Düzce Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Birçok insan taşınma işlemleri için profesyonel nakliye firmaları tarafından hizmet almayı tercih eder. Bunun temel nedenleri taşınmanın hızlı bir şekilde tamamlanması, eşyaların zarar görmeyecek şekilde taşınması ve firmaların bu alanda deneyimli elemanlarla hizmet vermesidir. Profesyonel taşıma personelleri olmadan buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ağır eşyaların bir yerden başka bir yere nakledilmesi oldukça zordur. Bunun yanı sıra nakliye firmaları tarafından hizmet almak taşınma sürecinde oluşabilecek zararlara karşı da bir önlem oluşturur. Amatör şekilde gerçekleştirilen taşınma işlemlerinde eşyaların ya da eşyayı taşıyan kişilerin zarar görmesini engellemek pek mümkün olmayabilir. Buna karşın taşınmanın profesyonel şekilde hizmet veren firmalar tarafından yapılması eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınacağından emin olmanızı sağlar.

Nakliye Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İhtiyaçlarınıza karşılık veren ve müşteri memnuniyetine odaklanan taşıma hizmeti almanız nakliye sürecinin kolaylaşmasını sağlar. Evden eve taşınma sürecinde zorluk yaşamamanız ve işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanması için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Doğru firma seçimi kadar taşınmayı planlamanız da önemlidir. Evden eve taşıma sürecinin planlamasında şunlara dikkat edebilirsiniz:
Hangi eşyaların taşınacağı: Eğer tüm eşyalarınızı taşımayacaksanız, yeni evinize götürmeyeceğiniz eşyaları nakliye öncesi tahliye etmek işinizi kolaylaştırır. Hem taşınacak eşyaların daha kolay paketlenip kolilenmesi hem de evin daha hızlı şekilde boşaltılması için taşımayacağınız eşyaları nakliye öncesinde evden çıkarabilirsiniz. İkinci el eşya alan firmalarla görüşerek taşımayacağınız eşyalarınızı satabilirsiniz.
Eşyaların paketlenmesi: Eşyaların paketlenmesinde Düzce nakliye firması tarafından hizmet alabileceğiniz gibi bu işlemleri kendiniz de yapabilirsiniz. Eğer paketleme işlemini kendiniz yapacaksanız özellikle kırılabilecek eşyaları doğru bir şekilde kolilemeye özen göstermelisiniz. Dikkatsiz şekilde paketleme ya da yanlış istifleme eşyalarınızın yolda ya da taşıma sırasında kırılmasına neden olabilir. Yeterli vaktiniz yoksa ya da paketleme için gerekli malzemelere sahip değilseniz bu hizmeti nakliye firmasından alabilirsiniz.
Demonte ve Monte İşlemleri: Eşyaların daha kolay şekilde taşınabilmesi için demonte ve monte işleri için de Düzce nakliye firması tarafından destek alabilirsiniz. Avize, aplik gibi elektrik tesisatı ile ilgili eşyalar ya da dolap veya masa gibi monte edilmiş eşyaların taşınabilmesi için demonteyi kendiniz yapabileceğiniz gibi, bu işlemler için nakliye firmalarından da destek alabilirsiniz.
Düzce evden eve nakliyat firması ile anlaşmadan önce demonte ve monte hizmetleri ile eşyaların paketlenmesi gibi hizmetleri almanız sürecin hızlanmasını sağlayacağı gibi taşınma sırasında stres olmanızın da önüne geçer.