Hakkari Evden Eve Nakliyat

Egesoy nakliyat ile kolayca taşının. En büyük değerimiz güveniniz. Yıllardır Türkiye’yi taşımaya devam ediyoruz.

İletişime Geçin

Fiyat teklifi almak ve taşınmanızı planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefon

Tüm taşınma işlemleriniz için tek numara: 444 6 371

İletişim Formu

İletişim formu aracılığı ile bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hakkari’de evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar, genellikle amatör olarak faaliyet göstermektedir. Kamyon benzeri araçlarla yapılan taşıma işlemleri, eşyalar aracın içindeyken eşyaların zarar görmesine neden olabileceği gibi, beyaz eşyaların ya da mutfak eşyalarının zarar görmesiyle de sonuçlanabilir. Bu nedenle gerek yakın mesafe taşınmalarda gerekse şehirlerarası taşınma işlemleri için bu alanda profesyonel olarak hizmet veren ve deneyimli personellere sahip olan firmalarla iş birliği yapmak önemlidir.
Nakliye firmaları için araştırma yaparken firmaların verdiği ek hizmetler hakkında da bilgi sahibi olmanız size yarar sağlayabilir. Nakliye firmalarının taşıma işlemleri için sunduğu ek hizmetler genellikle şöyledir:
Monte ve demonte işlemleri,
Eşyaların vakumlanması,
Kırılabilir eşyaların sarılması ve kolilenmesi,
Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için paketlenerek korunması,
Beyaz eşyaların motorlarına zarar gelmemesi için strafor ile paketleme işlemi yapılması,
Eşyaların yeni eve yerleştirilmesi
Bu hizmetlerin yanı sıra ihtiyaç duyabileceğiniz diğer noktalarda da evden eve taşıma firmaları destek verebilir. İhtiyaçlarınıza göre Hakkari evden eve nakliyat firması araştırması yapmanız taşımanın sizin açınızdan daha kolay olmasını sağlayacaktır.

Eşyalar Kolilenirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nakliye firmaları eşyaların bir adresten diğerine taşınması için hizmet vermekle birlikte, eşyalarınızın paketlenerek kolilenmesi için de hizmet sunar. Eğer bu hizmeti firma tarafından almıyorsanız eşyalarınızı kolilerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.
Kırılabilecek eşyaları tek tek sarın ve koliye yerleştirirken ağırlık sıralamasına dikkat edin.
Tekstil eşyalarının daha az yer kaplamasını sağlayarak vakumlama araçları kullanın ve eşyaları bir koliye ya da valize koyarak taşıyın.
Beyaz eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için kapaklarını ve fişlerini sabitleyin. Darbe alabilecek yerlerini örtü vb. kullanarak kapatmaya çalışın.
Elektronik eşyaların taşıma sırasında darbe almasını engellemek için bir battaniyeye sararak kolileyebilir ya da bantlayarak sabitlenmesini sağlayabilirsiniz.
Eğer gıdalarınızı veya temizlik malzemelerini taşıyacaksanız bunların dökülmeyecek şekilde yerleştirilmesine dikkat edin ve ayrı ayrı kolilere yerleştirdiğinden emin olun.
Bir evden başka bir eve taşınırken eşyalarınızı doğru ve organize bir şekilde kolilemeniz hem eşyaların toplanması hem de yerleştirilmesi sürecinde size kolaylık sağlayacaktır.

Hakkari Evden Eve Taşıma Fiyatları

Evden eve nakliye fiyatları için araştırma yapmanız ve uygun fiyat veren bir firmayı tercih etmeniz kadar; güvenilir ve eşyalarınızın zarar görmemesini sağlayacak bir firmadan hizmet almanız da önemlidir. Bu nedenle tercihinizi hem profesyonel şekilde ve deneyimli personelle hizmet sunan hem de uygun fiyat veren Hakkari evden eve nakliyat firmalarından yana kullanabilirsiniz.