Piyano Taşıma

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bazı eşyalar özellikli olarak kategorize edilen eşyalardır. Hem maddi değeri hem de manevi değeri oldukça yüksektir. Bu eşyalar arasında yer alan piyano da hem sanatsal hem de oldukça değerli ürünlerdendir. Bu nedenle oldukça dikkatli, profesyonel ekip ve ekipmanla taşınmalıdır. Piyano taşınması için bazı kısıtlı alanlardan nakliye olması gerekebilir. Önemli olan alındığı yer kadar götürüleceği yere de sağlam bir şekilde teslimini sağlamaktır. Biz, piyano gibi değerli sanatsal eşyalarınızı piyano taşıma firması olarak özenle taşıyoruz ve yerine ulaştırıyoruz.

Piyano Hangi Alanlarda Bulunur?

Piyano kullanımı bazen kişisel bazen kurumlarda verilen eğitim amaçlı kullanılabilir. Bazen de ünlü piyano sanatçıları tarafından verilen resitallerde kullanılmak adına gerekli olur. Özellikle sanatçılar sadece kendisine ait olan ve manevi değeri yüksek piyanosu ile sahne almak ister. Bu piyanoların çoğu özel yapım hatta antika niteliktedir.
Piyanonun yer aldığı bölümler;
Müstakil konutlar
Daireler
Rezidans
Konservatuvar
Müzik eğitim kursları
Konser alanları
Piyanonun bu alanlara getirilmesi için özel bir nakliye aracına ihtiyaç vardır. Piyano ebadı oldukça büyük ve ağırdır. Bu nedenle genellikle özel vinç ve asansör sistemi kullanıyoruz. Piyano boyutlarına ve çıkarılacağı alana uygun çözümlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Piyano Taşıma Süreçleri

Piyanonuzun taşınması için öncelikle ekibimizle geliyoruz ve özel bir şekilde ambalaj işlemine başlıyoruz. Sürüklemeden özel aparatlarımız, ekipmanımızla enstrümana ve zemine zarar vermeden çıkarılması zor alanlardan pencerenin sökülmesi ile çıkartıyoruz. Piyanoların getirildikleri ve bulundukları alanlar genellikle bu konuda tavan yüksekliği ve alanı büyük olan yapılardır.

Konser Alanına Piyano Nakliyesi

Dünyaca ünlü ya da Türkiye’de yer alan piyano sanatçılarımız tarafından, sanat merkezlerinde verilen birçok resitale piyano taşıyoruz. Piyano taşımak tecrübe, deneyim ve güven isteyen bir hizmettir. Biz sanata verdiğimiz değer ile dilediğiniz alana tam zamanında piyanonuzu getiriyoruz.

Hediye Piyano Nakliyesi

Piyano belki de bir sanatçıya verilebilecek en değerli hediyedir. Hediye edilmek istenen piyano; sevdiklerinize, çocuğunuza ya da yakınlarınıza ulaşsın diye oldukça heyecanlanıyoruz. İşimiz sadece nakliye değil, özel ve değerli ürünleri yerine ulaştırmanın verdiği mutluluktur. Bu bilinçle hareket ederek sizin için değerli olan her şeyi önemsiyoruz.

Piyano Depolama

Piyanonuzun eskimesi ya da yeni taşındığınız yerde piyanonuza uygun bir alan olmaması nedeniyle depolama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Depolama ihtiyacı; satmayı düşündüğünüz bir piyanonun kısa süreli muhafaza altına alınması, antika olan piyanonuzu saklamak, manevi değeri olan piyanonuzu saklamak, belirlenen tarihte düzenlenecek bir konser için muhafaza edilmek amaçlı depolanma ihtiyacı hissedilebilir.
Bu durumlarda biz depo alanlarımızla her zaman yanınızdayız. Piyanonuzun ne denli önemli olduğunu biliyoruz ve ona en uygun depo alanımızı hazırlıyoruz. Depolanan piyanonuzu görmek adına bizlerle iletişime geçerek kontrolünü sağlıyorsunuz. Depo alanlarımızın 7/24 izlenmesi ve güvenli olması içinizin rahat olmasına yetiyor.
Özellikle bazı depo alanlarında karışık olarak tüm eşyalar bulunabiliyor. Biz sanatsal, antika, elektronik, mobilya ve beyaz eşya olarak kategorize ediyoruz ve eşyalarınıza uygun, size özel bir depo alanı ayarlıyoruz. Üstelik yerleştirirken zarar görmeyen eşyanızı, istediğiniz zaman istediğiniz alana taşıyoruz.

Piyano Nakliye Fiyatlarımız

Piyano taşımasında istediğiniz fiyat listemiz için müşteri hizmetlerimizi arayabiliyorsunuz. Taşınacak olan bir ya da birkaç adet piyanonun alınacak ve götürülecek noktaların bilgisini vermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda depolama adına ne kadar süre depolanmasını istediğiniz bilgisini paylaşmanız halinde net bilgi veriyoruz.
Nakliye işlemlerimizde fiyat belirlerken; depolama, taşıma, adet ve ağırlık gibi faktörleri hesaba katıyoruz. Ona uygun olarak en makul fiyatımızı sizlere sunuyoruz. Bazı müzik eğitim merkezlerinde bulunan bir ya da daha fazla piyano için her zaman fiyat politikamızı sizleri zorlamayacak şekilde belirliyoruz. Bizim için öncelikle güvenli teslimattır. Nakil araçlarımız, eşyalarınızı zamanında teslim ediyor.
Araç takip sistemlerimiz ile bilgimizde olan gidişat üzerine nakliyeyi sürekli takip ediyoruz ve olumsuzlukların önüne geçiyoruz. Antika piyanolarınız için depolama ve güvenli taşıma imkânı sunuyoruz. Tüm bu şartlarda sunduğumuz birçok işlem arasında ambalaj ve taşıma ekipmanlarımızı kaliteli malzemelerden kullanıyoruz.
Sizin için nakliye adına tüm ihtiyaçlarınıza çözüm buluyoruz. Piyano modelleri arasında çocuk ve yetişkin piyano ölçülerinin farklı olması fiyatı etkilemektedir. Çocuk piyanolarında daha makul taşıma fiyatlarını, müşteri temsilcilerimizi arayarak talep edebilirsiniz.