Şile Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’un Şile ilçesinde evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma arıyorsanız egesoy.com.tr de ihtiyacınız olan tüm hizmetleri bulabilirsiniz. Egesoy Nakliyat olarak Şile’de Avrupa kalitesinde hizmetlerimizle sizleri yeni evlerinize taşıyoruz. Profesyonel olarak verdiğimiz evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve eşya paketleme hizmetlerimizle Türkiye’nin her yerine sizleri güvenle taşıyoruz. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak taşınma sürecine başlamadan önce siz değerli müşterilerimiz ile nakliye sürecini planlıyor, ihtiyaçlarınızı belirliyor ve bu plan ve ihtiyaçlar doğrultusunda hareket ederek vaat ettiğimiz zamanda vaat ettiğimiz şekilde nakliye sürecini tamamlıyoruz. Deneyimli ve donanımlı personellerimiz ile nakliye sürecini hem sizin için stressiz geçmesini engelliyoruz hem de eşyalarınızın zarar görmesini. Nakliye sürecinde taşıma hizmetlerine ek olarak paketleme hizmetimizle de yanınızdayız. Paketleme hizmeti sizin vaktinizin olmaması durumunda ya da bu işlemi profesyonel olarak yapan personellere bırakmak istemeniz durumunda sizlerin yerine evinizdeki eşyaları taşınma işlemi sırasında zarar görmeyeceği şekilde koruyucu ambalajlar ile paketlenmesi işlemidir.

Kırılabilir Eşyalar Nasıl Kolilenir?

Kırılacak diye adlandırılan kırılabilir eşyaları şu şekilde özetlenebilir cam, porselen, kristal, seramik eşyalar bu gruba dahildir. Bu eşyaların taşınmasına çok dikkat edilmelidir aksi takdirde çok sevdiğiniz yemek takımlarınızı yeni evinizde paramparça bulmanız işten bile değildir. Kırılacak eşyaların hazırlanmasını sizin için Egesoy nakliyat olarak profesyonelce yapmaktayız. Verdiğimiz eşya paketleme hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizi bu yükten kurtarıyoruz. Güvenilir olmayan firmalar taşıma sırasında eşyaların zarar görmesine yol açabileceği gibi sürecin aksamasına da neden olur.

 

Kırılacak eşyaların hazırlığını kendiniz yapacaksanız ise dikkat etmeniz gereken çok önemli detaylar vardır. Cam, porselen, kristal, seramik eşyaların paketlenmesi ve kolilenmesi oldukça zaman alır. Her eşyanın ayrı ayrı sarılması koliye güvenli bir şekilde yerleştirilmesi ve gerekli görülen durumlarda aralarına tamponlar yapılması gerekmektedir. Tabaklar tek tek kağıtlara sarılmalı ve koliye dik olarak yerleştirilmelidir. Bardakların içleri kağıt ile doldurulmalı daha sonra dış tarafları kağıt ile sarılmalıdır. Koliye bu eşyaları yerleştirmeden önce kolinin alt kısmına kağıtlardan oluşan bir tampon yapabilirsiniz. Daha sonra tabaklar dik olacak şekilde koliye konulmalı, ardından aralarında kalan boşluklara kağıt sıkıştırılmalıdır. Kolinin alt kısmı dolduktan sonra üst kısmına bardaklarınızı koyabilirsiniz. Kolilerinizi güvenli bir şekilde hazırladıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız. Kolinin içindekiler hakkında bilgi verecek notlar yerleştiriniz. Kolilerinizin çok ağır olmamasına özen gösteriniz. Ağır kolilerin çevresindeki başka eşyalara zarar verebileceğini unutmayınız
Tecrübeli personellerimizle paketleme işlerinize en hassas şekilde yardım ederek eşyalarınızı güvene alıyoruz. Ayrıca herhangi bir kırılma, çizilme durumuna karşılık yaptığımız sigorta ile bu gibi durumlarda sizi zor durumda bırakmamayı kendimize görev edindik. Unutmayın ki evden eve taşımacılığın en önemli adımı paketlemenin doğru yapılmasıdır.
Egesoy Nakliyat ile kolayca taşının.