Bolu Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ev taşıma için en ekonomik ve işlevsel çözüm nakliye hizmetleridir. Çok sayıda eşyanın etkin ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan nakliye şirketleri, gerekli durumlarda az sayıda eşya için de taşıma hizmeti vermektedir. Türkiye’nin kalabalık şehirlerinden biri olan Bolu’da evden eve nakliyat talepleri yılın hemen her ayında yoğundur. Ev nakliyatı yanı sıra villa ve yazlık nakliyatı ile ofis ve iş yeri nakliyatı da sıklıkla yapılır. Dolayısıyla Bolu’da farklı alanlarda hizmet veren çok sayıda nakliyat firması bulunur.
Nakliye firmaları tarafından hizmet almadan önce, ilk yapılması gereken ihtiyaçların ve önceliklerin belirlenmesidir. Eğer kirada oturulan bir evden taşınılacaksa taşınması zor ya da maliyetli eşyaların bir sonraki kiracıya devri ya da ikinci el eşya alan bir dükkana satışı düşünülebilir. Özellikle taşınınca yenilenmesi düşünülen eşyalar için hem nakliye maliyetlerini azaltma hem de yeni evden eski eşyaların çıkarılması için zaman harcamama açısından bazı eşyaların taşınmaması daha makul olabilir. Bunun yanı sıra tüm eşyaların taşınmasını gerektiren durumlarda da geniş çaplı hizmet sunan ve profesyonel çözümler sunan firmaları tercih etmek gerekir.

Ev Taşınma Aşamaları

Evden taşınma aşamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilse de genel olarak şu şekildedir:
Eşyaların gruplandırılması: Eşya gruplandırma eşyaların türüne göre ya da odalara göre yapılabilir. Eğer yeni evde aynı sayıda oda varsa ve var olan düzen korunacaksa eşyalar odalara göre gruplandırılabilir. Ancak bu gruplandırma da kendi içinde bölünmelidir. Kırılacak eşyalar, ayaklı mobilyalar ya da küçük çaplı eşyalar olarak alt bir gruplama yapmak gerekir. Bunun yanı sıra eşyalar türlerine göre de gruplandırılabilir. Örneğin kırılacak eşyalar, plastik eşyalar, giysi vb. gibi.
Eşyaların hazırlanması: Eşyaları gruplandırıldıktan sonra taşımaya hazır hale getirmek için paketleme ve kolileme işlemlerinin uygulanması gerekir. Başta mutfak ve banyo eşyaları olmak üzere kırılabilir türdeki eşyaların ayrı ayrı paketlenmesi şarttır. Kırılabilir nitelikteki eşyaların yanı sıra ağırlık bakımından altta yer almaması gereken eşyalar, ayaklı mobilyalar ya da tahta gibi malzemelerden yapılmış dayanıksız mobilyaların da korunması için paketleme yapılabilir.
Eşyaların belirlenmesi ve gruplandırılmasının ardından taşıma işlemi için hazır sayılabilirsiniz. Nakliye firmaları eşyaların hazırlanması gibi hizmetleri kendi bünyesinde de sağlamaktadır. Eğer yeterince vaktiniz ya da enerjiniz yoksa eşyaların tertiplenmesi ve kolilenmesi için nakliye şirketlerinden de hizmet alabilirsiniz. Bolu evden eve nakliyat firmaları ile görüşerek hem ek hizmetler hakkında hem de temel hizmetlerin kapsamı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.