Kars Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat işlemleri, Kars gibi kış aylarında hava koşullarının oldukça olumsuz olduğu şehirlerde, genellikle bahar ve yaz aylarında yapılır. Nakliye işlemleri belli aylarda yoğunlaştığı için, nakliye firması bulmak ya da uygun fiyatla taşınmak kolay olmayabilir. Bu nedenle taşınma tarihiniz belli olduğu anda Kars evden eve nakliye firmaları için araştırma yapmaya başlayın ve taşınacağınız tarih için önceden planlama yapın.

Eşyaların Paketlenmesinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Eşya paketleme, taşınma işleminin en önemli aşamasıdır. Eşyaların tertiplenmesi ve düzgün şekilde kolilenmesi, taşınma sırasında zarar görmelerini engelleyeceği gibi, taşınmanın daha hızlı ve kolay şekilde tamamlanmasını sağlar. Eşya paketleme aşamasında dikkat edilmesi gerekenler şöyledir:
Kırılacak eşyaları kağıt kullanarak dikkatli bir şekilde sarın. Bardak, tabak gibi mutfak eşyalarını sardıktan sonra paketin açılmaması için streç film ya da koli bandı kullanarak tekrar sarabilirsiniz.
Mutfak eşyalarını koli içerisine yerleştirdiyseniz, kolinin çok ağır olmamasına dikkat edin. Çok fazla tabak ya da bardağın aynı koli içerisinde olması taşınma sırasında kolinin patlamasına neden olabilir. Eşyaları yerleştirirken ağır olan tabakları alta; bardakları ise üste ya da tencere gibi derin kapların içerisine yerleştirin.
Koliye yerleştirdiğiniz mutfak eşyalarının arasında kalan boşlukları kağıt kullanarak kapatın. Tampon bir alan oluşturmanız eşyaların kırılmasını engeller.
Monte durumdaki eşyalarınızı demonte duruma getirerek taşınmalarını kolaylaştırın.
Tekstil eşyalarını, yerleşirken kolaylık sağlaması için bulundukları odalara ya da ait oldukları kişilere göre ayrı ayrı kolileyin ve isimlendirin.
Kişisel eşyalarınızı kaybetmemek ya da yerleştirirken zorlanmamak için daha küçük koli ya da kutuların içine koyarak paketleyin.

Taşınma Planında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınmaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken detaylı bir planlama oluşturmaktır. Her eşyanızı götürmek istemeyebilirsiniz. Başka birisine vermek istediğiniz ya da çöpe atmak istediğiniz eşyaları ayırmanız gerekir. Bununla birlikte kalan yeni eve taşıyacağınız eşyalarınızı nasıl kolileyeceğinizi belirlemeniz önem taşır. Taşınma planınızı oluştururken öncelikle büyük ebatlı eşyalarınızı gözden geçirmeniz gerekir. Buzdolabı, oturma grubu, vitrin gibi eşyalar nakliye firması tarafından paketlenerek taşınırsa, eşyaların zarar görme ihtimali azalır. Ancak mutfak eşyaları, tekstil eşyaları ya da kişisel eşyaları kendiniz paketleyebilirsiniz.
Hangi eşyaları ambalajlayıp kolileyeceğinize karar verdikten sonra paketleme aşamasında nakliye firmasından hangi eşyalar için destek alacağınızı belirleyebilirsiniz. Böylece taşınma maliyetinin hesaplanmasını kolaylaştırabilirsiniz. Eşyalarınızı kolilerken isimlendirmeniz ya da numaralandırmanız eşyalarınız taşındıktan sonra yerleşmenizi kolaylaştıracaktır.

Kars Evden Eve Nakliye Fiyatları

Kars evden eve nakliye fiyatları; eşyalarınızın ebatları ve sayısı başta olmak üzere; paketleme hizmetleri, demonte ve monte hizmetleri, beyaz eşya bağlantıları ve yerleştirme hizmetleri gibi nakliye firması tarafından verilecek hizmetlere göre belirlenir. Kars nakliye firmaları tarafından hizmet almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz ve alacağınız hizmete bu doğrultuda karar vermeniz önem taşır.