Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Arnavutköy’de siz de evden eve taşınmak istiyorsanız egesoy.com.tr adresinden aradığınız hizmete ulaşabilirsiniz. Sizlere sadece nakliye hizmeti vermek yerine aynı zamanda depolama, paketleme ve ofis taşıma hizmetleri de sunuyoruz. Ayrıca bünyemiz dahilinde bulunan canlı destek hattı sayesinde tüm sorularınıza cevap vererek sizleri yanıtsız bırakmamaya özen gösteriyoruz. Özellikle paketleme alanında birçok sorunuzun olduğunu ve bunlara detaylı cevaplar aradığınızı biliyoruz. Paketleme aşamasının en önemli aşama olduğunun sizler de farkındasınız ve özellikle beyaz eşyalarınızın nasıl paketlenmesi gerektiğini bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Beyaz eşyaların zarar görmemesi için nasıl paketlenmeli ve taşınmalı?

Arnavutköy’de evden eve nakliyat firmaları araştırması yaparken eşyalarınızın güvenilir ellerde olduğunan emin olamanız gerekmektedir. Ev nakliye aşamasında buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar ebatlarından dolayı zarar görebilir eşyaların başında geliyor. Günümüzde bu eşyaların hem yükte hem de pahada ağır olması bu eşyaların hayatlarımızda daha fazla yer kaplamasını sağlıyor. Hal böyle olunca bu eşyaların taşınması konusunda çok daha titiz davranmak gerekiyor. Beyaz eşyaların taşınması sırasında karşılaşacağımız sorunlar şöyledir:

Beyaz eşyanın üzerinde çökme olması.
Darbeye bağlı olarak motorun arızalanması.
Beyaz eşyaların köşelerinde ezilmelerin ve çiziklerin meydana gelmesi.
Kapakların veya menteşe bölümlerinin arızalanması ya da kırılması.
Maddi değeri yüksek olan ve taşıma sırasında bozulma ihtimali olan bu eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamak için öncelikle beyaz eşya bağlantılarının deneyimli ve donanımlı personeller tarafından yapılması gerekir. Daha sonra paketleme işlemlerinin profesyonel şekilde yapılması gerekir. Kapakların açılmayacak şekilde paketlemesi ve fişlerin sabitlenmeleri çok önemlidir. Bunun yanında eşyaların darbelerden korunacak şekilde ambalajlanmalarına da dikkat etmekte fayda var. Peki ya kırılabilir eşyalar nasıl paketlenmeli?

Kırılabilir Eşyalar Nasıl Paketlenmeli?

Arnavutköy ilçesinde evden eve nakliye firmaları seçiminde dikkat edilmesi gerek diğer bir konu ise eşyaların taşıma sırasında zarar görmeyeceği şekilde paketlenmesidir. Egesoy Nakliye profesyonel olarak paketleme hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızı sizin yerinize profesyonel olarak paketliyoruz. Böylece kırılacak eşyalarınız konusunda içiniz rahat oluyor. Cam, porselen, kristal, seramik eşyalar kırılabilir eşyalar grubuna dahildir. Bu eşyaların taşınmasına çok dikkat edilmelidir aksi takdirde çok sevdiğiniz yemek takımlarınızı yeni evinizde paramparça bulmanız işten bile değildir. Kırılacak eşyaların hazırlanmasını sizin yerinize Egesoy Nakliye olarak yapıyoruz. Güvenilir olmayan firmalar taşıma sırasında eşyaların zarar görmesine yol açabileceği gibi sürecin aksamasına da neden olur.
Kırılacak eşyaların paketlenmesinde ise dikkat edilmesi gereken çok önemli detaylar vardır. Cam, porselen, kristal, seramik eşyaların paketlenmesi ve kolilenmesi oldukça zaman alır. Her eşyanın ayrı ayrı sarılması koliye güvenli bir şekilde yerleştirilmesi ve gerekli görülen durumlarda aralarına tamponlar yapılması gerekmektedir. Tabaklar tek tek kağıtlara sarılmalı ve koliye dik olarak yerleştirilmelidir. Bardakların içleri kağıt ile doldurulmalı daha sonra dış tarafları kağıt ile sarılmalıdır. Koliye bu eşyaları yerleştirmeden önce kolinin alt kısmına kağıtlardan oluşan bir tampon yapılabilir. Daha sonra tabaklar dik olacak şekilde koliye konulmalı, ardından aralarında kalan boşluklara kağıt sıkıştırılmalıdır. Kolinin alt kısmı dolduktan sonra üst kısmına bardaklar konulmalıdır. Kolilerin güvenli bir şekilde hazırlanmasının ardından etiketlenmesi gerekmektedir. Kolinin içindekiler hakkında bilgi verecek notlar yerleştirilmelidir.Ayrıca kolilerin çok ağır olmaması gerekmektedir. Ağır kolilerin çevresindeki başka eşyalara zarar verebileceği unutulmamalıdır.
Paketleme alanında bu gibi maddelere dikkat ederek eşyalarınızın dayanıklılığını arttırabilirsiniz. paketleme işi için en uygun firma Egesoy Nakliye ve Depolama olacaktır. Bünyesinde barındırdığı tecrübeli personeller sayesinde paketleme işlerinizi de kolayca ve güvenle yapabilirsiniz. Egesoy Nakliye ve Depolama firması olarak sizleri en güvenilir yollarla yeni evinize taşımayı hedefler. egesoy.com.tr internet adresimize girerek hangi hizmetleri verdiğimizi bulabilir ve istediğiniz hizmeti Egesoy Nakliye ve Depolama ailesinden alabilirsiniz.