Üniversite Taşıma

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Üniversitelerin zamanla kampüs değişikliği yapmaları sonucu taşınması gereken birçok eşya olabiliyor. Özel ve devlet üniversitelerinde çeşitli nedenlerden dolayı üniversite taşıma gereken derslikler, kampüs eşyaları, kütüphane, laboratuvar ve spor aletlerinin başka alana taşınması gerekir. Bu taşıma işlemi normal ev taşıma uygulamasından ayrı yapılır. Öncelikle taşınacak eşyaların belirlenmesi, yeni üniversiteye getirilmesi önem arz eder. Bunun dışında özel üniversitelerin kapanması ya da eşyaların yenilenmesi sonucu eski eşyaların farklı amaçlarla depolanması gerekebilir.

Üniversite Taşımasında Hangi İşlemler Yapılır?

Üniversitede taşınacak alana keşif yapılması adına uzman ekibimizi üniversiteye gönderiyoruz. Taşınacak katların, eşya büyüklüklerinin, demonte ihtiyacı olan tüm malzemelerin fizibilitesini çıkarıyoruz. Üniversitede bulunan bazı eşyalar oldukça önemlidir. Laboratuvar malzemeleri gibi ciddi bütçelere sahip olan eşyaların olması, daha titiz bir nakliye yapılmasını gerektiriyor.
Taşıma süreçleri;
Eşya tespiti
Eşyaların kategorilere ayrılması
Demonte işlemlerinin yapılması
Ambalaj ve paketleme işlemi
Taşıma aracına yerleştirme
Fazla eşyaların depolanması
Yerleştirme işlemi
Taşıma süreçlerimiz arasında özellikle malzemelerin kategorilere ayrılması tarafımızdan talep doğrultusunda yapılır. Bunun sebebi; uzman ekibimiz tarafından taşıma aracına doğru olarak yerleştirilmesini ve taşıma alanına gelip, yeni yere yerleştirene kadar zarar görmemesi adına tüm özenle taşınmasıdır.

Üniversite Ekipmanları

Üniversitede kullanılan bazı ekipmanlar, kullanım nedeniyle önemli niteliktedir. Üniversitede bulunan bazı araç ve gereçler, elektronikler daha titiz taşınmalıdır. Biz ekipmanlarınızı özenle paketleyerek, yeni üniversite alanına getiriyoruz. Bu süreçte, aracımız takip sistemi ile incelenmektedir. Malzemelerinize zarar gelmeden alana getirmek dikkat ettiğimiz durumlardır.

Üniversite Mobilyaları

Üniversitede yer alan kürsü, mobilya, derslik, amfi ve daha birçok eşyanın doğru istiflenmesi ve araca yerleştirilmesinden, taşınmasına kadar dikkat edilmesi gerekir. Bütün parçalar olan dersliklerin, konferans alanlarının ve amfinin öncelikle demonte edilmesi gerekebilir. Bu işlemleri sorunsuz olarak yapıyor ve yeni derslikleri sizin için oluşturuyoruz. Üniversite eğitim döneminde ise oldukça hızlı taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Üniversite Cihazları Taşıma

Üniversitelerin özellikle Tıp ve Veterinerlik Fakültelerinde yüksek bütçeli birçok cihaz vardır. Özel ya da devlet üniversitelerinde kullanılan bu cihazların ne denli önemli ve hayati olduğunun farkındayız. Bu nedenle yapmamız gereken tüm işlemleri hassasiyetle yapıyoruz. Cihazlar arasında; laboratuvar cihazları, cam tüpler, barkovizyon, tıp cihazları, veterinerlik ekipmanları, tesisatlar gibi birçok cihaz bulunuyor. Bu cihazların istenildiği takdirde depolamasını da özenle yapıyoruz.

Üniversitelerin Taşınma Nedenleri

Üniversiteler çok zorunlu olmadıkça taşınma gibi bir durum yaşamazlar. Özel üniversitelerin kapanması ya da doğal afetler nedeniyle devlet üniversitelerinin hasar alması sonucu taşınma gerçekleşebilir. Böylesi bir durumda hızlı bir şekilde taşınmak, eğitim nedeni ile önemlidir. Birçok fakültede hasta işlemlerinin yapıldığı düşünüldüğünde bu durumun ivedilikle çözümlenmesi durumun vahametini ortaya koyan cinstendir. Biz firmamız ile tüm sorunlara etkili ve hızlı çözüm sunuyoruz.

Üniversitelerde Taşınma ve Paketleme

Paketleme işlemini uzman kadromuz gerçekleştiriyor ve küçük, orta, büyük parça eşyalarınızı kategorize ediyoruz. Eşyaların ambalajlanması sırasında kullandığımız ambalaj malzemelerimiz en iyi kalitede ürünlerden seçiliyor. Darbeye, sürtünmeye karşı eşyaların korunmasını sağlayan ambalaj malzemelerimiz ile özenle paketleme işlemini sonlandırıyoruz. Elektronik, tesisat, ışıklandırma ve barkovizyon gibi özel malzemelerini işinde uzman ekibimiz ile isteğinize göre kuruyoruz. Tüm eşyaların ayrı araçlarla tek seferde getirilmesi ya da parça parça taşınması konusunda onayınızı alıyoruz.

Üniversite Taşınma Fiyatlarımız

Üniversite taşınması adına bazı fiyatlandırmalarımız eşyaların büyüklüğüne ve miktarına bağlıdır. Tek bir alanın taşınması ya da birkaç katlı üniversitenin tamamen taşınması için belirlenen fiyatlar elbette aynı olmaz. Nakliye firmalarından destek istemeniz halinde üniversite taşınması konusunda bilgi sahibi olunup olunmadığı öğrenilmelidir.
Aksi halde ciddi zararlar yaşanabilir. Biz yılların getirdiği tecrübelerimizle, üniversite taşıma konusunda iddiamızı ortaya koyuyoruz. Talep etmeniz halinde referanslarımıza ulaşmanız mümkündür. Hastane ya da üniversite gibi büyük alanların taşınması, paketlenmesi ve kurulumu profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle biz her işlemi hakkıyla yapan ve eşyalarınızı değerli ya da değersiz diye ayırmadan aynı özeni gösteren bir firmayız.
Yüksek bütçeli cihazlarda ise daha fazla özen göstererek taşınmayı sonlandırıyoruz. Biz, işimizde profesyonelliği hedefliyor ve kendimizi her geçen gün geliştirmeye çalışıyoruz. Teknolojik imkânlardan yararlanarak taşımayı kolaylaştırıyoruz. Bizim için nakliye sadece taşıma değil; kurulum, paketleme ve yerleştirmedir.