Fuar Taşıma

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fuar alanına getirilen malzemelerin belirli sürede fuar zamanında alanda bulunması için fuar taşıma nakliye işlemine ihtiyaç duyulur. Fuar alanına yapılan hazırlık için kullanılan ekipmanlar büyük parçalardan oluşabiliyor. Fuar sistemleri arasında; ses sistemi, ışık sistemleri ve diğer malzemelerin alana taşınması güçtür. Biz bu konuda fuar alanı ekipmanlarını istediğiniz gibi taşıyoruz.

Fuar Malzemeleri Nelerdir?

Fuar malzemeleri içerisinde mobilyalar, elektronik cihazlar ve fuarda sergilenen ürünler yer alıyor. Fuarın hangi amaçla yapıldığı ona göre nakliye olması gereken malzemelerin tespit edilmesi gerekir.
Fuar malzemeleri;
Mobilyalar
Soğutucular
Işık sistemleri
Ses sistemleri
Fuar stantları
Fuar malzemelerinin taşınması için öncelikle fuar süresinden önce nakliye işlemleri için anlaşılması gerekir. Bizlere fuar malzemeleriniz hakkında detaylı bilgiyi ve ne zaman taşınması gerektiğini bildirmeniz yeterlidir. Yapacağımız işleme uygun olarak tüm malzemelerin dilediğiniz alandan toplanmasını ve taşınmasını sağlıyoruz.

Fuar Malzemeleri Depolama

Fuarlarda belirli tarihlerde Türkiye’nin her noktasında işleriniz olabilir. Dilediğiniz fuar alanlarına sürekli olarak taşıma hizmeti veriyoruz. Öncelikle fuar alanına getirdiğimiz eşyalarınızın dilerseniz kurulumunu yapıyoruz, daha sonra ise demonte işlemi ile yeni alana taşıyoruz. Bazen fuar tarihleri arasında bazı süreçler olabiliyor. Böyle durumlarda da fuar malzemelerinizi depolama alanımıza getiriyoruz.

Fuar Malzemelerinde Taşıma Nasıl Yapılmalı?

Fuar malzemesi taşıma hizmeti ustalık isteyen bir iştir. Bunun nedeni ise oldukça fazla demonte parça olmasından kaynaklıdır. Bazı fuar alanları farklı sektörlere ait olabilir. Her sektörün fuar sergisi farklıdır. Malzemelerin nakliye gerektirmesi ise fuar için önemlidir. Özel nakliye firmaları arasında sizlere fuarcılık taşıma hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Fuar Stantlarının Taşınması

Fuar stantları her sektöre göre değişmektedir. Farklı boyutlarda ve içerikte olan stantlar genellikle danışma amaçlı kullanılır. Mobilya türü stantlar ise nakliyede kolaylık olması adına demonte olarak taşınır. Fuar alanına getirdiğimiz stantların kurulumunu montaj ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Akşam saatinde olan fuarlar için ışık sistemleri önemlidir. Özellikle ışık sistemi firmalarının yer aldığı bir fuarda bu malzemelerin taşınması, alana getirilmesi ve sergilenmesi önemlidir.

Fuar Organizasyon Ekipmanlarının Taşınması

Fuar hizmetlerinde organizasyon firmaları sıklıkla yer alır. Fuar hazırlıkları dışında yapılan fuar organizasyon hizmetleri kapsamlı olabilir. Her sektörün ve firmanın fark yaratmak adına özel organizasyonlar yaptığı fuar alanlarında organizasyon hizmeti olarak catering hizmeti de verilebilir. Kokteyl havasında yapılan bir fuar organizasyonunda kullanılan; bistro masalar, sunum masaları, ekipmanlar, catering malzemeleri fuar alanının büyüklüğüne göre yapılan hizmetler arasındadır. Bu malzemelerin taşınması için her organizasyon firmasının nakliye aracı bulunmuyor. Bu nedenle birçok fuar organizasyon firmasına hizmet veriyoruz.

Fuar Mobilyalarının Taşınması

Fuar alanına taşınacak olan bazı mobilyalar önemlidir. Özellikle mobilya fuarında taşınacak olan birçok mobilya tasarımı için ek nakliye ihtiyacı olabiliyor. Firmaların işlerini aksatmamak ve kendi nakliye araçlarını fuar süresince meşgul etmemek adına nakliye firmamızdan destek almaları kolaylık sağlıyor. Tüm mobilya ekipmanlarının sergileneceği alana getirilmesi, montajı ve geri toplanarak taşınması profesyonel bir süreç gerektirmektedir. Ekibimiz arasında mobilya montaj ustası, tesisat ve elektrik ustası bulunuyor.
Profesyonel taşımacılık hizmeti adına ihtiyacınız olan tüm detayları düşünüyoruz. Fuar süresince yorgun bir sürece katkı sunuyoruz. En iyi şekilde ürünlerinizi fuar alanına zamanında taşıyoruz ve bu önemli günde yeni müşteri kitlesi oluşturmanız, marka bilinirliğiniz adına katkıda bulunuyoruz. Taşıma işleminin getirdiği zorluklar arasında; personel, taşıma, nakliye, hazırlık gibi süreçler bulunuyor. Bu süreçlerde her zaman yanınızda oluyoruz.

Fuar Taşıma Fiyatlarımız

Fuarda yer aldığınız sektöre göre kullandığımız nakliye araçlarımız ve ekibimiz belirlenerek fiyatlandırma için taşınacak malzemeler tespit ediliyor. Organizasyon ekipmanları ile fuar ekipmanları aynı değildir. Fuarda hangi sektör için bulunuyorsanız, taşınması gereken malzemelerin niteliğini, ağırlığını, adedini, taşınacak mesafeyi belirlemeniz fiyatlandırmamız adına önemlidir. Biz, sürekli olarak fuar taşıma hizmeti veriyoruz ve bu konuda tecrübeliyiz.
Genel eşya taşımadan farklı olarak yapacağımız işlemleri en ince detayına kadar biliyoruz. Bu nedenle fuar alanına taşıma dışında, depolama ve ambalaj konusunda tüm ekipmana sahibiz. Araçlarımızın malzemelerine uygun olarak seçilmesi ise güvenli bir nakliye için önceliğimizdir. Fuar malzemelerinin önemli olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Taşıma, depolama, paketleme, yerleştirme, montaj hizmetlerimizle neye ihtiyacınız var ise onu yapıyoruz.