Bingöl Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat günümüzde kullanılan modern taşımacılık yöntemleri ile çok daha kolay bir hal aldı. Öğrencilerin yoğun olarak yaşadığı bölgeler başta olmak üzere Bingöl’de de yaz ve sonbahar aylarında taşınma işlemleri hız kazanıyor. Profesyonel olarak hizmet veren ve modern taşımacılık yöntemlerini kullanan firmalar, bu süreçte sorunsuz şekilde hizmet sunsalar da taşıma taleplerinin yoğunlaştığı dönemlerde hizmet veren amatör firmalara dikkat etmek gerekir.
Küçük ve orta ölçekli taşıma araçları ile genellikle tek kişi olarak hizmet veren nakliyecilerden taşıma hizmeti almak maddi zarara yol açabilir. Beyaz eşyaların düşmesi ya da motorlarının darbe alması nedeniyle çalışmaması; kırılacak eşyaların zarar görmesi ya da mobilya ayaklarının kırılması gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için sadece güvenilir firmalardan nakliye hizmeti almak önemlidir.

Ev Taşıma Öncesi Hazırlık Nasıl Yapılır?

Yeni bir eve taşınmaya karar verdiyseniz gerekli hazırlıkların yapılması ve planlamanın oluşturulması için bir liste hazırlamanız önemlidir. Öncelikleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlayacağınız bu listeye göre aksiyon planınızı belirleyebilirsiniz. Taşıma hazırlıklarına başlarken yapacağınız listede olmazsa olmaz maddeler şöyledir:
Hangi eşyaların taşınacağına karar vermek: Genellikle ev taşırken eski ya da kullanılmayan eşyalar taşıma işlemine dahil edilmez. Bu eşyaları ikinci el eşya alan bir dükkana satabilir ya da çevrenizdeki öğrencilere verebilirsiniz. Götürmeyeceğiniz eşyaları belirlediyseniz bunları evden çıkarmak için vakit kaybetmeyin.
Taşınmanın gününe karar vermek: Taşınma tarihinizi belirlemek yapmanız gereken işleri sıraya koymanızı sağlar. Elektrik, su, doğalgaz gibi abonelikleri kapatmak, eşyaları paketlemeye başlamak ve bir nakliye şirketi bulmak için gerekli zamanı belirlemek açısından taşıma tarihine karar vermeniz önemlidir.
Eşyaların hazırlanması: Eğer taşınma için bir haftadan uzun süreniz varsa paketlemeye kullanmadığınız eşyalardan başlayın. Aynı zamanda mutfakta bir hafta içerisinde ihtiyaç duymayacağınız eşyaları da kolilemeye başlayarak zaman kazanabilirsiniz.
Temizlik yapmak: Taşıyacağınız eşyaları temizlemek yeni eve taşındığınızda size zaman kazandırır. Ancak taşıma sırasında eşyalarınız yeniden tozlanacak ve kirlenecektir. Bu nedenle eşyaları genel olarak temizlemek yeterli olacaktır.
Nakliye firması bulmak: Bingöl nakliye şirketleri arasından sizin için en doğru tercihi yapmak istiyorsanız önceliklerinizi iyi belirlemelisiniz. Eşyaların darbe almadan ve deforme olmadan taşınması başta olmak üzere nakliyeden beklentilerinizi belirlemeniz durumunda firma için doğru tercihi yapmaya yaklaşmış olursunuz.
Bingöl evden eve taşıma hizmeti için firma ararken öncelikleriniz kadar taşıma fiyatı da önem taşır. Hesaplama aracı ile fiyat belirleyen nakliye firmalarından güncel ve uygun bir fiyat alabilirsiniz.