Banka Taşıma

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Banka taşımacılık işlemi tamamen profesyonellik, tecrübe ve güven isteyen bir taşıma işidir. Öncelikle şube değişikliklerinde en çok ihtiyaç duyulan banka taşıma işlemleri, banka genel müdürlükleri tarafından yürütülen işlemler arasındadır. Bunun nedeni güvenilir firmalar tarafından bu çalışmanın yapılmasıdır.
Banka şube değişiklikleri bazı nedenlerden kaynaklı olabilir. Banka binasında yaşanan bazı doğal afet hasarları, kira sözleşmesinin dolması, şubenin tamamen kapanması ya da şube yer değişikliği gibi durumlarda bankaya ait tüm eşyaların taşınması gerekir. Güvenliği taşımacılık hizmetimizle üst seviyede taşımacılık hizmetini vermekten gurur duyuyoruz.

Bankalarda Taşınacak Malzemeler

Bankalar tek katlı ya da çok katlı olabilir. Her bankada yer alan ATM ve özel kasaların yanı sıra, banka demirbaşlarının taşınması için özel bir çalışma gerekir. Öncelikle taşınması istenen mobilyalar, bankolar, kiosklar, elektronikler ve para kasaları bulunur.

Banka şubelerinde yer alan malzemelerin detayları ise şöyledir;

Masa
Sandalye
Taşınabilir Billboard
Tabela
Mutfak ekipmanları
Müşteri hizmetleri ekipmanları
Müdür odası ekipmanları
Vezne ekipmanları
Kiosk
Para kasası
Bu önemli malzemelerin taşınması için öncelikle taşınacak malzemelerin niteliğine bakıyoruz. Para kasalarının taşınması için özel ve ayrı araçlarımız, ekip ve ekipmanımız bulunuyor. Diğer malzemeler ise demonte işlemi yapılarak yeni alana taşınıyor. Bankaların eski malzemeleri ya da kapanan banka malzemelerinin depolanması adına depolama hizmeti veriyoruz.

Banka Malzemelerinde Paketleme

Banka malzemelerinizin ambalajlama ve paketleme işlemlerini uzman ekibimizle yapıyoruz. Bunun için özellikle mobilya montaj ustamız, elektrik ustamız ve ihtiyaç göre tesisat ustamız bulunuyor. Tüm bu işlemlerde yeterli olacak ekipmanlarımızla kısa sürede dikkatli olarak tüm malzemeler nakliye araçlarımıza yerleştiriliyor. Yeni şubenize taşınarak montaj işlemleri ile yeni banka şubenizi hazırlıyoruz.
Tüm taşıma işlemlerinde kullandığımız araçlarımız güvenli olarak takip sistemine sahiptir. Elektronikler arasında yer alan ve tüm müşteri bilgilerini barındıran bilgisayarlar büyük bir önemle, ambalajlanır ve paketlenir. Bilgisayarların yanı sıra numaratörlerin olduğu kisoklarda özenle paketlenir. Tüm bu işlemlerimiz, malzemelerin zarar görmemesi, bir çizik dahi olmadan yerine ulaşması adınadır.

Banka ATM Taşıma İşlemi

Bankalara ait olan ve her şubenin dışında bulunan ATM’ler alınarak yeni şubenin alanına taşınmalıdır. Önem verilmesi gereken ve yüksek maliyetli cihazlardan olan ATM taşıma işlemimizde son derece dikkatli davranıyoruz. Öncelikle ATM taşımasını gerçekleştirerek, dilerseniz diğer taşıma işlemine daha sonra geçiş yapıyoruz. Hizmetin aksamaması adına yaptığımız nakliye hizmetinde hızlı, dikkatli ve özenli taşımacılık yapıyoruz.

Banka Para Kasası Taşıma İşlemi

Banka şubelerinin en önemli alanı olan ana kasa ve vezne kasaları özenle taşınması gereken malzemeler arasındadır. Özel güvenlikli olarak, zırhlı araçlarımızla para kasasının ehemmiyetine uygun bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bizden istediğiniz ve daha önce gerçekleştirmediğimiz özel isteklerinize de anında çözüm buluyoruz. Bu nedenle taleplerinizi bizlere iletmeniz halinde size en iyi çözüm önerisini sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Banka Sözleşme ve Evrak Dolabı Taşıma İşlemi

Bankaların en fazla kullandıkları ekipmanlar dolaplardır. Birçok bilgi bilgisayar ortamına yüklense de önemli evraklar her zaman banka dolaplarında muhafaza edilir. Sözleşme dışında kıymetli evraklar ve kiralık kasaların taşınması da önemlidir. Biz bütün taleplerinizde her zaman yanınızdayız. Evrak dolaplarınızı dilerseniz önemli evraklarınızla birlikte özel bir şekilde paketleyerek dilediğiniz alana getiriyoruz.

Banka Taşıma Araçlarımız

Banka taşıma araçlarımız ve diğer taşıma araçlarımız her zaman takip sistemi olan araçlardır. Tüm yasal işlemleri yapılmış, çalınma ya da olumsuz durumlara karşı sigortalıdır. Taşınacak olan malzemelerinizde birlikte yapacağımız anlaşmalar doğrultusunda, nakliye sonlanana kadar garantili taşımacılık hizmeti veriyoruz.
Emanet kasaların, para kasalarının, kıymetli evrakların ve ATM’lerin taşıma işlemini ayrı olarak itina ile üstleniyoruz. Yapmamız gereken her işlemde sizleri ve müşteri memnuniyetinizi önemsiyoruz. Banka şubelerinin hemen hizmet verebilmesi için kısa sürede, planlama ile taşınmanızı ve işlerinizi yürütmenizi hedefliyoruz.
Siz, müşterilerinize hizmet vermenin mutluluğunu yaşarken, biz ise üzerinizdeki taşınma yükünü almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Güvenilir, profesyonel, kaliteli ve hızlı taşımacılık için bizleri hemen arayın. Dilediğiniz şubeye gelen ekiplerimiz tarafından fizibilite yapılarak, taşınacak kalemler detaylı olarak tespit edilir. Taşınacak mesafe ve verilecek hizmetler ile birlikte, bankanız için en uygun fiyatlandırma yapacağız. Önceliğimiz güvenilir taşımacılık ve sizlerin mutlu olmasıdır.