Adana Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Adana evden eve nakliyat firması için araştırma yapıyorsanız firmanın sahip olması gereken özellikleri belirlemeniz önemlidir. Nakliyat firmasının dikkatli ve profesyonel elemanlarla hizmet vermesi şart olduğu gibi, firmanın taşıma koşulları ve taşıma sürecinde verdiği hizmetler ile aldığı önlemlere dikkat etmesi gereklidir. Özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların zarar görmemesi ve kırılabilir mutfak eşyalarının dikkatli bir şekilde taşınması oldukça önemlidir. Eğer başka bir eve taşınırken tüm eşyalarınızı götürüyorsanız nakliyat firmasının taşıma sürecinde ne gibi önlemler aldığına dikkat etmeniz şarttır. Adana’da ev taşıma için profesyonel nakliyat firmalarından hizmet eşyalarınızın zarar görmemesi açısından şarttır.

Profesyonel Nakliyat Hizmetinin Önemi

Profesyonel bir taşıma hizmeti aldığınızda evinizdeki tüm eşyalar nakliyat firması tarafından zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Kolilere kağıt tamponlar ya da strafor kullanılarak kolileme yapılır ve kırılacak eşyaların zarar görme ihtimali ortadan kaldırılır. Amatör firmalar eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesine neden olabilir. Özellikle pahalı olan beyaz eşyalar ile mobilya takımlarında ezilme gibi sorunlar oluşabilir.

Güvenli Nakliyat Hizmetleri

Adana nakliyat firmaları tarafından hizmet alırken dikkat etmeniz gerekenler şöyledir:
Firmanın taşıma sürecinde verdiği hizmetleri öğrenin. Nakliyat firmasının paketleme yapması sizin açınızdan avantaj sağlar. Adana’da paketleme hizmeti sunan çok sayıda firma bulabilirsiniz.
Nakliye firmasının kaç elemanla hizmet verdiğini öğrenin.
Taşıma sürecinde eşyaların zarar görmemesi için alınacak önlemler hakkında bilgi isteyin.
Kırılacak eşyaların nasıl paketleneceği veya taşınacağını sorun.
Beyaz eşyaların ya da camlı mobilyaların nakliye aracına yerleştirilirken hangi önlemlerin alınacağını öğrenin.
Taşıma sırasında bir zarar oluşması durumunda firmanın zararınızı karşılayıp karşılamadığını sorun.
Taşıma işlemi sadece eşyaların güvenliği açısından değil, zaman planlamanız açısından da önem taşır. Bu nedenle nakliye firmasının taşıma için net bir tarih ve saat vermesini sağlayın.

Adana Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Adana’da evden eve nakliyat ücretleri, taşınacak eşyaların sayısına ve türüne göre değişmekle birlikte, mesafe de ücretlendirme de önemli bir etkendir. Aynı semt ya da yakın semtler arasındaki taşıma maliyetleri uygunken; uzak ilçeler için nakliye hizmeti fiyatın ciddi oranda artmasına neden olabilir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise evin kaçın kaçta olduğu ya da binanın asansörlü olup olmadığıdır. Kat sayısının artması taşıma ücretlerini de etkileyecektir. Adana’da evden eve taşımacılık hizmeti alırken fiyata olduğu kadar kalite ve profesyonelliğe de önem vermeniz stressiz ve kolay bir taşınma süreci yaşamanızı sağlayacaktır.