Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Bir evden başka bir eve taşınmanın stressiz gerçekleşmesi ve sizin için çok yorucu olmaması açısından en dikkat etmeniz gereken nokta nakliye firmasıdır. Hem uygun fiyatlarla taşıma yapan hem de eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyan bir firma bulmak her zaman kolay olmayabilir.
Bu nedenle Çanakkale evden eve nakliyat firması ararken hangi kriterlerin sizin için önemli olduğuna karar vermiş olmanız gerekir. Taşıma hizmeti alacağınız firma için dikkat etmeniz gerekenler şöyledir:
Firmanın bu alanda deneyimli personellerle hizmet vermesi,
Taşıma hizmeti için farklı büyüklükte ve işlevsellikte araçlara sahip olması,
Ev taşıma için gerekli olan paketleme, kolileme ve yerleştirme hizmetleri de verebilmesi,
Eşyaların araç içerisinde sarsılmasını en aza indirecek şekilde donanımı olması,
Firmanın taşıma hizmeti öncesi sözleşme imzalayarak haklarınızı güvence altına alması,
Taşıma sırasında ya da araç içe1risinde eşyaların zarar görmesi durumunda zararın taşıma firması tarafından karşılanması
Nakliye alanında deneyime sahip olan ve profesyonel şekilde hizmet veren firmalar kolay bir taşıma süreci yaşamanızı sağlar. Eşyaların yeni evinize nakledilmesi sonrasında yerleştirme hizmeti de alabilirsiniz. Taşımanın yanı sıra bu hizmeti de almanız yeni evinize çok hızlı ve kolay bir şekilde yerleşmenizi sağlar.

Eşyalarınızın Zarar Görmesi Durumunda Ne Yapmalısınız?

Paketleme hizmeti alırken eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararınız sözleşmeye bağlı olarak sizin tarafınızdan ya da hizmet aldığınız firma tarafından karşılanır. Paketleme ya da kolileme işlemlerinde genellikle bardak ya da tabak gibi maddi değeri daha az olan eşyalar zarar görür. Ancak bazı durumlarda daha değerli eşyalarınız da zarar görebilir. Böyle durumlara karşın sözleşmeye dikkat etmeniz ve firmanın lehine olan maddeleri dikkatlice gözden geçirmeniz gerekir. Paketlemenin yanı sıra nakliye sırasında bir zarar oluşması durumunda bu zarar genellikle firma tarafından karşılanır.
Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda güvence veren bir Çanakkale evden eve nakliye firması tarafından hizmet aldığınızda nakliye sırasında oluşan zararlar firma tarafından karşılanır. Ancak zararın karşılanması için paketleme ve kolileme hizmetlerinin firma tarafından verilmesi gibi bir şart olabilir. Zira eşyanın paketlemeyle ilgili bir sorundan kaynaklanan zararda, firma paketleme hizmeti vermediği eşyalar için zarar karşılamayabilir. Bu nedenle eşyalarınızın tümüyle garanti altına alınması için paketleme ve kolileme hizmetlerini de nakliye firmasından almanız gerekir.
Çanakkale evden eve taşıma fiyatları, nakliye ile ilgili aldığınız hizmetlerin kapsamına, taşımanın yapılacağı ev ile yeni taşınacağız ev arasındaki mesafeye ve eşyalarınızın miktarına bağlı olarak değişir. Hesaplama modülü kullanan firmalar sayesinde eşyalarınızın taşınması için net bir fiyat alabilirsiniz.