Silivri Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’un Silivri ilçesinde bir evden eve nakliyat firması araştırıyorsanız Egesoy Nakliye olarak bu süreçte yanınızdayız. Zorlu geçen nakliyat sürecini siz değerli müşterilerimiz için profesyonel, hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde yönetiyoruz. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak Silivri ilçesinde evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanında eşya depolama, ofis taşıma, ve eşya paketleme hizmetlerimizle de emrinizdeyiz. Yurt dışı görevlendirmeleri, geçici süreyle başka bir şehir görevlendirmeleri ya da yeni bir ev bulmadan önce eşyaların önceki evden çıkarılması gerektiği gibi durumlarda eşya depolama hizmetimizden, ofis mobilyaları, evraklar, personele zimmetli eşyalar başta olmak üzere taşınacak tüm eşyaları taşımak için ofis taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Paketleme hizmetimiz ise sizin vaktinizin olmaması durumunda ya da bu işlemi profesyonel olarak yapan personele bırakmak istemeniz durumunda sizlerin yerine evinizdeki eşyaları taşınma işlemi sırasında zarar görmeyeceği şekilde koruyucu ambalajlar ile paketlenmesi işlemidir. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak verdiğimiz başka bir hizmet ise ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz hizmeti sayesinde ihtiyaçlarınız doğru şekilde belirlenir ve o doğrultuda bir planlama ile nakliye sürecine başlarız. Siz değerli müşterilerimizin stressiz bir evden eve nakliye süreci geçirmesi için Egesoy Nakliyat olarak bizde hizmette sınır yoktur.
Mobilya ve beyaz eşya gibi ağır ve ebat olarak büyük eşyalar taşınma sırasında zarar görebilir eşyaların başında geliyor. Mobilyaların zarar görmesine engel olmak için dikkatli olmak gerekir peki mobilyalar nakliye için nasıl hazırlanır? Mobilyalar nasıl taşınmalıdır?

Mobilyalar Nakliye İçin Nasıl Hazırlanır?

Nakliye süreci esnasında mobilyalar zarar görebilen eşyaların başında gelir. Bu yüzden mobilyaların özenle paketlenmesi gerekmektedir. Mobilyaların taşınmaya iyi hazırlanmaması mobilyaların zarar görmelerine yol açacaktır. Mobilyaların taşınmadan önce iyi paketlenmeleri şarttır ancak bunun için zamanınızın olmaması ya da paketleme konusunda profesyonel destek almak istemeniz durumunda Egesoy Nakliye ve Depolama olarak profesyonel paketleme hizmeti sağlayarakda siz kıymetli müşterilerimizin yanınızdayız. Paketleme işlemini firmaya bırakmak istemiyor ve kendiniz yapmak istiyorsanız ise, işte size dikkat etmeniz gerekenler:
Mobilyaların köşeleri darbe almaya en yatkın bölgelerdir. Bu bölgeler karton koli parçaları ile sarılıp desteklenmelidir.
Mobilyaların ayakları araç hareket halinde iken çok fazla gerilime maruz kalır bu yüzden ayaklar sökülmelidir.
Demonte edilebilen mobilyalar demonte edilip taşınmalıdır.
Mobilyanın kirlenmesini önlemek için streç ile sarılmalıdır.
Sivri çıkıntılar(kol, kulp, süs) sökülebilir ise sökülmelidir.
Mobilyaların kapakları, rafları ve cam parçaları sökülüp karton ile desteklenmelidir.
Mobilyaların nakliye aracında çizilmelerini önlemek için nakliye battaniyelerine sarılmaları gerekmektedir.
Mobilyaların taşınmaya hazırlanması kadar araca da doğru ve düzenli bir şekilde konulması çok önemlidir. Tüm bu zahmetli işleri sizler için profesyonelce yapıyoruz. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak Silivri evden eve nakliyede de yanınızdayız.
Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.