Villa Taşıma

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm şehrinde evden eve en kaliteli nakliye hizmetini veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasında villa taşıma taşma, depolama, paketleme işleri yapıyoruz. En iyi şekilde gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımızı uzman kadromuz ile sizlere sunuyoruz. Taşınmak sizin, taşımak bizim işimiz. Villanızı taşımak için firma aramanıza gerek yok. Profesyonel taşıma hizmetimizle, evinizi A’dan Z’ye paketleyip taşıyoruz.

Villa Taşıma Hizmetlerimiz

Villanızın taşınması adına gerekli olan tüm çözümlerle yanınızdayız. Sizlere sunduğumuz imkânlarla kolaylıkla taşınabileceksiniz. Artık taşınma stresine ve yorgunluğuna gerek kalmayacak.
Villa taşıma hizmetlerimiz;
Depolama
Taşıma
Nakliye
Paketleme
Uyguladığımız tüm işlemleri ekibimiz ile sorunsuz yapıyoruz. Paketleme için özel ambalaj paketleri kullanıyoruz.

Villa Taşırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Villa eşyaları genellikle fazla sayıda ve ağırlıkta olmaktadır. İstediğiniz ilden istediğiniz ile yakın ya da uzak mesafede taşınma hizmeti veriyoruz. Villanızda bulunan büyük eşya grubu haricinde birçok küçük parça eşyanın da taşınması için özel paketleme işlemi uyguluyoruz. Eliniz değmeden kahvenizi yudumlarken, eviniz yerleşmiş oluyor. Eşya taşımak oldukça stresli bir süreçtir. Yorgunluğunuzu üzerinizden çabuk atarak, yeni evinize alışmanız fazla sürmeyecek. Nakliye sırasında eşyalarıma zarar geldi diye düşünmeyin. Oldukça dikkatli, özenli ve titiz bir şekilde paketlenen eşyalarınızı, yeni evinize aynı itina ile yerleştiriyoruz.

Profesyonel Nakliye Çözümleri

Villanızı taşımak adına öncelikle fiyat teklifimizi değerlendirebilirsiniz. Bunun için evinizde yer alan eşyaları belirtmeniz halinde sizlere taşıma konusunda çözümler üretiyoruz. Aynı zamanda villanızı daha küçük bir eve taşımak için fazla kalan eşyalarınızı depolamak isteyebilirsiniz. Depolama ihtiyacınızı en uygun çözüm önerilerimiz ile uzun süreli ve güvenli bir alanda muhafaza edebilirsiniz. İhtiyacınız olan her durumda sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyarız.

Depolama

Depolama hizmetimizde sizlere birçok öneri sunuyoruz. Öncelikle depo alanı büyüklüğünü eşyalarınıza göre seçiyoruz. Kalmasını istediğiniz süreyi belirleyerek, ne kadar kalmasını istiyorsanız bizlere belirtiyorsunuz. Bu süreyi dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz. Depo alanlarımız tamamen kuru, hijyenik ve özel alanlardan oluşmaktadır. Güvenlik adına gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. 7/24 güvenlik ile tüm eşyalarınız sürekli olarak güvende oluyor. Özel eşyalarınızın ya da değerli sanatsal antikalarınızın korunabileceği alanlarımız mevcuttur.

Paketleme ve Ambalajlama

Paketleme konusunda eşyalarınızı öncelikle ekibimiz ile topluyoruz. Beyaz eşyalarınız için özel ambalaj poşetleri ile sarıyoruz. Küçük parça eşyalarınızı ise uygun ölçülerdeki kolilere yerleştiriyoruz. Mobilyalarınızın döşemeleri zarar görmesin diye korumalı ambalaj kullanıyoruz. Taşıma öncesinde büyük mobilya parçalarını demonte ederek ambalajlıyoruz ve kamyona yerleştiriyoruz. Yeni taşınacak yere getirilen eşyalarınız daha sonra paketlerden özenle çıkarılarak yerleştirilir ve demonte ürünler monte edilir.

Beyaz Eşya Bağlantıları

Beyaz eşyalarınızı taşıma esnasında sökerek yeni evinize kuruyoruz. Tekrar tesisat işlemleri için uğraşmıyorsunuz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve fırın gibi eşyalarınızı hazır bir şekilde evinize yerleştiriyoruz.

Mobilya Demonte ve Monte İşlemleri

Mobilyaların farklı monte ve demonte uygulamaları vardır. Bunun için özel montaj ekibimizle tüm mobilyalarınızı kolay taşınabilir hale getirmek adına demonte ediyoruz. Özel montaj ekip ve ekipmanımızla, mobilyalarınıza zarar vermiyoruz. Yüksek bütçeler harcadığınız mobilyalarınızın taşınma esnasında zarar görmesi sizleri üzebilir. Böylesi olumsuzlukların yaşanmaması adına çok hassas davranıyoruz. Çizilmeleri önlemek için özel ambalaj tekniğini uyguluyoruz. Mobilyalar arasında yer alan eşyalar; yatak odası takımı, oturma grubu, salon takımı, yemek odası takımı, TV ünitesi, çocuk odası gibi eşyalardır. Bu eşyalar birbirine zarar vermeden kamyona istiflenir. İstifleme belirli eşyalarda taşıma kolaylığı adına önemli bir işlemdir.
Hızlı Taşıma
Taşınma esnasında en çok sorun yavaş nakliye sorunudur. Siz henüz yeni evinize gitmemişken, biz evinizi çoktan yerleştirmiş oluyoruz. Önceden belirlediğiniz noktalara, istediğiniz eşyalar oturma planına uygun olarak yerleştiriliyor. Taşınmada yer alan yoğunluk ve eşya yığılması sorunu ortadan kalkıyor. Unutulmamalıdır ki; birçok eşya eve yığılma nedeniyle zarar görmektedir. Kırılacak, elektronik ve antika eşyalarınızı ayrı olarak paketliyor ve itinayla yerleştiriyoruz.
Nakliye aracımızın 7/24 takip sistemi ile gözetim altında olması, eşyalarınızın güvenle taşındığı konusunda sizlere garanti vermektedir. Eşyalarınız taşınana kadar; kayıp, çalınma ya da hasar gibi olumsuzluklara maruz kalmaması adına firmamız güvencesi altındadır. Eski evinizin büyük olması durumunda fazla kalan eşyalarınız olabilir. Bu eşyaların manevi değerinin sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.