Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Eyüpsultan ya da eski adıyla Eyüp, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alıyor. Toplam 21 mahalle ve 7 köyü sınırları içine alan Eyüpsultan, şehrin merkezine oldukça yakındır. Merkezi bir konumda yer alıyor olması sebebiyle sürekli göç alan ve göç veren bir ilçedir. Siz de Eyüpsultan’dan herhangi bir yere veya herhangi bir yerden Eyüpsultan’a taşınacaksanız sizlere güzel hizmetler sunan güvenilir bir firma ile anlaşmalısınız. Siz değerli müşterilerimiz için en uygun hizmeti ve güvenirliği sağlamayı amaçlayan Egesoy nakliyat ile henüz tanışmadıysanız bir an önce tanışmanızda fayda var. 7/24 hizmet sağlayan canlı destek hattı ile sizlerin sorularını cevaplayarak sizlere yardımcı oluyor. Ayrıca Eyüpsultan’da evden eve taşınmadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini de sizlerle paylaşıyor. Dikkat etmeniz gereken noktalardan biraz bahsedelim.

Nakliyeye Nasıl Hazırlanmalı?

Eyüpsultan’da yeni bir eve taşınmaya karar verdiğinizde, taşınma sürecine başlamadan önce yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bu hazırlıklar nakliye esnasında eşyalarınızın güvende olmasını sağlar. Nakliyeye hazırlık sürecinde yapmanız gereken başlıca hazırlıklar şöyledir:

Eşyalarınızın hangilerini taşınacağına hangilerinin ise taşınmayacağına karar veriniz. Beyaz eşya, mobilya ya da tekstil eşyalarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, bu eşyaları taşımak yerine elden çıkarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı spotçular ya da hurdacılar aracılığı ile de satabilirsiniz.

Eşyalarınızı toplamaya başlayın. Tekstil eşyaları, gıda ürünleri ve mutfak eşyalarını toparlayarak işe başlayabilirsiniz. Bununla birlikte eşyaların taşınmadan önce temizlenmesi yeni evinizde yerleşmenize kolaylık sağlayacaktır.

Paketleme aşamasını planlayın. Paketleme aşamasında Eyüpsultan nakliyat firmalarından destek alabilirsiniz. Nakliyat firmalarından destek aldığınız zaman koli vb. malzemeleri temin etmenize gerek yoktur. Ancak paketleme işlemlerini bir evden eve nakliyat firmasına bırakmayıp da kendiniz yapacaksanız dikkat etmenizde fayda var. Bu işlem taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmesini, kaybolmasını ve yeni evinizde uzun uzun arayışlara girmenize engel olur.

Temel hazırlıkları tamamladıktan sonra eşyalarınızı odalara göre ya da türlerine göre düzenli bir şekilde ayırabilir ve taşıma sürecine hazır edebilirsiniz.

Bu hazırlıkların dışında monte halindeki eşyaların demonte yapılması gerekmektedir. Bu işlem için profesyonel destek almanız önerilir. Eyüpsultan evden eve firmalarından bu hizmeti alabilirsiniz. Anlaşacağınız firmanın monte, demonte ve beyaz eşya bağlantılarının yapılması konusunda deneyimli ve donanımlı personellerinin olmasına dikkat etmekte fayda var. Aksi takdirde yeni evinizde sabitlenmemiş dolaplar ve çalışmayan makineler ile karşılaşabilirsiniz.

Buzdolabındaki gıdaların tüketilmesini sağlamak ve mutfak eşyalarını toplamaya başlamak da önemlidir. Egesoy Nakliyat olarak sizler için profesyonel şekilde toplama ve paketleme hizmeti veriyoruz.

Siz de Eyüpsultan’da evden eve taşınmak istiyorsanız ve güvenilir bir firma arıyorsanız Egesoy Nakliye ve Depolama ailesi tam aradığınız kriterlerde bir firma. Ayrıca sizlerle tanışmayı, sizlere rahatlıkla güvenebileceğiniz hizmetler sunmayı dört gözle bekliyor.