Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde evden eve nakliyat firmaları araştırması yapıyorsanız firmanın ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitede olmasına çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde eşyalarınızın sığmayacağı kadar küçük bir nakliye aracı gönderebilir veyahut ihtiyacınız olandan daha büyük bir nakliye aracı göndererek fazladan ücret ödemenize yol açabilir ya da monte, demonte ve beyaz eşya bağlantılarının yapılmaması durumunda sizi mağdur edebilir. Küçükçekmece evden eve nakliyat Egesoy Nakliye ve Depolama olarak hizmetinizdeyiz. İhtiyacınız olan hizmetlerin tamamını kapsayacak ve cevap verebilecek kapasiteye sahibiz. Deneyimli ve donanımlı personellerimiz ile tüm monte, demonte ve beyaz eşya bağlantılarınızı yapıyor, profesyonel olarak paketleme hizmetimiz ile eşyalarınızı taşıma sırasında zarar görmeyeceği şekilde koruyucu ambalajlar ile paketliyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde yüksek katlar bizim için hiçte sorun değil. Egesoy Nakliye ve Depolama evden eve nakliyat hizmeti için aradığınız tüm özelliklere sahip. Avrupa standartlarında vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile sizleri yeni evinize hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde taşıyoruz.
Evden eve nakliyat için nakliye firmasının seçimi kadar önemlidir nakliyeye hazırlık süreci. İyi bir hazırlık, sürecin daha sorunsuz ve zararsız geçmesine yardımcı olur

Nakliyeye Hazırlık Süreci

Yeni bir eve taşınmaya karar verdiğinizde, taşınma sürecine başlamadan önce yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Bu hazırlıklar nakliye esnasında eşyalarınızın güvende olmasını sağlar. Nakliyeye hazırlık sürecinde yapmanız gereken başlıca hazırlıklar şöyledir:
Eşyalarınızın hangilerini taşınacağına hangilerinin ise taşınmayacağına karar veriniz. Beyaz eşya, mobilya ya da tekstil eşyalarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, bu eşyaları taşımak yerine elden çıkarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı spotçular ya da hurdacılar arayıcılığı ile de satabilirsiniz.
Eşyalarınızı toplamaya başlayın. Tekstil eşyaları, gıda ürünleri ve mutfak eşyalarını toparlayarak işe başlayabilirsiniz. Bununla birlikte eşyaların taşınmadan önce temizlenmesi yeni evinizde yerleşmenize kolaylık sağlayacaktır.
Paketleme aşamasını planlayın. Paketleme aşamasında Küçükçekmece nakliyat firmalarından destek alabilirsiniz. Nakliyat firmalarından destek aldığınız zaman koli vb. malzemeleri temin etmenize gerek yoktur. Ancak paketleme işlemlerini bir evden eve nakliyat firmasına bırakmayıp da kendiniz yapacaksanız dikkat etmenizde fayda var. Bu işlem taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmesini, kaybolmasını ve yeni evinizde uzun uzun arayışlara girmenize engel olur.
Temel hazırlıkları tamamladıktan sonra eşyalarınızı odalar göre ya da türlerine göre düzenli bir şekilde ayırabilir ve taşıma sürecine hazır edebilirsiniz.
Bu hazırlıkların dışında monte halindeki eşyaların demonte yapılması gerekmektedir. Bu işlem için profesyonel destek almanız önerilir. Küçükçekmece evden eve firmalarından bu hizmeti alabilirsiniz. Anlaşacağınız firmanın monte, demonte ve beyaz eşya bağlantılarının yapılması konusunda deneyimli ve donanımlı personellerinin olmasına dikkat etmekte fayda var. Aksi takdirde yeni evinizde sabitlenmemiş dolaplar ve çalışmayan makineler ile karşılaşabilirsiniz.
Buzdolabında ki gıdaların tüketilmesini sağlamak ve mutfak eşyalarını toplamaya başlamak da önemlidir. Egesoy Nakliyat olarak sizler için profesyonel şekilde ofis taşıma, eşya depolama ve eşya paketleme hizmetleri de vermekteyiz.