Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Egesoy Nakliyat, evden eve taşınma sürecini kolaylaştıran profesyonel ve deneyimli personelleri ile yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlar. Ulaştırma Bakanlığı’nın zorunlu kıldığı K3 yetki belgesi ile hizmet veren Egesoy Nakliyat, ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak taşınma öncesinde ön çalışma yapmakta ve nakliye aşamasında karşılaşılabilecek aksiliklere karşı önlem almaktadır.

Ambalaj ve Eşya Paketleme Hizmetleri

Ev taşıma sürecinde, eşyalara zarar gelmemesi en önemli hususların başında gelir. Beyaz eşyalar, mobilyalar ya da elektronik eşyaların taşıma ve nakliye aşamasında zarar görmemesi için etkili bir paketleme şarttır. Eşyaların iyi bir şekilde ambalajlanarak paketlenmesi taşınma sırasında oluşabilecek çarpma gibi durumlara karşı korunma sağlayacağı gibi; nakliye aracı içerisinde de eşyaların zarar görmesini engelleyecektir. Egesoy olarak evden eve nakliye hizmetlerinde yaptığımız çalışmalar şu şekildedir:
Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi,
Mobilyaların güçlü ambalaj malzemeleri ile sarılarak lekelenmesinin önlenmesi,
TV gibi elektronik eşyaların zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi,
Fırın, bulaşık makinesi, ocak, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların bağlantısının yapılması,
Monte durumundaki eşyaların demontesi ve yerleşme aşamasında yeniden monte edilmesi,
Avize, aplik gibi monte durumdaki aydınlatma ekipmanlarının demonte edilerek yeni eve montajının sağlanması,
İhtiyaçlarınız doğrultusunda talep edeceğiniz diğer hizmetler için de profesyonel olarak çalışma yapan Egesoy Nakliyat olarak stressiz ve sorunsuz bir taşınma süreci yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

Profesyonel ve Hızlı Taşıma

Bir evden başka bir eve taşınmaya karar verdiğinizde, ihtiyacınız olan eylem planını sizin yerinize yaparak taşınmanızı hem kolaylaştırıyor hem de sorun yaşama ihtimalinizi ortadan kaldırıyoruz. Taşınma sürecindeki ihtiyaçlarınızı sizin yerinize belirleyerek çözümler üretiyor ve hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz.
Egesoy Nakliyat olarak profesyonel ve güvenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz taşınma işlemlerini sözleşmeli şekilde yapıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda vereceğimiz hizmetler için hazırladığımız sözleşmeyi onaylamanızın ardından taşıma sürecini istediğiniz tarih ve saatte gerçekleştiriyoruz.
Egesoy Nakliyat olarak evden eve taşınma taleplerinizde yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz.
Evinizdeki eşyaların miktarına bağlı olarak paketleme, ambalajlama ve taşıma için kaç personele ihtiyaç duyulacağını belirliyoruz.
Prezantabl ve deneyimli personellerle paketleme işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlarken; paketlenmesi tamamlanan eşyaları nakliye aracına yerleştiriyoruz.
Tüm eşyalar paketlendikten sonra nakliye aracında eşyaları sarsılmayacak şekilde yerleştikten sonra yeni taşınacağınız eve doğru hareket ediyoruz.
Eşyaların ambalajlarının açılması, yerleştirilmesi, monte edilecek eşyaların montesinin yapılması ve çamaşır makinesi gibi eşyaların bağlantılarının kurulmasını sağlıyoruz.
Tüm işlemler tamamlandıktan sonra taşıma ile ilgili belgeleri tarafınıza teslim ediyoruz.
Evden eve nakliyat ile ilgili ihtiyaç ve taleplerinize bağlı olarak ek hizmetler de sunabiliyoruz. Piyano taşıma, ankastre mutfak taşıma, bitki ve çiçeklerin güvenli bir şekilde taşınması, değerli tabloların taşınması gibi talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.