Beykoz Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Boğazın incisi Beykoz için evden eve nakliyat firmaları araştırması yapıyorsanız öncelikle nakliye ihtiyaçlarınızı belirlemeniz, ardından bu ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren firma ile anlaşmanız gerekmektedir. Bu gibi ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap veren egesoy.com.tr ile siz de Beykoz’da rahatça evden eve taşınabilirsiniz. Beykoz’da bugün yerleşim alanlarının genel olarak boğaz kıyılarında yoğunlaştığı görülmektedir. Bu durum nakliye aracının rahatlıkla girebileceği sokak bakımından kimi zaman sorun yaratıyor olsa da, nakliye işini profesyonel olarak yapan firmalarla anlaşmanız bu gibi durumlarda önemlidir. Bunun yanı sıra eşyaların iyi şekilde korunmaması ve yerleştirilmemesi taşınma işlemi sırasında birçok kırılabilir eşyanın kırılması ile sonuçlanabilir. Dolayısıyla paketleme işlemlerinde dikkatli olmak ev taşımanın en önemli adımlarından biridir.

Kırılabilir Eşyalar Nasıl Kolilenir?

Kırılacak diye adlandırılan kırılabilir eşyalar şu şekilde özetlenebilir cam, porselen, kristal, seramik eşyalar bu gruba dahildir. Bu eşyaların taşınmasına çok dikkat edilmelidir aksi takdirde çok sevdiğiniz yemek takımlarınızı yeni evinizde paramparça bulmanız işten bile değildir. Kırılacak eşyaların hazırlanmasınıEgesoy nakliye ve depolama olarak profesyonelce verdiğimiz paketleme hizmetimiz ile sizler için yapmaktayız. Güvenilir olmayan firmalar taşıma sırasında eşyaların zarar görmesine yol açabileceği gibi sürecin aksamasına da neden olur.
Kırılacak eşyaların hazırlığı yapılırken dikkat edilmesi gereken çok önemli detaylar vardır. Cam, porselen, kristal, seramik eşyaların paketlenmesi ve kolilenmesi oldukça zaman alır. Her eşyanın ayrı ayrı sarılması koliye güvenli bir şekilde yerleştirilmesi ve gerekli görülen durumlarda aralarına tamponlar yapılması gerekmektedir. Tabaklar tek tek kağıtlara sarılmalı ve koliye dik olarak yerleştirilmelidir. Bardakların içleri kağıt ile doldurulmalı daha sonra dış tarafları kağıt ile sarılmalıdır. Koliye bu eşyaları yerleştirmeden önce kolinin alt kısmına kağıtlardan oluşan bir tampon yapabilir. Daha sonra tabaklar dik olacak şekilde koliye konulmalı, ardından aralarında kalan boşluklara kağıt sıkıştırılmalıdır. Kolinin alt kısmı dolduktan sonra üst kısmına bardaklar koyulabilir. Kolilerinizi güvenli bir şekilde hazırladıktan sonra etiketlenmesi unutulmamalıdır. Kolinin içindekiler hakkında bilgi verecek notlar yerleştirilmelidir. Kolilerin çok ağır olmaması gerekmektedir. Ağır kolilerin çevresindeki başka eşyalara zarar verebileceği unutulmamalıdır.

Beykoz Nakliye Firmaları

Beykoz nakliye firmaları şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılıkta hizmet vermektedir. Beykoz nakliye firmaları ev taşıma hizmetlerine ek olarak, eşya depolama hizmeti ve asansörlü taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır. Evden eve taşımacılık hizmetleri sanıldığının aksine bir adresten başka bir adrese eşyaların naklinden daha fazla hizmet barındırır içerisinde. Eşyaların paketlenmesi, monte halindeki eşyaların kolay taşınılabilir hale gelebilmesi için demonte yapılması, sabitlenmiş eşyaların taşınabilir duruma getirilmesi gibi çalışmalar evden eve taşımacılığın içinde barındırdığı hizmetlerden bazılarıdır. Bu gibi çalışmalar aynı zamanda evden eve taşınmayı da kolaylaştırmaktadır. Beykoz nakliye firmalarında hizmet alırken; firmanın hangi çalışmaları yapabileceği ve verebileceği hizmetlerin neler olduğunu öğrenmek yaşayabileceğiniz zorlukların en aza inmesini sağlayacaktır.

Tüm bu ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap veren Egesoy Nakliye ve Depolama ile rahatça evden eve taşınabilirsiniz. Sizler için en uygun hizmeti vermeyi amaçlayan Egesoy Nakliye ve Depolama firmamızı kullanarak eşyalarınızı güvenle ve kolayca taşıyabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınızı karşılayacağınız Egesoy Nakliye ve Depolama sizlerle tanışmak için dört gözle bekliyor. Tercihlerinizi egesoy.com tr ile yaparsanız asla pişman olmazsınız.