Avcılar Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Avcılar’da evden eve nakliyat firmaları araştırmaları yapmadan önce İstanbulun avcılar ilçesini iyice tanıyın isteriz. Avcılar, İstanbul‘un Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. Başakşehir, Küçükçekmece, Esenyurt ve Marmama Denizi ile çevrelenmiş olan Avcılar ilçesi şehir merkezine 27 kilometre uzaklıktadır. Toplamda 10 tane mahalleyi bünyesinde barındırır.

Birçok sanayi, eğlence ve dinlenme tesisleri sayesinde eskiden ilçede yapılan balıkçılık ve tarım tarihe karışmıştır. Dokuma, giyim ve madeni eşya gibi pek fazla alanda hizmet veren sanayi tesisleriyle doludur. Bu yüzden nüfusun %40’ından fazlasını işçiler ve %10’unu esnaflar oluşturmaktadır.
İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü‘ne ev sahipliği yapan ve mühendislik, veterinerlik gibi birçok fakülteyi içine alan bir yükseköğrenim kurumunu da sınırları içerisinde bulunduran Avcılar’da evden eve nakliye hizmetine ihtiyacınız var ise sizin için en doğru yer egesoy.com.tr. Bünyesinde bulundurduğu tecrübeli personelleriyle Egesoy Nakliye sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışıyor. Avcılar’da evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleriyle siz değerli müşterilerimize hak ettiğiniz değeri göstermeyi amaçlayan Egesoy Nakliye taşınma işlerinizi kolay hale getiriyor. Avcılar’da evden eve taşımacılığı güvenilir kılan bu firmayı neden tercih etmelisiniz? Egesoy Nakliye sizlere ne gibi hizmetler sunuyor? Bu yazımızın devamında bunları göreceksiniz.

NEDEN EGESOY NAKLİYE?

Avcılar’da evden eve taşımacılık firmaları arasından güvenle tercih edebileceğiniz Egesoy Nakliye, işinde uzman kişiler tarafından sizlere en uygun hizmeti amaçlıyor. Belirli kurallar çerçevesinde çalışarak en iyi olmayı hedefleyen Egesoy Nakliye sayesinde kolaylıkla ve gönül rahatlığıyla Avcılar’dan istediğiniz yere taşınabilirsiniz.

Egesoy Nakliye olarak öncelikle sizin ve eşyalarınızın ihtiyaçlarını ve özelliklerini belirlemek için ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bunun sayesinde ne eşyalarınızın sığmayacağı kadar küçük bir araç, ne de üzerine ek ücret ödemenize sebep olacak kadar büyük bir araç göndererek sizi zor durumda bırakmaya engel olur.

Bilirsiniz taşınma işlemlerinde çoğu zaman yanlış paketleme ve kutulama hataları yüzünden birçok kırılma olaylarıyla karşılaşırız. Paketleme işinde de uzman kişilerle çalışan Egesoy Nakliye eşyalarınızın kırılıp çizilmemesi için her bir eşyayı özenle paketler. Aynı şekilde kutulara yerleştirir ve araca yükleme aşamasında kırılacak eşyalarınıza daha çok önem verir. Egesoy Nakliyat olarak paketleme hizmeti de vermekteyiz. Ev taşıma sürecinde, eşyalara zarar gelmemesi en önemli hususların başında gelir. Beyaz eşyalar, mobilyalar ya da elektronik eşyaların taşıma ve nakliye aşamasında zarar görmemesi için etkili bir paketleme şarttır. Eşyaların iyi bir şekilde ambalajlanarak paketlenmesi taşınma sırasında oluşabilecek çarpma gibi durumlara karşı korunma sağlayacağı gibi; nakliye aracı içerisinde de eşyaların zarar görmesini engelleyecektir.

Gelelim taşıma sürecine. Bazen şehirlerarası taşıma yapmayan firmalar karşımıza çıkabilir.Fakat Egesoy Nakliye usta şoförlerle çalışarak eşyalarınıza en ufak zarar vermeden sizi istediğiniz adrese kadar götürür. Tüm bu fırsatlara ve güvenilirliğe egesoy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.