Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Başakşehir’de evden eve taşımacılık firması arıyorsanız egesoy.com.tr tam sizin için bir site. Sizlere her türlü hizmeti sağlayarak sizlerin yanında olmayı amaçlayan firmamızla sadece nakliye işlerinizde değil; aynı zamanda paketleme, ofis taşıma, eşya depolama işlerinizde de büyük bir özveriyle yanınızdayız. Ayrıca müşteri destek hattımızla Başakşehir’de evden eve taşımacılık öncesinde dikkat etmeniz gereken hususları sizlerle paylaşarak sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bu sayede siz de Başakşehir’de evden eve taşınmadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenir ve buna göre istediğiniz hizmeti bulabilirsiniz. Tüm profesyonelliğimizi kullanarak siz değerli müşterilerimiz için en uygun hizmeti sağlamak adına birçok faaliyeti bünyemizde bulunduruyoruz. Egesoy Nakliye ve Depolama ailesi olarak nakliye, paketleme ve depolama işlerinizi bizimle birlikte güvenle yapabilirsiniz. Kalite ve profesyonelliği işinde hedef belirleyen çalışma arkadaşlarımız sayesinde Avrupa kalitesinde hizmete sizleri davet ediyoruz.

Egesoy Nakliye ve Depolama ile Başakşehir’de evden eve taşınmadan önce müşteri destek hattımızı arayarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Detaylı bir şekilde sizlerin sorularını cevaplayarak yükünüzü hafifleten personellerimizi istediğiniz zaman arayıp danışabilirsiniz. Bu danışma yöntemi sayesinde hem taşınma öncesinde dikkat etmeniz gereken hususları öğrenirsiniz hem de istediğiniz hizmeti bizden temin edebilirsiniz.

Danışma hattımıza sıkça sorulan soruların başında şunlar vardır ;
Cam, porselen gibi eşyalarımı nasıl paketlemeliyim?
Eşyalarımızı sigortalayarak kendimizi güvenceye alabilir miyiz?
Mobilyalarımın kırılmaması için nasıl taşımalıyım?

Egesoy Nakliye ve Depolama firmamızla birlikte siz de taşınmadan önce paketleme işinizi kolayca halledebilirsiniz. İşinde profesyonel çalışanlarımızla birlikte eşyalarınızın paketlenmesini özenle yapıyoruz. Kırılma, bozulma, deforme olma gibi olaylara karşı içinizi rahat tutmak için eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylelikle sizin de içinizde en ufak bir şüphe kalmadan eşyalarınızı paketleme ve kutulama konusunda bize rahatlıkla güvenebilirsiniz. Kendi koruyucu ambalajlarımız ve kutularımız sayesinde kırık, çizik, yamuk olmadan eşyalarınızı sizden nasıl aldıysak aynı şekilde size ulaştırmayı başarabiliyoruz.

Bunların yanında depolama konusunda da müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Başakşehir’de eşyalarınızı depolayacak güvenli bir yer arıyorsanız yine Egesoy Nakliye ve Depolama’ya güvenebilirsiniz. Birçok firmanın sahip olduğunun aksine geniş ve ferah depolarımızla eşyalarınız bizimle güvende olacaktır. Ayrıca kolilerinizi yığın şeklinde istiflemek yerine her birini ayrı ayrı yerleştiriyoruz. Deprem, yangın, sel gibi başımıza gelebilecek doğal afetlere karşı yine eşyalarınızı sigortalayarak sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Yaşanılacak sorunlardan mesuliyet kabul etmemek yerine sorun yaşamamayı slogan haline getirmiş firmamızla hiçbir sorunla karşılaşmadan eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Siz de tüm bu avantajlara rağmen hâlâ Egesoy Nakliye ve Depolama ile tanışmadıysanız, Başakşehir’de evden eve Egesoy Nakliye ve Depolama ile taşınarak bizlerle ve hizmetlerimizle tanışabilirsiniz. Eminiz ki bir kere tanıştıktan sonra bizden vazgeçemeyeceksiniz ve her türlü işlerinizde bize danışacaksınız.