Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bayrampaşa’da evden eve taşımacılık hizmeti araştıması yapmadan önce Bayrampaşa ilçesini tanımanızda fayda var.İstanbul’un en yüksek yoğunluğuna sahip olan ilçesi olan Bayrampaşa’da evden eve taşımacılık firması arıyorsanız sizin için en doğru adres egesoy.com.tr olduğunu bilmelisiniz. İçerdiği birçok hizmet sayesinde sizlere kaliteyi ve güvenirliği sunuyor. Birlikte çalıştığımız pek çok deneyim sahibi ve işini bilen personellerimizle birlikte sizin ve eşyalarınızın güvenliğini düşünüyoruz.

Biliyorsunuz ki evden eve nakliyat çok zahmetli ve dikkat gerektiren bir iştir. Evinizi taşımadan önce paketlemenin iyi yapılmasından, nakliyeci personelin iyi seçilmesine kadar birçok noktaya özen göstermeniz gerekir. Bu gibi işlemlere dikkat etmediğiniz takdirde eşyalarınızın kırılması, çizilmesi, bozulması ve hatta kaybolması işten bile değildir. Peki eşyalar nasıl paketlenmelidir? Bu gibi kırılma, çizilme durumlarına karşı ne tür önlemler alınmalı?

Eşyalar Nasıl Paketlenmeli?

Öncelikle kırılacak eşyalar ve daha sert, kırılması zor eşyalar birbirinden ayrılmalı.
Kırılacak eşyaları, örneğin cam bardakları paketlerken bardakların içleri gazete ya da başka bir materyalle doldurulmalı. Daha sonra etrafı da aynı şekilde materyalle sarılmalı.
Cam tabakları paketlerken de hem tabaklar sarılmalı hem de üst üste koyulacak tabaklar arasına bir bez ya da ambalaj yerleştirilmeli ki herhangi bir sarsıntı durumunda çatlayıp kırılmasın.
Kolilere yerleştirilen cam bardak ve tabakların daha dikkatli taşınması için kolilerin üzerine kırılacak eşya olduğunu belirten yazılar yazılmalıdır.

Böyle sorunlarla karşılamamak adına gözünüzü arkada bırakmayacak güvenilir bir firmayla anlaşmanızda fayda var. Bunun için egesoy.com.tr ile tanışmalısınız. Hem sorularınıza ve sorunlarınıza cevap vererek size yardım eder hem de güvenilir çalışanları ile birlikte sizlerin yanında olmaya çalışır. Bayrampaşa’da evden eve taşımacılığı kolay hale getiren Egesoy Nakliye ve Depolama’nın sizlere sunduğu imkanları öğrenmek ister misiniz? Eğer cevabınız ‘evet’ ise yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

EGESOY NAKLİYE

Egesoy Nakliye ve Depolama ailesi olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Evden eve taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra eşyalarınızı paketlerken ve depolarken de sizler için en iyisi olmaya çalışıyoruz. İşini severek yapan ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımız sayesinde siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla en güzel hizmeti veriyoruz. Özenli ve dikkatli tavrımız sayesinde sizin güveninizi kazanarak bu yolda ilerliyoruz.

Az önce de değindiğimiz gibi Bayrampaşa’da evden eve taşınmadan önce eşyalarınızın iyi paketlenmiş olmasından emin olmalısınız. Paketleme hizmetimizle hem sizlerin işini kolaylaştırıyor hem de kırılmamaları için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca sizlere sunduğumuz sigorta hizmeti ile de eşyalarınız bizimle güvende oluyorlar. Böylelikle kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Paketlenmiş eşyalarınız depolanması için de yine bizlere güvenebilirsiniz. Geniş depolama alanımız sayesinde hem çok fazla eşyanızı saklayabilir hem de üst üste yığılma durumu olmadan depolayabiliriz. Aynı şekilde depolama alanında da eşyalarınızı sigortalayarak herhangi bir deprem, sel gibi doğal afetlerde karşılaşılacak sorunlarda sizleri zor durumda bırakmak istemiyoruz.

Siz de egesoy.com.tr ‘yi tercih ederek Bayrampaşa’da güvenle evden eve taşınabilirsiniz.