Erzurum Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Erzurum’da nakliye ile ilgili ihtiyaçlarınız için bir firma arıyorsanız öncelikle ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz ve taşıma sürecindeki önceliklerinize karar vermeniz gerekir. Taşıma için çok düşük bir bütçe ayırabiliyorsanız eşyalarınızın paketlenmesi ve yerleştirilmesi gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz. Buna karşın her anlamda profesyonel bir taşıma hizmeti almak istiyorsanız bu donanıma sahip bir firma bulmaya çalışmanız gerekir.
Beyaz eşya, ağır mobilyalar, kırılabilecek eşyalar ve demonte edilmesi gereken eşyalar gibi farklı türdeki eşyalarınız için detaylı bir planlama yapmanız gerekir. Beyaz eşyaların kapaklarının açılmayacak şekilde paketlenmesi ve buzdolabı, derin dondurucu gibi eşyaların bir gün önceden fişinin çekilerek varsa buzunun eritilmesi önemlidir. Kırılabilecek eşyaların iyi bir şekilde sarılması ve paketlenmesi de nakliye sırasında eşyaların kırılmasını engelleyecektir. Bununla birlikte eğer piyano gibi ağır eşyalarınız varsa nakliye firmasından bunun için ayrıca fiyat almanız gerekebilir. Eğer dolap, masa, avize gibi monte edilmiş eşyalarınızın sayısı fazla ise taşıma öncesinde bunların demonte edilmesi de önemlidir.

Monte Edilmiş Eşyaların Taşınması

Monte durumundaki eşyaların demonte edilmesi taşıma sürecinin zorlayıcı aşamalarından biridir. Eşyaların demonte edilmesini siz sağlayabileceğiniz gibi bu hizmeti nakliye firmasından da alabilirsiniz. Bunun yanı sıra eşyaların yeni taşınacağınız eve monte edilmesi için de nakliye firmasından destek alabilirsiniz. Erzurum nakliye firması ararken şirketin bu hizmetleri vermesine de dikkat etmeniz sşzşn için taşıma sürecini kolaylaştıracaktır.

Erzurum Nakliye Firmaları

Yeni bir eve taşınmaya karar verdiğinizde ya da eşyalarınızın bir kısmını başka bir eve götürmek istediğinizde nakliye firmaları ile anlaşmanız gerekir. Nakliye sürecinin kolay, hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleşmesinde en önemli etken doğru firma seçimidir. Bu alanda uzman ve deneyimli olmayan ya da yeterli donanımı bulunmayan bir firmadan hizmet almanız sizin için süreci çok daha zor hale getirebilir. Firma ararken dikkat etmeniz gereken kriterlerin başında firmanın ne kadar süredir hizmet verdiği, taşımada bir sorun yaşanmaması için ne gibi önlemler aldığı ve eşyaların zarar görmesi durumunda zararınızı karşılamak için hangi güvenceleri sağlayacağı yer alır. Eşyalarınızın güvence altına alınması ve taşıma sırasında ya da sonrasında maddi zarara uğramamanız açısından firma seçerken titiz davranmanız gerekir.
Erzurum’da evden eve nakliye hizmeti almadan önce sözleşme yapmanız ve firmadan taşıma sürecinde oluşabilecek olumsuzluklara karşı güvence almanız önemlidir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için firma güvencesi almanız şart olduğu gibi, amatör firmalar tarafından hizmet almanız durumunda maddi zarar kaçınılmaz hale gelebilir.