Para Kasası Taşıma

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bankalar, yatırım firmaları ya da özel şirketlere ait olan para kasaları, para kasası taşıma esnasında önemli bir dikkat isteyen malzemeler arasındadır. Özel güvenlik eşliğinde güvenle taşınması gereken para, ziynet ya da değerli maden kasalarınızın güvenle taşınması için sizlerin yanınızdayız. Taşıma dönemine kadar depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Depolama alanlarımız sigortalı olup güvenlik kameraları ile 24 saat izlenmektedir.

Para Kasasın Nasıl Taşınır?

Para kasası taşıma işlemi genellikle taşınma süreçlerinde gerçekleşebilir. Bankaların şube değişikliklerinde özel taşıma firmalarına ihtiyaçları vardır. Aynı zamanda köklü yatırım ve hukuk firmalarının da kasalarında özel kıymetli evrak ve değerli madenleri olabilir. Depolama ya da taşıma hizmetinde önceliğimiz bu değerli kasanın yerine ulaşmasını sağlamaktır. Eşya taşıma konusunda görevlendirdiğimiz uzman ekibimiz dışında para kasası taşıma işlemi için ayrı bir ekiple çalışmaktayız. Bu konuda güvenli bir taşıma işlemi sorunsuz gerçekleşiyor.

Hangi Sektörlerde Para Kasası Taşınır?

Para kasası bir ya da daha fazla olabilir. İçeriği kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Özel ya da kurumsal olabilen para kasalarınızı istediğiniz yerden alarak taşınacak alana gizlilik içerisinde konumlandırıyoruz. Sizler için önemli olan kasalarınızın içerisinde birçok şey olabilir. Bunların önemi hukuki boyutta birçok kişinin hakkının yer aldığı kasalar olabilir. Her ne için olursa olsun kasalarınızı özenle teslim etmenin gururnu yaşıyoruz. Bizler için emanet olarak değerlendirilen eşyalarınız, sonuna kadar sizlere emanet bilinciyle teslim ediliyor.

Para kasası taşıma hizmeti verdiğimiz sektörler;

Hukuk
Yatırım
Finans
Banka
Holding
Şirket
Tesis
Otel
Daha birçok sektörde para kasası taşıma hizmetimizi sunuyoruz. İl değişikliği ya da yakın mesafede fark etmeden kasanızın güvenle teslim edilmesi konusunda çalışmalar yapıyoruz. Talebinize göre özel güvenlik ekibimiz ile taşıma işlemlerimizi yapabiliyoruz.

Para Kasası Taşıma Hizmeti Araçlarımız

Para kasası taşıma, diğer eşya taşıma hizmetinden ayrıdır. Bunun nedeni içerisinde değeri oldukça yüksek olan kıymetli eşyaların varlığı ve olumsuz neticelerinin oldukça büyük olmasıdır. Taşıma araçlarımız, taşınacak malzemeye göre nitelik kazanır. Para kasası taşıma işlemlerinde, zırhlı araçlara yer vermekteyiz. Özel korumalı, özel güvenlik ekibi ile taşıma gibi taleplerinize göre sizlere bilgi veriyoruz. İstediğiniz bölgeyi müşteri hizmetlerimizle paylaşmanız doğrultusunda sizlere gereken detaylı bilgiyi veriyoruz.

Para Kasası Taşıma Fiyatları

Para kasası taşıma işleminde, kasanızda bulunan değerli eşyaları bizlerle paylaşmak zorunda değilsiniz. Sigortalama işlemlerinde ise bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Para ya da diğer kıymetli eşyaların taşınmasında öncelikli olarak sizlerin bize güvenmesidir. Biz işimizi ve görevlerimizi biliyor, ona uygun hareket ediyoruz. Fiyatlarımızı ise talepleriniz doğrultusunda belirleyerek sizlere fiyat sunuyoruz. Fiyatlarımız içerisinde özel koruma, güvenlik ya da diğer talepleriniz bulunuyor. Fiyat belirlerken göz önünde bulundurmanız gereken diğer unsurlar, kasa sayısı, büyüklüğü ve gideceği alandır.

Para Kasası Depolama

Banka, holding, otel ve tesis gibi büyük alanların taşınması hızlı dahi olsa belirli süreyi kapsıyor. Bu süreçte kargaşa yaşanmaması, tüm eşyaların yerleştirilmesi sonucunda para kasasının yerine getirilmesi gerekir. Tadilat, onarım ya da yeni yapılanma nedeniyle nu süre bazen uzayabilir. Bu durumda ise para kasasının nerede muhafaza edileceği konusu her zaman sorun yaratır.
Birçok işlem günümüzde bankacılık üzerinden halledilse dahi, kıymetli evraklar ve değerli madenler çoğu zaman banka kasasında ya da şirket bünyesinde özel olarak korunabiliyor. Taşınan bir banka ise muhafaza işleminin önemini anlayabiliyorsunuz. Bankalarda yer alan kiralık kasalar, değerli madenler, dövizler, çekler ve teminatlar gibi değerli eşyalar bankaya emanet edilen şeylerdir. Bu nedenle bankaların sorumluluğu oldukça fazladır.
ATM’lerde toplanan paralarında ATM kasalarından ana kasalara aktarımı ise zorlu bir süreçtir. Taşınma sürecinde ise bankaların özel nakliye firmalarına ihtiyacı olur. Bunun yanı sıra bazı otel inşaatlarında beklenmesi gereken süreler için de para kasasının depolanması gereken yerler araştırılır.
Yıllardır birçok emanete gözümüz gibi bakıyoruz, hassas güvenlik birimimiz ile koruma altına alıyoruz. Bu ciddi sorumluluğun altından kalkarak, depolama sürelerimizi her geçen gün uzatmak adına talep alıyoruz.
Depo alanlarımızın haber verilerek ziyaret edilebilmesi ise sizlere verilen güveni ortaya koymamızı sağlıyor. Kağıt olan evrakların muhafazasında özel bölmeler ayırarak, iklim koşullarından uzak tutuyoruz. Depo alanlarımız güvenilir ve nemden uzak alanlardır.