Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesinde evden eve nakliyat firmaları araştımadan önce İstanbul’un Beşiktaş ilçesini iyice tanımakta fayda var. Sahil kıyısında bulunan Beşiktaş; labirenti andıran dar sokaklarla çevrilidir. Bu sokaklarda semt dükkanları, keyifli barlar, gösterişten uzak restoranlar yan yana sıralanmıştır. Beşiktaş 8.4 kilometre sahili olduğu İstanbul Boğazı’nın Rumeli tarafında yer alır. Hem nüfus hem de alan olarak İstanbul’un küçük ilçelerinden biri olmasına rağmen iki kıtayı birbirine bağlayan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün bağlantı yollarını içerisinde bulundurduğu için günlük yaklaşık olarak 2 milyon kişinin gelip geçtiği İstanbul’un önemli ulaşım noktalarından da biridir. Gerek içerisinde bulundurduğu iş merkezleri gerekse doğa manzaralı üniversiteleri sayesinde yıl içinde oldukça fazla iç göç yapılan Beşiktaş’ta bir evden eve nakliyat firması araştırıyorsanız egesoy.com.tr’ de aradığınız evden eve nakliyat hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Yeni evinize taşınırken Egesoy Nakliye ve Depolama olarak bu süreci siz değerli müşterilerimiz için Avrupa kalitesinde hizmetlerimizle yapıyoruz. Beşiktaş evden eve nakliyat firmaları araştırması yaparken çok dikkatli olmanızda fayda var. Amatör olarak evden eve nakliye işi yapan firmalar, hem eşyalarınıza zarar verebilirler hem de ev taşıma sürecini sizler için çekilmez bir hale getirebilirler. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu en profesyonel hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Nakliyat Firması Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaliteli ve profesyonel hizmet almak nakliye sürecinin hem stressiz geçmesini sağlar hem de taşınacak eşyaların zarar görmesini engeller. Peki Beşiktaş’ta evden eve nakliye hizmeti alırken nelere dikkat edilmelidir?
Beşiktaş’ta evden eve nakliyat hizmeti alacağınız firma ilk olarak ekspertiz hizmeti vermelidir. Ekspertiz sizin nakliyat için olan ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve o doğrultuda size hizmet vermelidir. Aksi takdirde eşyalarınızın sığmayacağı kadar küçük bir nakliye aracı gönderebilir veyahut ihtiyacınız olandan daha büyük bir nakliye aracı göndererek fazladan ücret ödemenize yol açabilir. Daha sonra nakliye firması ambalaj ve paketleme işlemlerinde bu alanda deneyimli personellerle hizmet vermelidir. Beyaz eşyalar ve mobilyaların zarar görmemesi için ambalajlama işlemlerinde çok dikkatli olmak gerekmektedir. Hiç ambalajlanmamış ya da kötü ambalajlanmış eşyalar taşıma işlemi sırasında çok fazla zarar görebilirler. Bu gibi durumlar için dikkat edilmesi gereken başka bir husus ise firmanın güvence veriyor olması ve sigorta imkanı sunmasıdır. Böylece taşıma işlemi sırasında oluşabilecek zararlara karşı güvende olursunuz.
Beşiktaş’ta evden eve nakliyat firmaları araştırırken dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise ihtiyaç olması halinde demonte, montaj ve beyaz eşya bağlantılarının yapılmasıdır. Gereken durumlarda bu hizmeti verebilecek donanımda personellere sahip olmasıdır. Firma bu hizmetleri tam olarak sağlamaz ise yeni evinizde sabitlenmemiş dolaplar, çalışmayan beyaz eşyalar ile karşılaşabilirsiniz.
Evden eve nakliyat firmaları araştırması yaparken dikkat etmeniz geren tüm unsurları Egesoy Nakliye ve Depolama olarak karşılıyoruz. Eşya paketleme, eşya depolama ve ofis taşıma hizmetlerimizle her zaman emrinizdeyiz.
Çok düşük ücretler ile nakliye hizmeti veren firmalara da dikkat etmekte fayda var. Nakliye firması görünümlü bazı oluşumlar, eşyaları nakliye arabasına yükledikten sonra diğer adrese teslim etmeyerek dolandırıcılıkta bulunabilirler. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için siz önce Egesoy Nakliye ve Depolamaya danışın.