Hastane Taşıma

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hastane taşınma işlemi hayati öneme sahip taşınma süreçlerinden oluşmaktadır. Özel ve devlet hastaneleri ya da Veterinerlik Fakültesi gibi sürekli sağlık hizmeti veren kuruluşlar arasında yer alan hastane taşıma hız isteyen bir işleme tabiidir. Hastane taşıma hizmetimizde tüm ekipmanların ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz.
Bir hastanede yer alan tüm ekipmanlar ve hastane bölümlerine ait eşyaların her biri taşınacak alana hızlı olarak kurulmalıdır. Hastane taşınması ev taşımasından farklıdır. Bu nedenle yapılacak işlemlerde farklılık göstermektedir.

Hastanede Neler Taşınır?

Hastanede yer alan birçok malzeme sürekli kullanılması gereken malzemeler olabiliyor. Bu malzemelerin hasta nakil sürelerinden hemen yerleştirilmesi ve özel cihazların teknik servisi tarafından kurulması gerekir. Sağlık sektörünün vakit kaybetmemesi gerekmektedir. Hayati değere sahip olan hastane ekipmanlarını büyük bir özenle ve hızla olması gereken alana taşımak için uzman ekibimizi görevlendirmekteyiz.

Hastanede taşınması gerekenler;

Hasta yatakları
Hasta yakınları bekleme mobilyaları
Danışma malzemeleri
Yemekhane
Restoran ya da cafe bölümü
Laboratuvar ekipmanları
Ameliyathane ekipmanları ve cihazları
Hastane toplantı odası
Hastane yönetim ekipmanları
Doktor malzemeleri
Muayenehane odası malzemeleri
Temizlik malzemeleri
Doğum odası ekipmanları
Yoğun bakım üniteleri ve ekipmanları
Özel ilaç soğutucuları
Bunun gibi birçok ekip ve ekipmanın ayrı olarak taşınması gerekmektedir. Soğutucu dolapların ise özellikle içerisinde özel ilaç ve aşıların olmasından dolayı özel elektrikli araçlar tarafından taşınması önemlidir. Nakillerin son derece hızlı yapılması hastanenin zarara uğramaması adına dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.

Hastane Taşımanın Önemi

Hastane taşımak ayrı bir uzmanlık gerektiren nakliye işlemleri arasındadır. Her gün ve her saniye boş kalmayan, hastalarına sağlık hizmeti vermek zorunda olan hastanelerin kesintisiz olarak çalışması gerekir. Bu çalışma koşullarının ise kesintisiz devamı için diğer noktaya taşınması ivedilikle olmalıdır.
İhtiyaçlar doğrultusunda bazen hastane malzemelerinin muhafazası gerekir. Bu konuda da depolama hizmetimizden yararlanılabilir. Hastanelerin farklı nedenlerle satılması sonucunda bazı malzemeler muhafaza edilmesi gereken malzemeler olabilir. Yüksek bütçeli olan hastane malzemelerini dilediğiniz kadar depoluyoruz.

Hastane Eşyalarının Depolanması

Yeni bir hastane yapılması, hastanenin bakıma girmesi ya da tadilatı dolayısıyla hizmete açılana kadar muhafaza edilmesi önemlidir. Bazı hastanelerin fazla ekipmanlarını, yeni yapılan şubelerine aktarmaları için aynı şekilde belirli süre depolanma ihtiyacı duyulur. Depolamak için malzemeler tespit edilir. Firma olarak hastane malzemelerini diğer depolama malzemeleri ile aynı noktada tutmuyoruz. Depolanacak özel hastane cihazları için yeterli büyüklükte alanı sizlere tahsis ediyoruz. Depo alanında dilediğinizde, istediğiniz yere tekrar nakliyesini yapıyoruz.

Hastane Mobilyaları Taşınması

Hastane mobilyaları olarak geçen eşyalar arasında; kütüphane, restoran mobilyaları, cafe mobilyaları, bekleme koltukları, hasta yatakları, hasta odası ekipmanları, danışma mobilyaları, doktor muayene odası mobilyaları gibi alanlarda bulunan ekipmanlardır. Bu ekipmanları özenle demonte edip, ambalaj ve paketleme işleminden sonra aracımıza yüklüyoruz.

Hastane Cihazları Taşınması

Hastane cihazları kullanımı hayati olan cihazlardan oluşan ve diğer elektronik cihazları kapsayan malzemelerdir. Bu malzemeler arasında; solunum cihazları, yoğun bakım üniteleri, ameliyathane cihazları, steril olması gereken cihazlar, laboratuvar tahlil cihazları, soğutucular, ısıtıcılar, barkovizyon, TV ve kioksları kapsamaktadır. Tüm bu malzemeler ciddi bütçelerde alınan ve hastanenin muhasebesinde önemli bir yer kaplayan cihazlardır. Bu cihazları özel ambalaj malzemesiyle kaplıyoruz. Araçlarımızda güvenle yeni hastaneye ulaştırıyoruz.

Hastane Ekipmanlarının Depolanma Ortamı

Hastane ekipmanları ve cihazları özellikle elektroniklerin saklandığı bölmelerde özenle saklanmaktadır. Hastane ekipmanlarını depolarken, niteliklerine ve büyüklüklerine göre ayırıyoruz. İstifleme işlemini ise eşyaların rahatlıkla çıkabileceği şekilde, zarar görmeyecek bir düzende yapıyoruz. Hastanelerde belirli zamanlarda yenilenmesi gereken cihazlar bulunmaktadır. Tamir ve onarım sürecinde eski ekipmanların muhafaza edilmesi ya da yeni malzemeler alınması sonucu, daha sonra kullanmak adına muhafazası gerekebilir. Bu durumlarda cihazların ne kadar süre ile saklanacağına siz karar veriyorsunuz. Yapacağımız her işlem için belirlediğimiz fiyatlandırma sizler için en makul düzeydedir.

Hastane Taşıma Fiyatları

Hastane taşımamızda vereceğimiz fiyatları etkileyen bazı unsurlar oluyor. Bunlar; hastanenin kaç katlı olduğu, taşınacak süre, ekipmanlar, mobilyalar, depolama ihtiyacı, ekipmanların ağırlığı, taşıma aracının büyüklüğü ve ek hizmetlerdir. Bu doğrultuda en uygun fiyat listemizi hastane yönetimine sunuyoruz. Tecrübeli hastane taşıma ekibimiz ile sağlık hizmetlerinize, kesintisiz ve kaldığınız yerden hızla devam etmenin keyfini yaşıyorsunuz.