Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bakırköy’de bir evden eve nakliyat firması araştırıyorsanız Bakırköyü tanımanızda fayda var. İstanbul’un eski semtlerinden biri olan Bakırköy, Avrupa yakasında, Marmara Denizi’nin kuzeydoğu sahilindedir. Bakırköy ilçesinin batı kesiminde yer alan Atatürk Uluslararası Havalimanı ilçenin yaklaşık olarak 3’te 1’ini kapsamaktadır. Bakırköy ilçesinde toplam olarak 11 tane AVM bulunmaktadır. Ayrıca Bakırköy Belediyesi tarafından yaptırılan “Bakırköy Yeraltı Çarşısı” bu ilçede bulunmakta olup Bakırköy Yeraltı Çarşısı’nda 2009 itibarıyla toplam 101 dükkan bulunmaktadır.
Bakırköy’de Evden Eve Nakliyat firmaları araştırması yapıyorsanız kaliteli hizmet anlayışımız ve deneyimli personel kadromuz ile Egesoy Nakliye ve Depolama olarak bu zorlu evden eve nakliyat sürecinde siz kıymetli müşterilerimizin yanındayız.
Egesoy Nakliye ve Depolama evden eve nakliyat, ev ve ofis taşıma işlerinizde size yurt dışından ithal korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle hizmet sunar. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız A’ dan Z’ ye korunaklı ve hijyenik ambalajlama malzemeleriyle sarılır. Eşyalarınız taşınırken hem temiz hem de zarar verilmeden taşınması sağlanır. Deneyimli ve donanımlı personellerimiz tarafından tüm beyaz eşya ve mobilyalarınız titizlikle demonte edilir. Demontesi tamamlanan eşyalarınız özel ambalajlar ile sarılır. Yeni evinizde tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızın montesi yapılır.

Bakırköy evden eve nakliyat firması için araştırma yapıyorsanız firmanın sahip olması gereken özellikleri belirlemeniz önemlidir. Firmanın taşıma koşulları, taşıma sırasında verdiği hizmetler ve personellerin yeterliliğine dikkat etmek gerekmektedir.
Bakırköy’de ev taşıma için profesyonel hizmet, nakliyat firmalarından eşyalarınızın zarar görmemesi açısından şarttır.

Profesyonel Nakliyat Hizmetinin Önemi

Profesyonel bir taşıma hizmeti aldığınız zaman evinizdeki tüm eşyalar nakliyat firması tarafından zarar görmeyeceği bir halde paketlenir. Kolilere kağıt tamponlar kullanılarak kolileme yapılır böylelikle kırılacak eşyaların zarar görmesi engellenir. Doğru paketlenmenin yapılmadığı amatör firmalar taşıma esnasında eşyalarınıza zarar verebilir. Özellikle daha değerli olan beyaz eşyalar ile mobilya takımlarında ezilme gibi sorunlar oluşabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına Egesoy Nakliye ve Depolama olarak profesyonel paketleme hizmeti de veriyoruz.

Egesoy Nakliye ve Depolama olarak yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeksizin, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vererek Bakırköy’de evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. İlk taşıdığımız evden bu yana bütün hizmetlerimizi büyük bir titizlik çerçevesinde yapmayı amaçlıyoruz. Her müşterimiz aynı değerlere sahiptir ve bizim için eşittir.
Egesoy Nakliye ve Depolama uzun yılların deneyimini günümüz imkanları ile harmanlamak suretiyle müşterilerine güven veren bir hizmet anlayışına sahiptir ve bu doğrultuda hizmet sunmaktadır. Temel değerlerimiz güven ve şeffaflığın ön planda olduğu sistemlerimiz ile zorlu nakliye sürecinin stressiz geçmesini sağlıyoruz.
Taşıdığımız her ürünü aynı titizlikte ve zararsız şekilde yeni evinize teslim edecek deneyimli personeller ile çalışmaktayız. Her zaman ilk hedef müşteri memnuniyetidir diyerek müşterilerimizin en az stresle eşyalarının ise hasarsız bir şekilde bu süreci atlatmaları için çalışırız. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.