Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çekmeköy’de eğer evden eve nakliyat firması araştırıyorsanız Egesoy Evden-Eve Nakliyat tam size göre. İstediğiniz bütün imkanlar mevcuttur. Siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Temiz bir işçilik ile evinizi sizin istediğiniz gibi, zararsız ve güzel bir şekilde taşıyoruz. Egesoy Evden-Eve Nakliyat firması ve çalışanları olarak sizi memnun edebilmek için bütün imkanları sağlıyoruz. İnce bir işçilikle çalışan elamanlarımızı deneyimli ve güvenilir olmasına dikkat ediyoruz. Egesoy Evden-Eve Nakliyat kusursuz bir taşımacılık diyebiliriz. İstediğiniz saatlerde, istediğiniz şekilde temiz ve güvenli bir şekilde eviniz taşınır. Nakliye sürecinde oluşabilecek aksaklıklara karşı, eşyalarınızı sigorta altına alıyoruz, bu aksaklıklar çok az olsa da biz her ihtimale karşı güvencemizi alıyoruz, yani sizin anlayacağınız Egesoy Evden-Eve Nakliyat olarak malınız, bizim canımız gibi güvendedir. Ayrıca bu virüs döneminde de oldukça hassas bir titizlikle çalışmaya dikkat ediyoruz, çalışanlarımız bütün önlemleri olması gerektiği gibi alıyor. Sağlık açısından da asla şüphe ettirmeyen Egesoy Evden-Eve Nakliyat sizinle çalışmaktan gurur duyar. Siz de eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız adres belli Egesoy Evden-Eve Nakliyat. Her zaman size hizmete hazırız

Nakliye Hazırlık Süreci

Çekmeköy’de yeni bir eve taşınmaya karar verdiğinizde, taşınma sürecine başlamadan önce yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bu hazırlıklar nakliye esnasında eşyalarınızın güvende olmasını sağlar. Nakliyeye hazırlık sürecinde yapmanız gereken başlıca hazırlıklar şöyledir:
Eşyalarınızın hangilerini taşınacağına hangilerinin ise taşınmayacağına karar veriniz. Beyaz eşya, mobilya ya da tekstil eşyalarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, bu eşyaları taşımak yerine elden çıkarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı spotçular ya da hurdacılar aracılığı ile de satabilirsiniz.
Eşyalarınızı toplamaya başlayın. Tekstil eşyaları, gıda ürünleri ve mutfak eşyalarını toparlayarak işe başlayabilirsiniz. Bununla birlikte eşyaların taşınmadan önce temizlenmesi yeni evinizde yerleşmenize kolaylık sağlayacaktır.
Paketleme aşamasını planlayın. Paketleme aşamasında Çekmeköy nakliyat firmalarından destek alabilirsiniz. Nakliyat firmalarından destek aldığınız zaman koli vb. malzemeleri temin etmenize gerek yoktur. Ancak paketleme işlemlerini bir evden eve nakliyat firmasına bırakmayıp da kendiniz yapacaksanız dikkat etmenizde fayda var. Bu işlem taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmesini, kaybolmasını ve yeni evinizde uzun uzun arayışlara girmenize engel olur.

Temel hazırlıkları tamamladıktan sonra eşyalarınızı odalara göre ya da türlerine göre düzenli bir şekilde ayırabilir ve taşıma sürecine hazır edebilirsiniz.
Bu hazırlıkların dışında monte halindeki eşyaların demonte yapılması gerekmektedir. Bu işlem için profesyonel destek almanız önerilir. Çekmeköy evden eve firmalarından bu hizmeti alabilirsiniz. Anlaşacağınız firmanın monte, demonte ve beyaz eşya bağlantılarının yapılması konusunda deneyimli ve donanımlı personellerinin olmasına dikkat etmekte fayda var. Aksi takdirde yeni evinizde sabitlenmemiş dolaplar ve çalışmayan makineler ile karşılaşabilirsiniz.
Buzdolabındaki gıdaların tüketilmesini sağlamak ve mutfak eşyalarını toplamaya başlamak da önemlidir. Egesoy Nakliyat olarak sizler için profesyonel şekilde paketleme hizmeti, eşya depolama hizmeti ve ofis taşıma hizmeti de vermekteyiz.