Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sultangazi bölgesinde bir evden eve nakliyat firması ihtiyacınız var ise doğru adres Egesoy Nakliye ve Depolamadır. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak profesyonel hizmetlerimiz ve donanımlı personellerimiz ile nakliye sürecini yapılan plan dahilinde zararsız şekilde sonlandırıyoruz. Sultangazi ilçesinde bir evden eve nakliyat firması araştırması yaparken çok dikkatli olmanızda fayda var. Amatör olarak evden eve nakliye işi yapan firmalar, hem eşyalarınıza zarar verebilirler hem de ev taşıma sürecini sizler için çekilmez bir hale getirebilirler. Egesoy Nakliye ve Depolama olarak siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu en profesyonel hizmeti vermek için çalışıyoruz.
Çok düşük ücretler ile nakliye hizmeti veren firmalara da dikkat etmekte fayda var. Nakliye firması görünümlü bazı oluşumlar, eşyaları nakliye arabasına yükledikten sonra diğer adrese teslim etmeyerek dolandırıcılıkta bulunabilirler. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için siz önce Egesoy Nakliye ve Depolamaya danışın.
Dikkat edilmesi gereken diğer bir unsur ise firmanın kalite standartlarının ne olduğudur.

Nakliye Firmalarının Kalite Standartları Neler Olmalıdır

Hizmet alacağınız nakliyat firmasının; eşyaların zarar görmemesi ve kaybolmaması, taşıma sürecinin uzamaması ve alacağınız hizmet koşullarının değişmemesi gibi kriterleri yerine getirebilecek kapasitede olması büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle kalite standartları olan, deneyimli ve donanımlı personelleri barındıran, profesyonelce hizmet veren ve prensipli bir şekilde faaliyet gösteren bir nakliye firması tarafından hizmet almanız gerekmektedir. Güngören evden eve nakliyat firmaları tarafından hizmet almadan önce aramanız gereken kriterler şöyledir:
Firmanın resmi bir şekilde faaliyet göstermesi ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından izne sahip olması.
Paketleme, taşıma, monte ve demonte gibi alanlarda deneyimli, donanımlı ve prezantabl personellerle çalışması. Yeterli donanıma sahip personellerin eksik olduğu firmalar ile anlaşırsanız yeni evinizde sabitlenmemiş dolaplar ve çalışmayan makineler ile karşılaşabilirsiniz.
Ekspertiz hizmeti sunabilmesi. Ekspertiz sizin nakliyat için olan ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve o doğrultuda bir planlama ile nakliye sürecine başlanmalıdır. Aksi takdirde eşyalarınızın sığmayacağı kadar küçük bir nakliye aracı göndererek mağdur olmanıza ya da ihtiyacınız olandan daha büyük bir nakliye aracı göndererek fazladan ücret ödemenize yol açabilir.
Eşyaların nakliye sürecinde zarar görmesini engel olacak donanımlara sahip olması.
Eşyalarınız için yeterli büyüklükte nakliye araçları ile hizmet vermesi.
Taşınma süreci başlamadan önce sözleşme yapabilmesi ve taşıma sürecinde meydana gelebilecek aksaklılara ve zararlara karşı sözleşme maddelerini yerine getireceğini taahhüt etmesi.
Egesoy Nakliye ve Depolama olarak bahsettiğimiz tüm kalite standartlarını sağlıyor olmaktan gurur duyuyoruz.
Siz de tüm bu avantajlara rağmen hâlâ Egesoy Nakliye ve Depolama ile tanışmadıysanız, Sultangazi’de evden eve Egesoy Nakliye ve Depolama ile taşınarak bizlerle ve hizmetlerimizle tanışabilirsiniz. Eminiz ki bir kere tanıştıktan sonra bizden vazgeçemeyeceksiniz ve her türlü işlerinizde bize danışacaksınız.