Erzincan Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Merkezden ya da uzak ilçelerden başka bir bölgeye taşınırken Erzincan evden eve nakliye firmaları tarafından hizmet almak taşınmayı kolaylaştırır ve bu süreçte yaşayabileceğiniz sorunların en aza indirilmesini sağlar. Profesyonel bir nakliye firması tarafından hizmet almak kolay ve hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlayacağı gibi eşyalarınızın zarar görmesinin de önüne geçer.
Eğer evinizi taşıyorsanız güvenilir bir nakliye firması bulmanız taşınmanın kolay ve hızlı gerçekleşmesi açısından kritik bir öneme sahiptir. Deneyimli ve profesyonel taşıma elemanları ile hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı firmalar, taşınmanın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlarken; amatör şekilde hizmet sunan firmalar nakliye sürecinin sizin için eziyete dönüşmesine neden olabilir. Bu nedenle taşınmaya karar vermenizin ardından firma arayışlarına başlamanız sizin için seçenekleri artıracaktır. Taşınmanın planlanması, eşyaların nasıl taşınacağına karar verilmesi ve taşınmayacak olan eşyaların tahliyesi gibi konuların halledilmesi taşınmanın daha hızlı gerçekleşmesini sağlar.

Kırılabilecek Eşyaların Paketlenmesi

Evden eve nakliye işlemlerinde kırılabilecek eşyaların paketlenmesine ve taşıma sırasında zarar görmemesine ekstra dikkat etmek gerekir. Ofis ya da iş yeri taşıma gibi işlemlerde kırılabilecek eşya sayısı daha az olmasına karşın, ev taşımada mutfak eşyalarının korunması önem arz eder. Kırılabilecek eşyaların paketlenmesinde dikkat edilmesi gereken noktalar şöyledir:
Bardakların sarılması: Bardakların içini ve dışını kaplayacak şekilde kağıt benzeri maddeler kullanılarak sarılması gerekir. Su bardağı, çay bardağı ya da kadeh gibi eşyaların iyi sarılması için gerekirse bant da kullanılabilir.
Tabakların paketlenmesi: Tabakların kırılmaması için altına ve üstüne kağıt yerleştirerek tabakları üst üste dizmek gerekir. 10-12 tabağı bu şekilde paketledikten sonra tümünü tekrar kağıt ya da bant kullanarak paketlemek gerekir.
Kaselerin paketlenmesi: Kaselerin altına ve üstüne kağıt konularak üst üste eklenmesi ve sonrasında yeniden kağıt ve bant kullanılarak birbirinden ayrılmayacak şekilde paketlenmesi gerekir.
Bardak, kase ve tabakları bu şekilde paketledikten sonra koli içerisine yerleştirirken de dikkatli olmak gerekir. Bardaklar tencere ya da plastik kap gibi mutfak eşyaların içerisine yerleştirilerek de kolilenebilir. Koli içerisine konulan eşyaların birbirine çarpmaması için boşlukların kapatılması şarttır. Strafor ve kağıt kullanılarak koli içerisindeki boşluklar kapatılabilir.

Erzincan Evden Eve Nakliye Firmaları

Erzincan’da evden eve nakliye hizmeti alırken firmaların fiyat politikalarına ve ücret hesaplama modüllerine dikkat etmeniz önemli olduğu gibi, eşyaların taşıma sırasında ya da nakliye aracı içerisinde zarar görmesi gibi durumlara karşı güvence istemeniz de önem taşır.