Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sarıyer, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. Toplam 35 mahalleden oluşan Sarıyer; Beşiktaş, Eyüp Sultan ve Şişli ilçeleriyle çevriliyor. Çevre ilçelerden ve illerden fazlasıyla göç alması ve göç vermesi sebebiyle birçok nüfus değişikliği yaşanıyor. Bu gibi taşınma durumlarında da ilk iş olarak firma aramak sıkça karşımıza çıkan sorulardan biri. Ancak Sarıyer’de evden eve nakliye hizmeti veren firmalar ararken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Çünkü firma seçimi eşya sağlığı ve güvenilirliği açısından oldukça önemlidir. Sarıyer’de evden eve taşınmak için sizlere istediğiniz hizmeti veren birçok firmaya karşılaşabilirsiniz ama tüm bu firmalar arasından güvenilir firmayı bulmaniz gerekir. Firma ararken dikkat etmeniz gereken detaylar şunlardır. Peki nedir bu detaylar gelin birlikte inceleyelim.

Nakliye Firması Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaliteli ve profesyonel hizmet almak nakliye sürecinin hem stressiz geçmesini sağlar hem de taşınacak eşyaların zarar görmesini engeller. Peki Sarıyer’de evden eve nakliye hizmeti alırken nelere dikkat edilmelidir?

Sarıyer’de evden eve nakliyat hizmeti alacağınız firma ilk olarak ekspertiz hizmeti vermelidir. Ekspertiz sizin nakliyat için olan ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve o doğrultuda size hizmet vermelidir. Aksi takdirde eşyalarınızın sığmayacağı kadar küçük bir nakliye aracı gönderebilir veyahut ihtiyacınız olandan daha büyük bir nakliye aracı göndererek fazladan ücret ödemenize yol açabilir. Daha sonra nakliye firması ambalaj ve paketleme işlemlerinde bu alanda deneyimli personellerle hizmet vermelidir. Beyaz eşyalar ve mobilyaların zarar görmemesi için ambalajlama işlemlerinde çok dikkatli olmak gerekmektedir. Hiç ambalajlanmamış ya da kötü ambalajlanmış eşyalar taşıma işlemi sırasında çok fazla zarar görebilirler. Bu gibi durumlar için dikkat edilmesi gereken başka bir husus ise firmanın güvence veriyor olması ve sigorta imkanı sunmasıdır. Böylece taşıma işlemi sırasında oluşabilecek zararlara karşı güvende olursunuz.

Beşiktaş’ta evden eve nakliyat firmaları araştırırken dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise ihtiyaç olması halinde demonte, montaj ve beyaz eşya bağlantılarının yapılmasıdır. Gereken durumlarda bu hizmeti verebilecek donanımda personellere sahip olmasıdır. Firma bu hizmetleri tam olarak sağlamaz ise yeni evinizde sabitlenmemiş dolaplar, çalışmayan beyaz eşyalar ile karşılaşabilirsiniz.

Çok düşük ücretler ile nakliye hizmeti veren firmalara da dikkat etmekte fayda var. Nakliye firması görünümlü bazı oluşumlar, eşyaları nakliye arabasına yükledikten sonra diğer adrese teslim etmeyerek dolandırıcılıkta bulunabilirler.
Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için en doğru ve güvenilir adres egesoy.com.tr’ dir. Egesoy Nakliye ve Depolama ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendimize görev edinmiş bulunuyoruz. Siz de eşyalarınızı ve kendinizi Egesoy Nakliye ve Depolama firmasına emanet ederek gözünüz arkada kalmadan evden eve taşınabilirsiniz. Tüm profesyonel ekibimizle beraber sizleri mutlu ve kolay bir şekilde yeni adresinize taşıyoruz.