Fabrika Taşıma

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fabrikalar ve fabrikalarınız içerisinde bulunan ofislerinizin taşınmasında, firmamız her zaman yanınızda. Özenli çalışma düzenimiz ve iş disiplinimiz sayesinde, iş ve çalışma düzeniniz aksamadan, hızlı bir taşınma süreci gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Ürünlerinizin ve eşyalarınızın zarar görmemesi için en modern ve yenilikçi yöntemleri kullanıyoruz. Fabrika taşıma hizmetimizi, yıllar içerisinde geliştirerek ve çağa uydurarak en verimli noktaya getirmiş durumdayız. Ev, iş yeri ve fabrikaların taşınmasında, profesyonel hizmet vererek, müşterilerimizin deneyimlerinin unutulmaz olmasını sağlıyoruz.

Organize Taşınmanın Avantajları

Ofisler ve fabrikalar içerisinde yer alan ürünlerin farklı odalara ve alanlara gitmemesi için onları numaralandırıyoruz. Tüm taşıdığımız ürünlerde ve mobilyalarda bunu yaparak, müşterilerimizin organize bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.
Organize taşınma aşamasında:
Kayıp ürün sayısı sıfıra iniyor,
Hasarlı ürün olmuyor,
Taşınma sonrası montaj kolaylaşıyor,
Alanlar doğru belirleniyor,
Yerleştirme kolaylaşıyor.
Böylelikle hem sizler hem de çalışanlarımız için oldukça profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sizlerin taşınma aşamasında yardımcı olan çalışanlarımız, ürünlerinizin ve eşyalarınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyor, onlara zarar vermeyecek ve en verimli şekilde taşınmasını sağlayacak paketleme araçlarını seçiyor.

İş Akışınız Bozulmasın

İş akışının bozulması, özellikle iş yerlerinde hiç istenmeyen bir durumdur. Bu nedenle fabrikalarınızı dilerseniz gece saatlerinde, mesai bittikten sonra taşıyabiliriz. Bunun yanı sıra hafta sonu tatil yapan bir işletmeniz varsa, bu süreçte de taşınma gerçekleşebilmektedir. Her bir eşyanızın en verimli şekilde taşınması için çalışıyor ve çabalıyoruz. Özel geliştirilmiş ambalaj ve taşıma kutularımızla, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Belgelerin Taşınması

İşletmelerin her birinde belgeler ve dosyalar bulunuyor. Özellikle arşivlerin olduğu işletmelerde, taşınırken yaşanılacak kargaşa, insanların gözünü korkutmaktadır. İşletme personelimiz keşfi yaparak, ne kadar koliye, ambalaj ve paket malzemesine ihtiyaç duyduğunu belirliyor ve saptıyor.
Taşınma günü tüm belgeleriniz numaralandırılarak kolilere alınıyor ve taşınıyor. Özel paketlerde ve kolilerde taşıdığımız belgelerin kaybolmaması ve ıslanmaması için özel mühürlü koliler tercih ediyor, bunları belirlenen kişinin imzası ve onayıyla kapatıyor, daha sonra yine açılmamış olarak görevliye teslim ediyoruz.

Demonte ve Monte Hizmeti

İşletmenizde ve fabrikanızda yer alan tüm ürünlerin demonte hizmetini sağlıyoruz. Böylece ürünlerinizin hiçbir zarar almadan taşınmasını sağlıyoruz. Demonte ettiğimiz tüm parçaları numaralandırıyor, sınıflandırıyor ve böyle taşıyoruz. Taşınılacak noktaya vardığımızda, monte hizmetimizi sağlarken hem çok daha hızlı hem de çok daha kaliteli hizmet verebiliyoruz. Ofislerinizin ve fabrikanızın monte edilen ürünlerle yerleştirilmesini sağlayarak sizlere hızlı bir taşınma süreci vadediyoruz.

Zimmetli Eşyaların Taşınması

İşletmeniz ve fabrikanız içinde yer alan ürünlerden bazıları, personellerinizin üzerine zimmetli olabilir. Bu durumda işletmenize uyum sağlıyor, ürünlerin düzgün şekilde paketlenmesini ve zarar görmemesini sağlıyoruz. Numaralandırma ve isimlendirme aşamasından sonra yeni taşınılacak noktaya ürünlerin götürülmesini sağlıyor, onlara hiçbir zarar vermeden zimmetindeki kişiye teslim ediyoruz.
İş akışımızda, ürünlerinizin yerlerinin tespit edilmesi, gerekli ekipmanların ve ambalajların seçilmesi, sonrasında paketleme ve sağlamlaştırma, taşıma ve kurma aşamaları yer alıyor. Bu aşamalar sayesinde, tüm ürünleriniz taşınırken, sizlere sadece keyif yapmak kalıyor. Görevli arkadaşlarımız ve personellerimiz sayesinde, hızlı taşınabilirsiniz.

Kırılacak Eşyalarının Taşınması

İşletmenizde yer alan mutfak eşyaları, en kırılgan ürünler arasındadır. Mutfaklardaki tüm eşyalarınızın kırılmayacak şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Özel kolilerimiz sayesinde, tüm fabrikanızda kullanılan tabak, bardak gibi ürünlerin zarar görmeden bir noktadan diğerine transferini sağlıyoruz.
Özel hizmetlerimiz sayesinde, ürünlerinizin hiçbirine zarar gelmeden, sıfır zayi ile taşınma sağlayabilirsiniz. Kırılabilecek bir diğer eşya grubu elektronik cihazlardır. Elektronik cihazlarınız için oldukça dikkatli davranıyor, zarar gelmemesi için hassas işlem uyguluyoruz. Taşınırken çarpmaması, düşmemesi için özel balonlu ambalajlardan yardım alıyor, personelimizi de bu konu hakkında sürekli olarak eğitime tabii tutuyoruz.

Tekliflerimizi Öğrenin

Taşıma için tekliflerimizi öğrenmek, bilgi almak ve taşınma sürecini planlamak için mutlaka bizlerle iletişime geçmelisiniz. Firmamız, müşterilerinin kaliteli bir şekilde taşınma deneyimini yaşamasını için oldukça sıkı çalışmaktadır. Uzun yıllardır sektör tecrübesi olan işletmemiz, müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet vererek, hayatlarının akışının bozulmamasını sağlıyor. Fabrikalarınızın büyüklüğü ve içindeki eşyaların çokluğu ne olursa olsun, firmamızdan destek alabilir, bu zorlu süreci en az hasar ve yorgunlukla geçirebilirsiniz. Güvenilir ellerden hizmet almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.