Güngören Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Güngören İstanbul’un yüz ölçümü olarak en küçük ilçesidir. Evden eve nakliyat, büyük ilçelerde daha kapsamlı bir şekilde ve bu alanda profesyonelce hizmet veren firmalar tarafından yapılırken Güngören gibi küçük ilçelerde ise daha amatörce firmalar tarafından yapılmaktadır. Ancak amatör nakliyat firmaları taşıma sürecinde eşyalarınızın zarar görmesine yol açabilir. Bu nedenle evden eve nakliyat hizmeti alırken bu alanda deneyimli ve hizmet kalitesi yüksek firmaları tercih etmek büyük önem taşımaktadır. İşte tam bu noktada egesoy.com.tr taşınmaya karar verdiyseniz siz değerli müşterilerimiz için doğru adres. Egesoy Nakliye ve Depolama olarakAvrupa standartlarında vermiş olduğumuz nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve eşya paketleme hizmetlerimizle Türkiye’nin her yerine sizleri güvenle taşıyoruz.

Nakliye Firmaları Kalite Standartları Neler Olmalıdır

Hizmet alacağınız nakliyat firmasının; eşyaların zarar görmemesi ve kaybolmaması, taşıma sürecinin uzamaması ve alacağınız hizmet koşullarının değişmemesi gibi kriterleri yerine getirebilecek kapasitede olması büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle kalite standartları olan, deneyimli ve donanımlı personelleri barındıran, profesyonelce hizmet veren ve prensipli bir şekilde faaliyet gösteren bir nakliye firması tarafından hizmet almanız gerekmektedir. Güngören evden eve nakliyat firmaları tarafından hizmet almadan önce aramanız gereken kriterler şöyledir:
Firmanın resmi bir şekilde faaliyet göstermesi ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından izne sahip olması.
Paketleme, taşıma, monte ve demonte gibi alanlarda deneyimli, donanımlı ve prezantabl personellerle çalışması.
Ekspertiz hizmeti sunabilmesi.
Eşyaların nakliye sürecinde zarar görmesini engel olacak donanımlara sahip olması.
Eşyalarınız için yeterli büyüklükte nakliye araçları ile hizmet vermesi.
Taşınma süreci başlamadan önce sözleşme yapabilmesi ve taşıma sürecinde meydana gelebilecek aksaklılara ve zararlara karşı sözleşme maddelerini yerine getireceğini taahhüt etmesi.
Güngören evden eve nakliyat firması seçerken firmanın kalite standartları doğrultusunda ve profesyonelce hizmet verip vermediğine çok dikkat edilmelidir, aksi takdirde bu zorlu süreçte eşyalarınız zarar görebilir siz de daha fazla stres altında kalabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin bu gibi durumlarla karşılaşmamaları için Egesoy Nakliyat olarak en büyük değerimiz güveniniz diyerek, üstün kalite standartlarımız ile yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

Egesoy Nakliyat olarak tecrübeli, işinde uzman personellerimiz sayesinde hem paketlemeleriniz özenle yapılır hem de aynı özeni taşıma işleminde de gösterilir. Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veren ve işini severek yapan bu personeller sayesinde siz de egesoy.com.tr ‘ye rahatlıkla güvenebilirsiniz. İster sadece paketleme ve depolama departmanını kullanarak işinize kolaylık sağlarsınız; ister sadece nakliyat departmanını kullanarak hızlı bir teslimat sağlarsınız; isterseniz de hem paketleme hem de nakliyat departmanlarını kullanarak kolay, güvenli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Güngören’den istediğiniz yere gönül rahatlığıyla ve kolaylıkla taşınabilirsiniz. Siz de Güngören’de güvenilir bir firma arıyorsanız Egesoy Nakliyat hizmetinizde.