Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ev taşıma, çoğunlukla zorlu ve stresli bir süreç olsa da profesyonel olarak hizmet veren ve taşıma için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlayan firmalar tarafından destek almanız durumunda oldukça kolay hale gelebilir. Balıkesir evden eve nakliyat firmaları çok çeşitli olmakla birlikte profesyonel firmalar tüm ihtiyaçlarınız için çözüm sunabilir. Bir evden başka bir eve taşınırken en çok zorlanılan konuların başında eşyaların hazırlanması gelir. Mutfak eşyaları, beyaz eşyalar ya da kişisel eşyaların kaybolmadan ve zarar görmeden taşınması için iyi paketlenmesi şarttır. Ancak bu işlemi yapacak zamanınız olmaması ya da paketleme için profesyonel bir şekilde hizmet almak istemeniz durumunda paketleme hizmeti de sağlayan nakliye firmalarını tercih edebilirsiniz.

Mobilyalar Nakliye İçin Nasıl Hazırlanır?

Taşıma sırasında zarar görebilecek eşyaların başında ayaklı mobilyalar, camlı veya aynalı mobilyalar ve vitrin gibi raflı eşyalar yer alır. Bu eşyaların hem taşınmaya hazırlanması önemlidir hem de nakliye sürecinde araca yerleştirilmesi. Zira ayaklı ya da aynalı eşyaların üzerinde çok fazla ağırlık olması kırılmaya ya da kopmaya neden olabilir. Bu gibi maddi zararlara yol açabilecek durumlarla karşılaşmamak için mobilyaların nakliyeye hazırlanması gerekir.
Aynalı ve camlı eşyaların çıkarılabilir durumdaysa cam ve aynalarını çıkarmak önemlidir. Bunun yanı sıra eşyaların ayak bölümü birbirinden ayrılabiliyorsa demonte edilmelidir. Son olarak nakliye sürecinde bu eşyaların ayrılması ve araçta en üst bölüme yerleştirilmesi sağlanmalıdır.

Nakliye Firması Tercihinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Nakliye sürecinde alacağınız hizmete karar verirken öncelikler şu şekildedir:
Eşyaların zarar görmeden taşınması,
Çok yüksek ücretler ödememek,
Eşyaların evden alınması ve yeni eve yerleştirilmesi sırasında evdeki zemine zarar verilmemesi,
Taşıma işleminin hızlı bir şekilde yapılması,
Nakliye sırasında elemanların profesyonel bir şekilde davranması
Nereden nereye taşınacağınız fark etmeksizin bu kriterlerin yerine getirilmesi önemlidir. Alacağınız hizmetin kalitesini belirlemek ve nakliye sırasında sorun yaşamamak için Balıkesir nakliye firmaları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gerekenler şöyledir:
Firmanın eşyalarda oluşabilecek ezilme, kırılma ya da düşmeye bağlı bozulma gibi durumlarda zararı karşılayacağını temin etmesi,
Taşıma işleminin gün ve saatinin önceden belirlenmesi ve belirlenen zamana uyulması,
Taşımanın deneyimli ve profesyonel olarak çalışan prezantabl elemanlarla yapılması
Nakliye firmasının evden eve taşıma hizmetinin yanı sıra paketleme, eşya yerleştirme gibi hizmetler vermesi
Balıkesir nakliye firması ararken bu kriterlere dikkat etmeniz firma seçimini kolaylaştıracaktır. Bununla birlikte fahiş fiyatlar sunmayan firmaları tercih etmeniz de maddi açıdan size yarar sağlayacaktır.