Edirne Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Taşıma hizmeti almadan önce nakliye alanında deneyimli olan ve profesyonel şekilde hizmet veren firmaları bulmanız oldukça önemlidir. Ev, yazlık, villa ya da dubleks ev gibi farklı konut türleri için nakliye hizmeti veren firmalar bu alanda daha donanımlıdır. Bununla birlikte taşıma personellerinin deneyimli olması da eşyalarınızın zarar görmeden taşınması açısından şarttır. Deneyimsiz personellere ve bu alanda yeterli donanıma sahip olmayan firmalardan hizmet almak eşyalarınızı riske etmenize neden olur. Özellikle maddi ya da manevi açıdan sizin için değeri yüksek olan eşyaların amatör firmalar tarafından taşınması zarara uğramanıza yol açabilir. Nakliye hizmetleri almadan önce detaylı bir araştırma yapmanız ve ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetleri başarılı bir şekilde sunan firmaları tercih etmeniz önemlidir.

Ankastre Mobilyaların Taşınması

Eğer kendinize ait evden yeni satın aldığınız bir eve taşınıyorsanız ankastre mobilyalarınızı da taşımak isteyebilirsiniz. Ankastre mobilyaların taşınması için demonte işlemlerinin yapılması gerektiği gibi, yeni taşınacağınız evin mutfağının da eşyalara uygun olması gerekir. Ankastre mobilya taşınma işlemlerini yapabilen bir nakliye firması tarafından hizmet alarak eşyalarınızın sorunsuz şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Avizelerin Demontesi ve Taşınması

Avize veya apliklerin taşınması için önce demonte yapılması gerekir. Eğer evinizde çok sayıda avize ya da aplik varsa nakliye firmasının demonte ve monte hizmeti vermesi sizin için önemlidir. Taşımanın hem hızlı hem de kolay şekilde yapılması için eşyalarınızın türüne ve boyutuna bağlı olarak yeterli donanıma sahip olan şirketleri tercih etmelisiniz. Tüm avize ve apliklerin demonte edilmesinin ardından iyice sarılmaları şarttır. Taşınma sırasında ya da nakliye aracında kırılmaya önlemek için avizelerin iyi bir şekilde paketlenmesi gerekir. Paketlemeden sonra kolileme yapılacaksa koli içerisine kağıt tamponlar eklenmelidir. Aksi durumda koli içerisinde birbirine çarpan camlar kolayca kırılabilir. Paketleme ve kolileme işlemleri için nakliye firmasından yardım alabileceğiniz gibi bu işlemleri kendiniz de yapabilirsiniz. Ancak eşyalarınızın kırılmaya karşı güvence altına alınmasını istiyorsanız paketleme ve kolileme işlemleri için de nakliye firmaları tarafından hizmet almanız gerekir.

Edirne Nakliye Firmaları

Edirne nakliye firmaları, evden eve taşıma hizmetlerinin yanı sıra demonte ve monte hizmetleri, paketleme ve kolileme işlemleri ile eşyaların yerleştirilmesi hizmetleri de sunmaktadır. Bu nedenle firma ararken ihtiyaçlarınızı belirleyerek firmadan taşıma dışındaki konularda da destek alabilirsiniz. Edirne evden eve taşıma fiyatları, alacağınız hizmetlerin kapsamına göre şekilleneceği gibi nakliye firmasının fiyat politikalarına göre de belirlenir.