev kiraladıkları yaz sonu ve sonbahar başı arası dönemde oldukça hareketlilik kazanır. Nakliye taleplerindeki artışa bağlı olarak, amatör olarak hizmet veren çok sayıda nakliye firması da çalışmaya başlar. Zeytinburnu evden eve nakliyat firmaları araştırması yaparken böyle amatörce hizmet veren firmalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Amatör olarak evden eve nakliye hizmeti veren firmalar taşıma sürecinde eşyalarınızın zarar görmesine yol açabilir ve böyle durumlarda zaten hali hazırda zorlu bir süreç olan taşıma sürecinin daha stresli geçmesine ve daha da uzamasına neden olur. Bu nedenle Zeytinburnu evden eve nakliyat firmaları tarafından hizmet almadan önce firma araştırması yapmak ve bu alanda deneyimli personellerle hizmet veren, güvenilir ve kalite standartları olan bir nakliye firmasını tercih etmeniz büyük önem taşımaktadır. Egesoy Nakliyat olarak nakliye alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Bu zorlu süreçte profesyonel olarak verdiğimiz evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya paketleme ve eşya depolama hizmetlerimiz ile emrinizdeyiz. “egesoy.com.tr” internet sitemizden ihtiyacınız olan, sizlere en uygun hizmetlerimizi öğrenebilir ve bu hizmetlerimiz hakkında canlı destek seçeneklerimiz ile hızlıca bilgi alabilirsiniz.
Evden eve nakliye işi şansa bırakılmaz, taşınmaya karar verdiyseniz önce bize danışın.

Beyaz Eşyaların Zarar Görmemesi İçin Taşıma Nasıl Yapılmalıdır?

Ev nakliye aşamasında buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar ebatlarından dolayı zarar görebilir eşyaların başında geliyor. Günümüzde bu eşyaların hem yükte hem de pahada ağır olması bu eşyaların hayatlarımızda daha fazla yer kaplamasını sağlıyor. Hal böyle olunca bu eşyaların taşınması konusunda çok daha titiz davranmak gerekiyor. Beyaz eşyaların taşınması sırasında karşılaşacağımız sorunlar şöyledir:
Beyaz eşyanın üzerinde çökme olması.
Darbeye bağlı olarak motorun arızalanması.
Beyaz eşyaların köşelerinde ezilmelerin ve çiziklerin meydana gelmesi.
Kapakların veya menteşe bölümlerinin arızalanması ya da kırılması.
Maddi değeri yüksek olan ve taşıma sırasında bozulma ihtimali olan bu eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamak için öncelikle beyaz eşya bağlantılarının deneyimli ve donanımlı personeller tarafından yapılması gerekir. Daha sonra paketleme işlemlerinin profesyonel şekilde yapılması gerekir. Kapakların açılmayacak şekilde paketlemesi ve fişlerin sabitlenmeleri çok önemlidir. Bunun yanında eşyaların darbelerden korunacak şekilde ambalajlanmasına da dikkat etmekte fayda var. Zeytinburnu’nda Egesoy Nakliye ve Depolama olarak profesyonelce paketleme hizmeti de vermekteyiz. Evden eve taşımacılık hizmetleri sanıldığının aksine bir adresten başka bir adrese eşyaların naklinden daha fazla hizmet barındırır içinde. Egesoy Nakliyat olarak yaptığımız işin ve sorumluluklarımızın farkındayız. Siz değerli müşterilerimizin bu zorlu süreci stressiz ve zararsız atlatmanıza yardımcı olmak için donanımlı ve prezantabl personellerimiz ile yanındayız. Profesyonel nakliye hizmetinin farkını hissetmek için Egesoy Nakliyat’a danışın.