Antalya Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Antalya evden eve nakliyat hizmetleri genellikle yaz aylarında yoğunluk kazanır. Türkiye’nin kabalık tatil beldelerini içinde barından Antalya’da aynı ilçe içinde ya da ilçeler arası taşıma hizmetlerinin yanı sıra şehirlerarası taşıma hizmetlerine de talep oldukça yoğundur. Ev taşıma hizmetlerine ek olarak yazlık ve villa taşıma hizmetleri de Antalya’da nakliye firmaları tarafından sıklıkla verilir.
Ev, villa ya da yazlık taşıma işlemlerinin hızlı bir şekilde tamamlanması birçok insan için önceliklidir. Taşımanın günlere hatta haftalara yayılması çeşitli sorunlar yaratabilir. Gerek eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesi gerekse nakliyenin başarılı bir şekilde tamamlanması için bu alanda uzman olan firmalardan destek almak avantaj sağlar.

Taşınma Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni bir eve taşınmaya karar vermenizin ardından taşıma süreçlerini nasıl gerçekleştireceğinizi planlamanız gerekir. Bu planlamaya taşımanın ne kadar zaman içerisinde ve en son hangi tarihe kadar yapılması gerektiği de yer almalıdır. Hazırlıklara bu doğrultuda başladıktan sonra eşyalarınızı taşıma işlemindeki farklılıklara göre sınıflandırabilirsiniz.
Kırılabilir eşyaların taşınması: Cam mutfak eşyaları, aynalar ya da sehpa gibi kırılma riski olan eşyaların araca nakledilirken ve araç içindeyken zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi gerekir. Kolilenebilir eşyalar için koli içinde tampon oluşturulması önemlidir.
Beyaz eşyalar: Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyaların kapaklarının açılmayacak şekilde sarmak ve fişleri sabitlemek gereklidir. Bununla birlikte beyaz eşyaların içini tamamen boşaltmak ve örneğin buzdolabında su veya buz kalmamasını sağlamak gereklidir.
Ağır mobilyalar: Ağır mobilyaların taşınma sırasında darbe almasını engellemek için eşyaları olabildiğince iyi sarmak gerekir. Bununla birlikte koltuk gibi mobilyaların çıkarılabilir yastık ya da oturma alanlarının çıkarılması ve ayrıca paketlenmesi önem taşır.
Eşyaları sınıflandırdıktan sonra taşınacağız evin eşyalar için yeterli büyüklük ve genişlikte merdivenlere sahip olduğuna dikkat etmelisiniz. Bunun için nakliye firmasından destek alabilirsiniz. Ancak bu konuda herhangi bir önlem almamanız bazı eşyaların nakledilememesine ve size beklemediğiniz masraflar çıkarılmasına neden olabilir.

Antalya Nakliyat Firmaları

Antalya’da çok sayıda nakliye firması hizmet vermektedir. Eşyalarınızın boyutuna ve taşınacağınız yerin uzaklığına bağlı olarak sahip olduğunuz riskleri değerlendirmeniz ve firma seçimini bu doğrultuda yapmanız önemlidir. Eşyaların zarar görme riskini en aza indirmek istiyorsanız profesyonel firmaları tercih etmeniz gerekir. Ek olarak, nakliye süreçlerinde güvence veren ve sözleşme yapan Antalya nakliye firmaları taşınmadan kaynaklı zararlarınızı maddi olarak karşılayacağı için garantili bir hizmet almanız mümkündür.