Ağrı Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bir evden başka bir eve taşınma, Ağrı gibi soğuk bir bölgede genellikle ilkbahar ve yaz aylarında yapılır. Yakın semtlerdeki taşınmalar nispeten kolay olsa da bir ilçeden başka bir ilçeye taşınmak oldukça zahmetlidir. Özellikle eşyaların bireysel çabalarla kolilenmesi ve paketlenmesi, sürecin epey uzamasına da neden olabilir. Bunun yanı sıra eşyaların iyi bir şekilde paketlenmemesi ve tertiplenmemesi yeni eve geçildiğinde birçok cam eşyanın kırılmış olduğunu görmekle de sonuçlanabilir. Dolayısıyla paketleme işlemlerinde dikkatli olmak ev taşımanın en önemli adımlarından biridir.

Eşyaları Güvenli Şekilde Taşımanın Yolları

Eşyalar zarar görmeden taşınmak genellikle pek kolay değil. Özellikle de mutfak eşyaları, avize ya da lambader ile aynalı mobilyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için önlemler almak oldukça önemli. Koliye sığabilecek eşyaların paketlenmesinde mutlaka kağıt ya da strafor kullanılması gerekiyor. Aksi durumda taşıma sırasında ya da nakliye aracında eşyalar kırılabiliyor. Hem zaman alan hem de dikkatli yapılmadığı zaman eşyaların zarar görmesine neden olan paketleme işlemlerini bireysel şekilde yapmak yerine nakliye firmalarından bu işlem için de hizmet almak mümkün.

Taşınırken Paketleme ve Kolileme İşlemleri

Evden eve taşımacılık hizmetleri kapsamında paketleme ve kolileme hizmetleri de sunan nakliye firmalarını tercih etmeniz hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını kolaylaştırır. Profesyonel olarak hizmet veren Ağrı evden eve nakliyat firmaları tarafından destek almanız durumunda paketleme aşamasında yapılacak genellikle şöyledir:
Mutfak eşyalarının kağıtlara sarılarak kolilenmesi ve koli içerisinde tampon oluşturulması,
Aynalı mobilyaların taşıma sırasında kırılmaması için paketlenmesi,
Ağır ve ebat olarak büyük olan mobilyaların taşınma sırasında ezilmesini engellemek için önlem alınması,
Beyaz eşyaların motoruna zarar gelmeyecek şekilde strafor kullanılarak taşınması,
Eşyaların kaybolmasını engellemek ve eşyalar taşındıktan sonra yerleşmenin kolaylaştırılması için paketlenen eşyaların numaralandırılması
Paketleme ve kolileme işlemlerinin düzenli bir şekilde yapılması, taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmesini ve kaybolmasını engeller. Ev ya da ofis taşıma süreçlerinde profesyonel olarak hizmet vermekte olan Ağrı nakliye firmalarını tercih etmeniz hem maddi zarara uğrama riskinizi azaltır hem de taşıma sırasındaki endişelerinizi ortadan kaldırır.

Ağrı Evden Eve Taşıma

Ağrı’da taşınmak için bir nakliye firması arıyorsanız dikkat etmeniz gereken temel özelliklerin güvenilirlik, profesyonel taşıma ve garanti olduğunu unutmamalısınız. Hiçbir sözleşme yapmadan ya da bir güvence almadan taşıma sürecine girmeniz maddi zarara uğramanıza ve bu zararın karşılanmamasına neden olabilir. Dolayısıyla Ağrı evden eve taşıma firmaları arasından seçim yaparken ilk önceliğinizin firmanın güvenilir hizmet vermesi olmalıdır.