Egesoy evden eve nakliyat, Türkiye geneli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçiniz.

Eğer şimdiye kadar hiç Egesoy Nakliyat ile taşınmadıysanız vakit kaybetmeden bizi arayın. Tanışmak, taşınmak ve gerçek kalitede hizmet sunmak için telefonunuzu bekliyoruz. Egesoy Evden Eve Nakliyat siz değerli müşterilerimize ev taşımacılığında kaliteli taşınmanın gereklerini sunmaktadır.
Egesoy Evden Eve Nakliyat olarak firmamızı aramanız ve taşınacak olan ev veya ofis eşyalarınızı yerinde tespit için ücretsiz expertiz istemenizdir.
Expertiz hizmeti ücretsizdir ve telefon ile yapılan görüşmenin aksine karşılıklı görüşülerek size nasıl bir hizmet sunacağımızı anlatıyoruz.
Sizlere çalışma şeklimizi ve sizin istediğiniz hizmete göre nasıl yardımcı olacağımızı aktarıyoruz ve anlaşıldığı takdirde görüşmelerimiz kağıt üzerine dökülecektir. Egesoy Nakliyat firmasının resmi geçerliliği olan sözleşme evrakı imzalanıp kaşelenir ve aslı müşteriye teslim edilir.
Müşterimizin isteği üzerine firmamızın evden eve nakliyat yapma yetkisine sahip olduğuna dair bütün belgeleri ibraz edilir. Egesoy Nakliyat evden eve nakliyat yapılmak üzere T.C ULAŞTIRMA BAKANLIĞI’nın zorunlu hale getirdiği K3 Yetki Belgesine sahiptir ve belgemizde firma ismi ibaresi bulunmaktadır. Ayrıca firmamız İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı olup, Yakacık Vergi Dairesi mükellefidir.